קשקשת ברשת לתחילת שבוע

רוצה לחלוק אתכן משהו מעצבן...

ביום ששי הייתה ארוחת ערב אצל ההורים שלי, סבתא שלי נכנסה ובחנה אותי מוזר... במהלך הערב היא הרימה כוסית לחיי ולבריאות שלי (?!?!) וזרקה פה ושם הערות מתחכמות שלא מספרים לה דברים אבל היא יודעת הכל וכאלה... גם לקחה לי את הכוס יין אחרי הארוחה והעירה משהו בקשר לזה שאני לא אשתה יותר... ואני אמרתי שדווקא אני רוצה לשתות עוד יין... בקיצור... כל הערב היו כל מני רמזים מעצבנים ולא הבנתי מאיפה זה בא, סיפרתי רק לאמא שלי (והסבתא היא אמא של האבא)... אתמול היא דיברה עם אמא שלי, ומסתבר שהאחות שעשתה לי את בדיקת הדם סיפרה לה שאני בהריון!!! זה נראה לכן הגיוני?!?!
זה כל כך מעצבן!!!!! גם האחות החוצפנית, וגם סבתא שלי...שלא יכלה להתנהג בצורה מכובדת ופשוט לשחק אותה שהיא לא יודעת כלום...
אנחנו צריכים לבחור למי לספר ומתי!! וזה אפילו עוד לפני דופק או הכפלה... אף חברה שלי לא יודעת, אמא שלי בעלי לא יודעת... ועכשיו הסיפור הזה!
סתם, הרגשתי צורך לפרוק...

לילוש 85

New member
ברוכה הבאה לעולם האמיתי :)

זה מתחיל מזה וממשיך ל- הוא רעב, קר לו, למה את שמה אותו במיטה הוא לא עייף תשאירי אותו..
אין מה לעשות צריך לדעת או להעמיד אותם במקום בזמן או להתעלם ופשוט לנשום עמוק...

לילוש 85

New member
פיספסתי את הקטע עם האחות

אני בשוק!!! פעם הבאה שאת שם את חייבת להגיד לה משהו
חצופהההה

Babybini

New member
זה לא רק חוצפה זה הפרה של סודיות רפואית!

לא פחות ולא יותר! אין לה שום זכות לדבר על המצב הרפואי שלך עם אף אחד חוץ ממך.

והסבתא ממש מעצבנת, אוף איזה אנשים..

stimp228

New member
ממש מעצבן!!!

אני הייתי הופכת את המרפאה!!! ודואגת שהאחות תקבל נזיפה קצינית!!!
הסבתא לא אשמה... ככה זה סבתות... כשיוולד הילד ב"ה זה יהיה יותר גרוע :) מנסיון.... (אצלי זה דווקא בה מאמא שלי... חמתי וסבתא שלי רגועות יחסית ולא ממברות ללמד אותי איך לגדל את הילד)...

את יכולה להתלונן!! בהחלט חשיפה

של החיסיון הרפואי שלך וזה אסור בתכלית האיסור

תודה על הגיבוי, בנות

אני לא אתלונן כי זה לא שווה את האנרגיות שלי וגם קצת מרחמת על האחות, לא רוצה שהיא תפגע בגלל שהיא קצת טיפשה...

Blackbird8

New member
את יכולה לדבר עם האחות...

להגיד לה שסבתא שלך לא ידעה על ההיריון, שתכננת להמתין קצת לפני שאת מספרת ושהיא הרסה לך את התוכניות.
ועל הדרך להזכיר לה שמדובר בסודיות רפואית שהיא מחויבת לשמור עליה ושזה בכלל לא אמור להיות אפשרות שהיא תספר למישהו על הבדיקות הרפואיות האישיות שאת עוברת. תגידי לה שבגלל שאת לא רוצה לפגוע לה בפרנסה את לא מתלוננת - אבל מבקשת שהיא לא תעשה את זה שוב!

את צודקת

לדבר אתה באמת נשמע לי רעיון טוב. אם אני אראה אותה שם אני אגיד לה את כל זה. מקווה שזו פעם אחרונה שהיא חושפת מידע רפואי...

שיינה6

New member
וואו, בארה״ב היו מפטרים אותה ביום למחרת.

בארץ לא יעשו לה כלום גם אם היית מתלוננת.. וזה ממש מעצבן ומקומם!

Melanie99

New member
ואו.... אין דברים כאלה..את חייבת להתלונן עליה

האישה הזאת צריכה לקבל על הראש מהממונים שלה!!!
מי היא בכלל.....
מזעזע.
שתדעי שהמרפאה על כזה דבר יכולה להתבע... אם תגישי או תאיימי בתלונה למשרד הבריאות הם יקבלו קנס.
הזוי....

RJD1

New member
תתלונני על האחות

יש חסיון רפואי לכל מידע רפואי, וזאת עבירה על החוק להפיץ מידע רפואי עליך לאנשים אחרים, לא משנים מה הקרבה המשפחתית שלהם אליך.

אמנם מגיע לה שינזפו בה..

אבל אני לא רוצה שיפטרו אותה... בכל זאת היא מפרנסת משפחה... אני חושבת שפשוט אזרוק לה משהו אם אראה אותה, ואם לא עוד יותר טוב.

Melanie99

New member
גם אם תתלונני, את יכולה לומר שאת לא מגישה

תלונה רשמית... כל עוד לא הגשת משהו בכתב, היא לא תפוטר... אבל היא צריכה שיזכירו לה קצת מההגבלות שמגיעות עם התפקיד.
סתם דוגמא... בעלי התקשר למרפאה שלי, לבקש תוצאות של הבדיקה, לא היו מוכנים לתת לו שום מידע (למרות שהם מכירים אותו ויודעים שהוא בעלי והוא הזדהה).

למעלה