מבייצות ביחד לתחילת שבוע

מבולבלת החודש..

אז כמו שסיפרתי כבר קניתי בדיקות של פארמה מדיק. הן היו די כהות מההתחלה אבל הפסים הולכים ומתכהים כל יום, בבדיקה של היום נראה שהפסים כבר ממש באותו צבע, רק שפס הבדיקה טיפה יותר דק, לא יודעת אם זה משנה.. בכל מקרה אין הפרשות פוריות, ועדיין מוקדם לביוץ ביחס למחזורים קודמים.. אני י"מ 17 ובפעמים הקודמות הביוץ היה בסביבות י"מ 28 (בדיקות של לייף לא זיהו..), לא יודעת כבר אם להסתמך על הבדיקות, ורק כדי להוסיף לבלבול, גיליתי שיש לי מן דימומון קטן וחלשלוש...

עזבי אותך מהשתנות

תכסו את הימים כמו שצריך. הסטיקים אלה מכניסים המון לחץ מיותר, יש בנות שאצלן זה עובד יותר טוב ויש כאלה שממש לא.
את יכולה לנסות למדוד חום השחר וללמוד על התהנגות הגוף שלך לפני ואחרי הביוץ.
הפרשות יכולות להיות לפני הביוץ ויכולות גם "להיעלם" בביוץ עצמו כך שקשה לזהות את יום הביוץ עצמו בעזרתן, זה כן יכול לעזור לזהות את התקופה הפוריה.
לגבי הדימום, הוא יכול לנבוע מהמון סיבות, החל מפצע קטן ועד לדימום שחלק מהנשים מדווח בזמן הביוץ.
אל תשכחו להינות מהתהליך בהצלחה.
ד"א ביוצים ביו"מ 28 ? ז"א שהמחזורים שלך מעל 40 יום ?

צודקת, אבל איזה ימים לכסות??

עם כל הכבוד לחגיגות, כל יום זה קצת גדול עלינו ;)
אני לא רציתי להתחיל עם הסטיקים אבל החצי התעקש ואני זרמתי, ולא ממש מבינה אותם..
בקשר לאורך המחזור, זה רק המחזור ה-3 אחרי גלולות, וכן, בינתיים היו שני מחזורים של משהו כמו 45 ימים... מחכה לראות אם משהו ישתנה. אגב את הביוצים זיהיתי לפי הפרשות כך שגם זה לא מדוייק.
חום השחר לא מרגיש לי כמו שיטה שמתאימה לי. אני שכחנית וקשה לי לראות את עצמי מודדת כל בוקר ומנהלת גרף מסודר. חשבתי שבדיקות הביוץ יעזרו, אבל בינתיים הקודמות לא זיהו כלום והנוכחיות מבלבלות..
מצרפת תמונה שאולי מישהי תוכל לעזור לי להבין מה קורה בה.

קופיפה

ניראה שדווקא הערכה מס'-17 הוא יום הלפני ביוץ כי הפסים שלו ניראים יחסית שווים לשאר הערכות/ימים.

בהצלחה

אופטימית

מה שאופטימית אמרה

נראה שאת בכיוון. כל יום זה באמת טרפת אבל כדי לכסות כמה שיותר ימים אפשר יום כן יום לא.
איזה כיף שיש פה עוד אופטימית

תודה בנות..

ננסה לכסות את כל האופציות :) למרות שלדעתי יש לי עוד איזה שבוע עד הביוץ האמיתי, אלא אם כן המחזור החליט להתקצר לו.
ובאמת כיף שתי אופטימיות בפורום כזה! בהצלחה גם לכן.
אגב, התכוונת יום כן יום לא כל החודש? כי גם זה נשמע לי קצת הרבה

זה אנושי ?

כעיקרון כללי הכיסוי הם מיום 10 עד יום 20 אבל צריך לשים לב לימי הביוץ שלך, הרציונאל הוא להתחיל כ - 4 ימים לפני מועד הביוץ ועוד כמה ימים אחרי. כשהמחזורים עוד לא סדירים ולא יודעים אפילו פחות או יותר מתי הביוץ זה יותר בעייתי ופשוט צריך לנסות להבין מה עובר על הגוף שלך מבחינת הפרשות וכו' וגם קצת לעבוד קשה. שיהיה בהצלחה

אנושי לגיל 20 אולי

למרות שלא מזמן מישהי פה כתבה שהם מקמפרים כל יום.. אז לכי תדעי :) או שזו אני הבעייתית..

נעמה351

New member
אם אין ילדים אז למה לא בעצם? אנחנו עובדים

8-9 שעות ביום, עושים קצת ספורט נגיד עוד שעה, קצת כלים-כביסה-בישול נגיד עוד שעה, ישנים נגיד בהגזמה 8 שעות ביום. זה עדיין משאיר לפחות 5 שעות של פנאי בכל יום... חוץ מזה, אצלנו רוב הקימפורים למטרות רבייה הם "קוויקי" שלוקח במקסימום עשר דקות, ורק פעם או פעמיים בשבוע מקדישים לעניין את הזמן הראוי.

נהפוך הוא

עומדת ומצדיעה לכל מי שיכול. החודש בגלל ההזרעה תגברנו את הימים ובסוף החצי החמוד שלי נהיה חולה, הוצאתי לו את כל המיץ תרתי משמע. אני אומרת שכל אחד יעשה מה שטוב לו ובהנאה

yoolyul

New member

גם אצלנו באחד החודשים הבחור נהיה חולה אחרי העבודה שהרבצנו בימים הרלוונטיים

מאחלת לכולן כאן שהביוץ ייצא בחגים (אצלי מסתמן שיוצא בול על ראש השנה, מקווה שלא יתעכב!!) אין זמן טוב לתגבר פעילות משבת וחג

(רק לא לאכול יותר מדי כדי לא להיות כבדים
)

נעמה351

New member
גם אצלי נהיה חולה בחודש הראשון, אולי עלינו פה

על משהו

אצלנו גם כל מי שמסביב חטף איזה וירוס בטן מעצבן באותו זמן. אני איכשהו הצלחתי להתחמק מהעסק.

2 אופטימיות ואפילו באותו גיל

ואפילו גם חיפאית (או יותר נכון קרייתית - קרית ביאליק) לשעבר

michali21

New member
מדידת חום השחר

אשמח לשמוע מהבנות שמודדות חום השחר, ויש להן כבר ילדים ..איך עושים את זה??
בכל פעם שאני מחליטה להתחיל למדוד, אחד הילדים מתעורר באמצע הלילה או שעה לפני שאני אמורה לקום..
האם אפשר להצליח למדוד באופן יעיל, פחות או יותר באותה השעה כל יום? לפי מה שהבנתי צריך למדוד לאחר רצף של כמה שעות שינה,
כך שנראה לי בלתי אפשרי עם ילדים שמתעוררים בלילה..

stimp228

New member
אם זה משהו קבוע....

אז זה לא אמור להשפיע על החום לדעתי... את בקביעות מתעוררת באמצע הלילה... זה מצב רגיל אצלך... אז צריך להסתפק במה שיש ולמדוד כשאת מתעוררת קרוב לבוקר....
זה מה שאני התחלתי לעשות מהיום בבוקר... אבל אצלי ברוך השם נדיר שהילד קם באמצע הלילה... ובעלי תמיד קם אליו בבוקר ככה שאני ישנה עד רבע ל7 בכיף שלי :)

pinkish angel

New member
יום מחזור 14- בינתיים לא מזהה ביוץ

בדקתי ביום מחזור 8, ביום מחזור 10, יום מחזור 12-13-14, והפס עדיין לא מתקרב לקו ביקורת (יש ימים שהוא נראה כהה יותר אבל עדיין ממש ממש שקפקף).
אנחנו ממשיכים לקמפר יום כן-יום לא, ולפעמים יום כן-יום כן

מפחדת שהביוץ לא יגיע בקרוב כי לפני הגלולות (8 שנים) היו לי מחזורים ארוכים ולא סדירים בכלל, אובחנתי כפוליציסטית, והרופאה אמרה שבדרך כלל זה משהו שנשאר.

Babybini

New member
האם את מקבלת מחזורים סדירים עכשיו?

מה אורך המחזור הממוצע שלך?

pinkish angel

New member
אין לי מושג

עדיין לא קיבלתי מחזור מאז המחזור של ההפסקת גלולות

למעלה