שלום לכולם. צריכה עזרה

MolsBolsRules

New member
שלום לכולם. צריכה עזרה

התחלתי בסדרת בדיקות לראות מדוע אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון. הרופא שלח אותי לכל מיני בדיקות דם ואולטראסונד זקיקים. יש לי 2 שאלות, 1. מתי אני אמורה לקבוע אליו תור? אחרי כל בדיקה או רק בסוף הטיפול כולו? זה 3 מחזורים אמור לחור על עצמו. 2. האולטרסאונד זקיקים הראשון שלי יוצא יום חמישי, מה שאומר שעד יום ראשון יעברו שלושה ימים ולא 2 כמו שהוא רשם, זה בסדר?

orange star

New member
עונה

1) לדעתי זה תלוי בתוצאות. בדיקות דם עושים ביום 3-5 של המחזור. תוכלי לפרסם כאן את התוצאות, אם משהו לא תקין לא הייתי ממתינה וכבר הולכת אליו. כי מעקב זקיקים מתחילים בדר"כ סביב יו"מ10-12 (תלוי). לגבי מעקב הזקיקים - השאלה מה המטרה. אם המטרה שלו לראות אם את מבייצת ומתי, אז את יכולה לחזור אליו אחרי הא.ס של המחזור הנוכחי (3 מחזורים את מתכוונת 3 חודשים?? לא הייתי מחכה).
2) לא הבנתי. אם את מתכוונת בין מעקב א.ס ראשון לשני - תראי מה יגידו לך בראשון - לפי אורך זקיק יכולים לדעת פחות או יותר מתי יהיה הביוץ שלך. אם את בבירור, כדאי להשלים זה גם עם בדיקת פרוגסטרון שבוע אחרי הביוץ. ואם זה יהיה בימים הרלוונטיים אז כמובן להמשיך "לעבוד" תוך כדי.

אם את לא בטוחה אולי תרימי לשם טלפון ותבקשי שיחזור אלייך ..
בהצלחה

MolsBolsRules

New member
תודה רבה

נראה לי שבאמת אתקשר כי קצת הסתבכתי עם כל הבדיקות האלה.

תודה רבה :)

התשובות תקינות אך יכולות להצביע על

שחלות פוליציסטיות, שזה מצב מאד שכיח בקרב הנשים בכל העולם ודי קל לטיפול במידה ויש בעייה בביוצים.... האם המחזור שלך סדיר?

MolsBolsRules

New member
לצערי לא.

לפעמים גם חודשים וחצי אני לא מקבלת... אנחנו מנסים כבר יותר משנה להיכנס להריון... ממש מתסכל

למעלה