לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מבייצות ביחד לתחילת שבוע '
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
14/04/2013 | 17:41
42
132
לצפיה ב-'מחזור'
מחזור
14/04/2013 | 10:26
2
214
שלום

כתבתי לפני מספר ימים פה שהפסקתי גלולות יסמיןלפני כ 5 חודשים מאז יש לי בלגן במחזור עד עכשו היה לי מחזור כל 48-49 יום והמחזור האחרון היה לי ב 7.4 אחרי 32 יום מתי אמור להיות הביוץ? במחזור לפני זה לא היה ביוץ בדקתי יום יום עם הערכה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה די נדיר מחזור בלי ביוץ'
זה די נדיר מחזור בלי ביוץ
14/04/2013 | 18:08
160
יש יותר סיכוי שפשוט לא הצלחת לתפוס את הביוץ בדיוק בזמן הנכון עם הערכה אז לא ראית תשובה חיובית.
אם המחזורים שלך עוד לא קבועים קצת קשה לדעת בדיוק מתי הביוץ. אם הם 32 יום אז הביוץ אמור להיות בערך ביו"מ 16-20. אם הם 48 יום אז הביוץ יהיה ביו"מ 34-38, אבל 48 יום זה מחזורים קצת ארוכים שאם הם לא מתקצרים אולי שווה ללכת לרופא ולבדוק אם את פוליצסטית.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כ-14 יום לפני המחזור'
כ-14 יום לפני המחזור
15/04/2013 | 14:20
102
מתרחש הביוץ....
במחזור של כ-32 יום הביוץ מתרחש
סביב היום ה-18 למחזור
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שאלת ביוץ שוב פעם ,'
שאלת ביוץ שוב פעם ,
15/04/2013 | 14:26
2
170
טוב אז אחרי שאני ובעלי ישבנו על לוח שנה וספרנו את ימי המחזור זה הסיכום

חודש ינואר - 27 יום
חודש פברואר - 27 יום
חודש מרץ - 23 יום

קיבלתי מחזור אחרון ב11.04 מחכה כבר לסיומו ואז אני אמורה להתחיל לבדוק עם ערכת ביוץ ביום ה11 לא?

ממש לא בא לי לפספס את הביוץ שוב פעם .

זה אומר להתחיל ב 21 לחודש? אולי עדיף יומיים לפני ? זה חודש שני לניסיונות .

חודש שעבר התפספס לי הביוץ לא מובן איך ...מחזור חודש מרץ היה ב- 19.03 ספרתי 11 יום וזכור לי שהתחלנו לנסות מ- 28.03 - 04.04 ולא נתפס .

אוף כל כך מקווה שזה יקרה החודש.

תודה.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-' עונה'
עונה
16/04/2013 | 19:56
1
63
הי,
קראתי את ההודעות שלך גם בחודש שעבר - קודם כל חשוב לדעת שגם אם הכל בסדר ובייצת בזמן שחשבת שבייצת, לא תמיד נקלט הריון...
הביוץ קרוב לודאי התרחש שבועיים לפני שקיבלת מחזור, קרי ב-28.3. את רושמת שניסיתם ב28.3 - אבל יכול להיות שאצלך זה גם היה יום או יומיים קודם
ו/או פשוט הזרע לא הגיע לביצית... בכל אופן, בתשובה לשאלתך- כרגע ממוצע המחזורים שלך הוא 26 יום, כך שסביב יום 12 זה זמן טוב להתחיל לקמפר יום כן יום לא.
לפי מה שאני כתבתי זה אומר ה-23 לחודש, אבל תקשיבי באמת שזה לא מדע מדויק ובהחלט כדאי לקמפר גם בימים הפוריים שלפני הביוץ - התוקף של הזרע ארוך יותר מתוקפה של הביצית ולכן יכול להיות מצב שגם אם תקמפרו יומיים לפני הביוץ הזרע יפרה את הביצית, אז בקיצור, כן את יכולה להתחיל מה-21 או אפילו לפני זה ופשוט תעשו יום כן יום לא.
במקביל תמשיכי לבדוק עם הערכות, וכדאי גם אחרי שהערכה מזהה ביוץ להמשיך לבדוק (אני לא עשיתי את זה בחודש שעבר ואני מתכוונת ליישם את זה החודש).

מאחלת בהצלחה לכולנו !!! אחזיק לך אצבעות לחודש מוצלח ופורה

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מותק,'
תודה מותק,
17/04/2013 | 08:12
40
היום אני ביום ה7 ממחזור האחרון, אני אתחיל לבדוק ממחר ביום 8 עם ערכת ביוץ .

מאחלת לכולנו שהחודש זה יקרה ונתבשר בפסים יפים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מחר, יו״מ 20 (סופסוף) מזריקה אוביטרל...'
מחר, יו״מ 20 (סופסוף) מזריקה אוביטרל...
15/04/2013 | 17:46
6
101
וביום רביעי נעשה הזרעה. איזה חודש ארוך ומייגע...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'העיקר שהגיע... '
העיקר שהגיע...
15/04/2013 | 17:56
66
שתהיה הזרעה מוצלחת ופורה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה בהזרעה שתתבשרי בפסים'
בהצלחה בהזרעה שתתבשרי בפסים
17/04/2013 | 03:38
2
36
מהממיםבפסים הצמים:)
אגב שאלה קטנה.. באיזה שעה מזריקים אורביטל? והאם זה שני זריקות יום אחרי יום ? כי נראה לי שטעיתי בהזרעה הראשונה בשעות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לי היתה רק זריקה אחת... והזרקתי אתמול בבוקר'
לי היתה רק זריקה אחת... והזרקתי אתמול בבוקר
17/04/2013 | 15:01
25
אני מחזיקה אצבעות אבל מנסה לא לצפות ליותר מדי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מזריקים בדיוק מתי שהרופא אומר'
מזריקים בדיוק מתי שהרופא אומר
17/04/2013 | 23:07
14
השעה של ההזרקה תלויה בתוצאה של המעקבים ובזמן שאפשר לעשות הזרעה, אז חשוב לעקוב אחרי ההוראות של הקרופא בעניין הזה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שיהיה לנו בהצלחה מותק, גם אני היום! '
שיהיה לנו בהצלחה מותק, גם אני היום!
17/04/2013 | 13:19
1
27
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
17/04/2013 | 15:03
12
לצפיה ב-'הפרשות פוריות אחרי ביוץ'
הפרשות פוריות אחרי ביוץ
15/04/2013 | 18:12
10
196
הייתכן??
אני ביואב 7 אחרי שמחזור זוהה בוודאות ביו"מ 12
ויש לי ממש הפרשות פוריות, ותחושת רטיבות כמו בימים שלפני הביוץ
מישהי מכירה? יכול להיות שני ביוצים בחודש?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שמעתי שקיים דבר כזה- ביוץ כפול'
שמעתי שקיים דבר כזה- ביוץ כפול
15/04/2013 | 19:07
629
אבל אין לי ממש מידע איך זה קורה. שווה לבדוק.
(אני מלמדת חינוך מיני בתיכונים, ואחד מהדברים שאנחנו אומרים כדי להזהיר אותם מלקיים יחסי מין לא מוגנים בימים ה"בטוחים", זה שלפעמים קורה ביוץ כפול. אבל אולי זו סתם אגדה אורבנית...)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קרה לי'
קרה לי
15/04/2013 | 19:08
235
זה לא בהכרח אומר משהו. אולי קפיצת אסטרוגן (שיורד קצת אחרי ביוץ ואז שוב עולה). אם זה ימשיך זה יכול להיות סימן טוב :) אבל כמובן לא וודאי. בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יכולות להיות הפרושת פוריות אחרי ביוץ'
יכולות להיות הפרושת פוריות אחרי ביוץ
16/04/2013 | 19:34
7
176
זה קורה לי בערך חצי מהפעמים.
עד כמה שאני יודעת ביוץ כפול באמת קיים אבל אז שתי הביציות מבשילות ויוצאות מהשחלה בזמנים מאוד קרובים אחת לשניה, ולא בהפרש של שבוע (בגלל רמות ההורמנוים בגוף שגורמות לביוץ).
יש אומרים שהפרשות פוריות אחרי הביוץ מעידות על הריון, אבל לי זה לא עבד עד עכשיו, מקווה שבשבילך זה סימן מבשר טובות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קראתי שבוע שעבר מחקר'
קראתי שבוע שעבר מחקר
17/04/2013 | 11:41
6
146
שאומר שהמון נשים מבייצות פעמיים ואף שלוש פעמים במחזור אחד כאשר הביוצים יכולים להיות במרחקים של ימים אחד מהשני. במיוחד פוליצסטיות שיש להם מחזור ארוך.
חבל שלא שמרתי אותו. אולי אני אחפש אותו יותר מאוחר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הנה חלק בעברית על הנושא'
הנה חלק בעברית על הנושא
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2013 | 11:46
5
281

האם כל הנשים מבייצות בתוך "חלון הביוץ"?
חלון הביוץ היא התקופה סביב הביוץ שבה ניתן להרות.
במחקר חדש שהתפרסם בביטאון הבריטי לרפואה [BMJ מ- 18 נובמבר 2000] נמצא כי נשים מבייצות בזמנים שונים ביחס למחזור ולאו דוקא בחלון הביוץ המקובל.
"התזמון של "חלון הביוץ" במחזור האישה, כך נמצא ע"י  Wilcox, Dunson & Baird , כי רק לכ- 30% מהנשים מתקיים "חלון הביוץ" האופייני (בין הימים 10 ל- 17 במחזור), גם כאשר דווח על מחזור סדיר.

המחקר
במחקר שבוצע בצפון קרוליינה נבחנו מתאר הנשים הבא:
נשים בגיל פוריות, בגיל 25-35 שנה.
נשים שלא אובחנה אצלן כל בעיית פוריות.
נשים שניסו להיכנס להריון.
רוב המתנדבות היו בעלות השכלה גבוהה ששני שליש מהן לא ילדו עדיין.
פוריות נבחנה בצורה יומיומית, ע"י מדידת רמת האסטרוגן והפרוגסטרון אצל הנשים. בניתוח סטטיסטי, הסתברות יומית לביוץ חושבה לכל הנשים בקבוצה, בין אם הן דיווחו על מחזור סדיר או שאינו סדיר.
ד"ר Wilcox ציין כי לא נבחרו נשים על סמך סדירות המחזור שלהן אלה על סמך היסטורית הפוריות שלהן.
התוצאות
מתוך 696 מחזורים שנבדקו אצל 213 נשים:
2% היו פוריות ביום המחזור מספר 4.
17% היו פוריות ביום המחזור מספר 7.
54% היו פוריות ביום המחזור מספר 12 או 13.
נשים שדיווחו על מחזור סדיר של 27 או פחות, היו פוריות מוקדם יותר מאלה בעלות אורך מחזור גדול מ-27 יום.
בערך שליש מהנשים בעלות אורך מחזור קצר היו פוריות בסוף השבוע הראשון למחזור.
6% מהנשים בייצו ביום בו היה צריך להתחיל המחזור הבא.
מעל 70% היו פוריות לפני היום ה-10 למחזור או לאחר היום ה- 17 למחזור.
חשוב לציין כי חלון הביוץ מוגדר כ- 5 ימים לפני יום הביוץ עצמו כולל יום הביוץ. המחקר לא מצא כל עדות לכך שביוץ המתרחש לפני היום ה-13 מצביע על מחזור פחות פורה. אישה אחת שבייצה ביום ה-8 הצליחה להיכנס להריון בהצלחה.
החוקרים רצו להגיע למסקנות אודות זמני הפוריות הטובים ביותר אצל האישה , ואכן הצליחו בכך. לפני המחקר נטו לחשוב כי, בממוצע, נשים מבייצות 14 יום לפני תחילת המחזור הבא. במחקר זה 69 נשים בעלות מחזור של 28 יום(הנחשב לקלאסי), ביוץ התרחש ביום ה-14 לפני המחזור הבא, רק אצל 10% מהנשים. ביוץ התרחש בין היום ה-10 ל-22 לפני המחזור הבא, ולפחות 10% מהנשים בעלות מחזור סדיר בייצו בין היום ה-6 ל 21. אצל נשים בעלות מחזור בעל אורך מחזור שונה או בעלות מחזור שאינו סדיר, התוצאות אף היו פחות צפויות מכך.
המסקנה הנוספת מהמחקר היא מלבד האישור לכך ששיטת ספירת הימים על מנת לקבוע את יום הביוץ הצפוי אינה שיטה שניתן לסמוך עליה. תוצאות מחקר זה מראות כי זוגות אשר מנסים להיכנס להריון, לדעת בוודאות ובמדויק מתי האישה מבייצת, חשוב ביותר.

האם יתכן שנשים תבייצנה יותר מפעם אחת בחודש?
מחקר שנערך ע"י ד"ר Pierson ושפורסם בביטאון Fertility and Sterility מראה כי נשים עשויות לבייץ יותר מפעם אחת בחודש.
ממצא זה יכול להפריך את האמונה המסורתית שנשים מבייצות ביצית אחת פעם בחודש. זה יכול להסביר גם מדוע שיטות "טבעיות" כאמצעי מניעה, המסתמכות על המחשבה שצפיית הביוץ אפשרית, כושלות.
מדענים יודעים כבר זמן רב כי מחזור הביוץ משתנה מאישה לאישה. מחקרים סטנדרטיים מראים כי לאישה מחזור שאורכו כ- 28 יום בו מופקת ביצית אחת ע"י הזקיק, משוחררת לשחלות ואז מופרית או מתפוררת ויוצאת יחד עם המחזור.
במחקר בוצע אולטרא סאונד באיכות גבוהה בצורה יומיומית אצל 63 נשים במשך חודש שלם, דבר שאפשר להם לצפות בזקיקים בצורה איכותית.
"נבחרו 63 נשים בעלות מחזור נורמאלי לחלוטין. מתוכן ל-50 נשים היה ביוץ נורמאלי."  13 מהנשים בייצו מספר פעמים בחודש בצורות שונות. ומתוך ה-50 האחרות, 40% נתגלו 3 גלים של פעילות זקיקים, שכל אחד מהם יכול היה להסתיים בייצור ביצית מוכנה להפריה.
עובדות ומספרים הקשורים בביוץ ובפיריון
w       ע"פ סקר שהוצג בכנס העולמי על פוריות: 20% מכל הזוגות מחפשים טיפול לחוסר פוריות שלא לצורך, כשלמעשה, הם פשוט לא נכנסים  להריון בגלל שהם לא מקיימים יחסי מין בזמן המתאים.
w       אי פוריות מוגדרת כאי כניסה להריון מעל 12 חודשים לאישה מתחת לגיל 35, 6 חודשים לאישה מעל 35.
w       לזוג בריא ישנם 20% סיכוי כניסה להריון בכל חודש.
w       אם לאחר שנה או שנתיים לא נכנסים להריון, הסיכוי יורד ל 5%.
w       זמן החיים של הביצית הוא כ - 24 שעות. זהו הזמן הפורה ביותר.
w       תאי הזרע חיים במשך 48 שעות ונוכחותם קריטית בזמן הפורה ביותר של האישה.
w       ליותר מ-10% מזוגות יש בעיות חוסר פוריות.
w       מתוך זוגות פוריים, 15% ייכנסו להריון בתוך חודש מתחילת ניסיונותיהם,  50% לאחר 3 חודשים, 75% לאחר 6 חודשים, ו- 90% לאחר שנה.
w       ישנן עדויות מדעיות כי ב-50 השנה האחרונות כמות הזרע הולכת ופוחתת.
w       מאז שנות ה-70 הייתה עליה של מעל 400% בלידה ראשונה אצל נשים מעל גיל 30.
w       מחקר שנערך ב 2003 על ידי המכון הלאומי למדעי בריאות סביבתיים בארה"ב, מצא שהביוץ משתנה בצורה דרמטית מאישה לאישה, ומתרחש החל מהיום ה-6 ועד  היום ה-21 למחזור.

מופיע כאן:
http://www.genicolog.net/?catid={10F1822B-C0D5-4E2...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו ממש מעניין!'
וואו ממש מעניין!
17/04/2013 | 12:00
2
85
תודה שפרסמת כאן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אין בעד מה :)'
אין בעד מה :)
17/04/2013 | 12:16
1
59
אני אנסה למצוא את המקור באנגלית אבל זה לוקח המון זמן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני ממש אשמח אם תמצאי '
אני ממש אשמח אם תמצאי
17/04/2013 | 12:26
46
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/04/2013 | 13:16
48
אולי בגלל זה זוגות נכנסים להריון דווקא בחודשים שהם מחליטים "לנוח" מלנסות.. כי הם מקמפרים
מתי שבא להם ואז קולעים לימים המתאימים?!

ממש מרתק. תודה :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מעניין!'
מעניין!
17/04/2013 | 23:23
34
הוספתי להודעות הנבחרות של הפורום
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהמשך לסאגה שלי'
בהמשך לסאגה שלי
15/04/2013 | 19:51
17
267
אתמול LH = 6, קו כמעט בלתי נראה בערכב הביוץ, היום אין בדיקות דם , אבל הקו נהיה די ברור, אמנם עדיין חלש... כלומר הLH עלה ואני הולכת לבייץ... היתכן שהרופא פספס בין כל הזקיקים הקטנים זקיק בשל? הרי אין סיכוי שLH יתחיל לעלות עם זקיק 14 מ"מ נכון?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הזקיקים שלי תותחים '
הזקיקים שלי תותחים
16/04/2013 | 10:46
10
235
ובכן היום הייתי אצל הרופא, יש לי 4 זקיקים כמעט בשלים וחמודים, היום בערב מזריקה דקאפפטיל בתור מבייץ ומחר ומחרתיים הזרעות... תחזיקו לי אצבעות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
16/04/2013 | 14:24
1
46
לצפיה ב-'תודה!! גם לך '
תודה!! גם לך
16/04/2013 | 14:50
37
לצפיה ב-'שאפו לזקיקים ולרופא!!'
שאפו לזקיקים ולרופא!!
16/04/2013 | 18:45
1
114
על הזקיקים היפים שגדלו
ועל הרופא המדהים הזה שאני מתה עליו
שגם ביום העצמאות קיבל אותך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן ד"ר טל התותח, אין מילים '
כן ד"ר טל התותח, אין מילים
16/04/2013 | 18:46
54
לצפיה ב-'למחזור מנצח! '
למחזור מנצח!
16/04/2013 | 19:35
1
35
לצפיה ב-''
16/04/2013 | 19:51
13
לצפיה ב-''
16/04/2013 | 19:59
12
לצפיה ב-'בהצלחה!! איזה יופי '
בהצלחה!! איזה יופי
16/04/2013 | 20:29
18
לצפיה ב-' בהצלחה!'
בהצלחה!
17/04/2013 | 13:15
1
12
לצפיה ב-'תודה לכל הבנות, חיממתן לי את הלב!!|לב'
תודה לכל הבנות, חיממתן לי את הלב!!|לב
17/04/2013 | 13:22
32
לצפיה ב-'אמן '
אמן
16/04/2013 | 20:27
23
לצפיה ב-'בטח שיש סיכוי!'
בטח שיש סיכוי!
17/04/2013 | 13:45
4
78
זקיק 14 יכול להיות יום למחרת 16 אחרי יומיים כבר 18 ואלו זקיקים מבייצים.
חוץ מזה שבדיקת הביוץ שלך עדין לא חיובית לכן יכול להיות ביוץ עוד 3-4 ימים ועד הזה הזקיק יכול להיות 22-23 מ"מ.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן בסוף יש לי לול ...'
כן בסוף יש לי לול ...
17/04/2013 | 13:51
3
93
הE2 היום 6900...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-':)'
:)
17/04/2013 | 14:27
2
49
פק פק פקקקההה
חחח.
אם יש יותר מ3-4 זקיקים אולי תבקשי שאיבת חירום אחרת יבטלו לך את ההזרעה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נראה לי שאין יותר מ4'
נראה לי שאין יותר מ4
17/04/2013 | 14:53
1
96
אתמול כשהייתי אצל הרופא היו הרבה זקיקים יחסית קטנים ו4 גדולים, יכול להיות שעוד זקיקים קפצו בגודל כל כך מהר? מקווה שלא... ההזרעה מתוכננת להיום , אני בספק שגם אם היה משהו היינו מספיקים לקבל אישור לIVF חירום...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הםםם בסוף יש מצב שיש יותר מ4'
הםםם בסוף יש מצב שיש יותר מ4
17/04/2013 | 23:00
46
מקווה שיהיה בסדר, קצת הופתעתי שהרופא לא מנע את ההזרעה...
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ