קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע

כשפתאום לא הולך....

בת 33, ארבעה הריונות שהגיעו בקלות ובמהירות ופתאום לא מצליחים....
כבר יותר משנה של אכזבות,
בדיקת זרע תקינה, היסטרוסקופיה תקינה, צילום רחם תקין, מעקב זקיקים תקין, בדיקות דם תקינות, פרופיל הורמונלי תקין עם FSH קצת גבוה (11.2 ביום שלישי/רביעי, 8.1 ביום שני בחודש שאחרי)
וכלום
תור לברקוביץ' שבוע הבא אחרי ששלח אותנו לכמה השלמות (כמו צילום רחם)
קרה למישהי? והסתדר בסוף?
כל כך מקווה שכל מה שצריך זה פוש קטן...
אשמח לשמוע סיפורים מעודדים :)

timi24

New member
דר ברקוביץ מעולה למרות

חוסר היחס האנושי שלו... את תתרגלי:) בהצלחה בצילום רחם, לפעמים זה גם פותח חסימות ואולי לא תצטרכי יותר מזה:)

stimp228

New member
מבולבלת.... ומפוזרת....

אוייש האיחורים בחודשיים אחרונים בלבלו אותי לגמרי....
חודש ראשון איחור של 4 ימים. חודש שני איחור של שבוע....
החודש אמרתי שאעשה את הספירה לפי מחזוא ארוך יותר ועכשיו כשיש רגע שקט גיליתי שאת כל החישובים החודש עשיתי לפי מחזור של 30 יום (לפני האיחורים היה קבוע 28 יום)... התחילת החודש אמרתי אני אלך על מחזור של 33 יום.. ופספוס של 3 ימים השאיר אותי חשופה.. כאילו בביוץ המשוער לא כיסינו... למרות שרוב החודש בקושי עבדנו....
אז קצת נמאס לי כי הייתי אמורה לקבל היום (לפחות ככה חשבתי עד לפני 5 דקות) ובנתיים מאתמול הציצי שלי התנפח רצח... ומרגישים ממש את הנפיחות שלא אופיינית אצלי... וכבר כמה ימים יש לי כאבים באגן... כאב בקטנה הרגשה שמשהו מכביד עליו... ואמרתי שהכל ילך קיבינימיני... עשיתי בדיקה של איביי (כן סוףסוף הגיעו בדיקות הביוץ וההריון שהזמנתי... לצערי לא מהרגישות) שכמובן יצאה שלילית....
ועכשיו אני בבלבלה... מתי המכשפה בכלל אמורה להגיעה? ואם לא תגיעה אז האם בכלל לעשות בדיקה? הרי בקושי קימפרנו והסיכוי להריון מאוד נמוך וכמעט בלתי אפשרי אם החודש המחזור הוא מעבר ל-30 יום...

עייפתי.... מתה לקבל כבר מחזור ולהתחיל חודש חדש ומנצח!!! לבדוק נורמאלי ביוץ ולהיות בוודאות על היוא"בים...

זתם מרגישה עצובה ולסרת סבלנות וזה רק מפני אי הידיעה...

ביד רמה

New member
רגע סטימפ התבלבלתי

חישבת את המחזור עפ"י 30 ימים כשלמעשה הוא 33?! ומתי היו יחסי מין?
אם אני זוכרת נכון לא זיהית ביוץ בוודאות נכון?
יש לך בדיקה אחרת רגישה יותר בבית?

אוף

stimp228

New member
קצת סדר

תמיד המחזור היה 28 ימים.
חודשיים ברציפות היו איחורים ולכן הגעתי למסקנה שכנראה שינויים בגוף גרמו למחזור מאוחר יותר כי אין סיבה אחרת (לא היו כימים כי כל בדיקות ההריון היו שליליות)
ואכן לא זיהיתי ביוץ... רק ניחשתי + עקבתי אחרי הפרשות....
אמרתי שהחודש אני אתנהג כאילו יש לי מחזורים של 33 יום ולא 28 ואז יוצא מצב שטעיתי בחישובים וחישבתי לפי 30 יום. אם הולכים לפי 30 יום אני היום אמורה לקבל... וקימפרנו בדיוק יום לפני הביוץ המשוער... וביום הביוץ עצמו... ועוד פעם אחת כמה ימים לפני (ככה יצא)...

ביד רמה

New member
אני חושבת שהבנתי

אבל עדיין יכול להיות שהמחזור שלך החודש אמור (לא) להגיע מחר כלומר הוא 31 יום ואז לא פספסתם את החלון.
בגלל שלא זיהית את הביוץ בוודאות אז כל האופציות רלוונטיות לדעתי.
לא יודעת אם זה משפר את המצב אבל אולי עדיף לנסות לבדוק עם בדיקה רגישה כמו היס אור נו עם השתן הראשון מחר.

stimp228

New member
הייתי עושה....

אבל נראה לי בזבוז כסף.... ובכוונת תחילה רכשתי בדיקות לא הכי רגישות כדי לא לבדוק לפני הזמן...
ברור לי קגם אם יש הריון רוב הסיכוי שהבדיקה תצא שלילית כי עשיתי אותה אחר הצהריים... זה סתם היה רגע של חולשה....

ואם כבר לבזבז עוד בדיקה אז רק עוד כמה ימים... יומיים - שלוש כדי ללכת על בטוח....

אני מאוד אופטימית לחודש הקרוב כי כבר יש לי את בדיקות הביוץ... סתם מתוסכלת מהאי סדר שיש לי בראש ושכל החישובים התפקששו כי היה לי תחילת חודש לא קל....

יהיה נחמד לגלות הריון ויהיה גם נחמד להתחיל חודש עם יד הדופק.
כל מה שקורה זה קורה לטובה!!! תמיד :)

ביד רמה

New member
אני איתך!

תמתיני עוד יומיים שלושה ואם עדיין לא תקבלי תעשי בדיקה עם על הבוקר.
מעריצה אותך על הגישה החיובית והבריאה שלך זה כ"כ חשוב שאין לך מושג!!!
בכל מקרה מחכה לעדכון לכאן או לכאן....
אגב מעקב חום השחר לא בא בחשבון אצלך?

stimp228

New member
ניסיתי ולא כל כך הולך...

תקופה קשה עברה על כוחותינו... הולכת לישון לא בזמנים קבועים. לעיתים הקטן קם כמה פעמים בלילה... אני מתעוררת לא תמיד בשעות קבועות... ומה שמדדתי נראה כמו לונה פארק.... בנתיים החום נשאר מעט גבוהה מהחום הכי נמוך שהיה לי בשבועיים הראשונים של המחזור... אבל מפחדת להסתמך על זה.

מחר לקחתי חופש לעושת לי סופ"ש ארוך.... בא לי קצת להתפנק למרות הגשם שהבטיחו....

ואכן גישה בריאה... בסך הכך אני מציאותית ובנתיים לא לחוצה... מאוד מאוד רוצה אבל בלי לחץ :)
תמיד בכל מצב צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה אחרת החיים יהיו הרבה יותר קשים.

sharonbr2

New member
מספיק לקיים פעם אחת

בדיוק בזמן... גם זה תופס אם זה היה בול בזמן... אולי הוא סתם מאחר בכמה ימים ואולי לא (-:

stimp228

New member
נכון...

אבל אם החודש המחזור שלי מעל 31 יום אז כנראה שפספסתי את הביוץ... אם הלוטאלי שלי הוא 16 יום אז יש תקווה אבל אם הוא קצר יותר (לפי דעתי הוא אכן קצר יותר, 14 יום, אז אין סיכוי שהזרעונים של בעלי שרדו....
בקיצור החודש זה 5% סיכויי הצלחה להיקלט...
מחכה למכשפה

למעלה