סקר הכרות

חדשה בפורום :)

היי בנות, נעים מאוד!
אז ככה:
בת 27 וחצי
כרגע מת"א
נשואה שנה ו-3 חודשים
מנסים להיכנס להריון ראשון כבר 10 חודשים (ובכל חודש מתאכזבים מחדש כשמגיע המחזור... אולי החודש זה יצליח???)
מה עושים למען ההריון? בהתחלה ניסינו פשוט "לזרום" אבל זה לא הלך, לפני 3 חודשים התחלתי להשתמש בערכות ביוץ והחודש בפעם הראשונה עשינו הזרעה
כשהמכשפה מגיעה אני לא ממש מפצה את עצמי אלא להיפך - אומרת לעצמי שאם אני עדיין לא בהריון אז לפחות אמשיך לנסות לרדת במשקל. אז אין שוקולד ואין פיצויים :( בעצם לפעמים אני אוכלת סושי... חחחח

בהצלחה לכולכן! :)

sonrisita

New member
עונה...

בת 29
מהדרום הרחוק

נשואה כבר 3 שנים

מנסים הריון ראשון, לא היו קודמים לו

0 ילדים
מנסים מסוף אוגוסט שזה אומר חצי שנה בערך
אני פוליציסטית אז היה ברור שטבעי זה לא ילך, אני לא כלכך בקטע האלטרנטיבי, אז סיימתי סבב איקקלומין ראשון עם תגובה יפה של הגוף אך ללא הריון, עכשיו חודש מנוחה, ואני תוהה לגבי ההמשך- אולי עוד סבב איקקלומין ואז אם לא ילך אז בטוח צילום רחם

אני ממש ממש ממש שונאת את המכשפה עוד מלפני ימי הניסיונות, אני ממש סובלת, האמת שעכשיו אני מסתכלת על זה קצת שונה כי אני רואה הזדמנות לניסיון חדש אבל בגדול שונאת ושום דבר לא מפצה על עד כמה שאני שונאת אותה!!!!

EcoT

New member
שלום שלום

אני בת 32
מתגוררת בחו"ל
נשואה 3.5 שנים
מקווה להריון שני
יש קטנציק בן 2.2
חודש, אחרי התקן מירנה
טבעי, לומדת להכיר את הגוף שלי מחדש ולראות אם דברים השתנו, לפני ההריון הראשון היה לי מחזור סדיר של 25 יום, ככה שאני מנסה כרגע להשתמש בשיטת "הימים הבטוחים" אבל הפוך
קרה רק פעם אחת הפעם אז הרמתי לכבודה כוס יין

גם אני עונה

אני בת 32
גרה באזור השרון
נשואה
מחכה להריון שלישי אבל בבית יש ילד אחד
חודש רביעי של נסיונות אחרי גרידה בשבוע 7
כרגע מנסים טבעי אני מודדת חום השחר ועוקבת אחרי הפרשות

okdorit

New member
היוש... נעים להכיר :)

אז קודם כל נעים מאד, גם אני חדשה כאן, לא מזמן נכנסתי לפורום וממש התעודדתי לקרוא את ההודעות.
טוב לדעת שיש מקום שאפשר לשתף ולפרוק בו את כל התחושות וכמובן למצוא גם נחמה

קצת עליי:
אני בת 27
מאזור הצפון,
נשואה באושר מזה 5 חודשים.
הריון ראשון (שיגיע כבר ...)
0 ילדים (בינתיים)
כעיקרון התחלנו לנסות מיד לאחר החתונה אבל בגלל שאני חדשה בתחום ולא יודעת כל כך איך העסק עובד התחלתי לחקור את הנושא ואנחנו מנסים כמו ש"כתוב בספר" מזה כ-3 חודשים.
הבעיה היא שבגלל שלקחתי גלולות במשך כ-10 שנים המחזור שלי התחיל להשתגע (הוא גם התארך מאוד..בא לבקר כל 35 יום) וזה מקשה עליי לזהות את הביוץ. בחודשיים האחרונים התחלתי לבדוק עם בדיקת ביוץ ביתית אך בחודש הראשון לא זוהה ביוץ בכלל כי ייתכן ולא ביצעתי את הבדיקה בימים הנכונים. החודש הזה זיהיתי ביוץ באופן ברור בשילוב מקלוני הביוץ+ בדיקת חום השחר ועשינו את העבודה כמו שצריך (מקווה) אני עכשיו ביוא"ב 5 שמתי לב כי ביומיים האחרונים החום שלי עלה (36.8) החום הנורמלי לפני הביוץ היה בטווח שבין 36.5-36.3 וביום הביוץ זה הגיע ל- 36.7 כך שאני מתפללת שזה מצביע על משהו חיובי...

כרגע מנסים בשיטה הטבעית.
האמת שאני אופטימית מטבעי .. רק עכשיו התחלתי להבין איך הדברים עובדים.. בינתיים נהנית מהתהליך ומנסה לא להלחץ יותר מדי

purefresh

New member
יופי של שרשור!

בת כמה את
33
מאיזה אזור בארץ
שפלה
נשואהבן זוגיחידה
נשואה באושר
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי
מקווה שממש בקורב- הריון ראשון!
כמה ילדים יש לך בבית
הכלב נחשב?

כמה זמן אתם מנסים
בערך 4 חודשים, אבל היו לי קצת בעיות רפואיות בדרך אז רק בחודש האחרון הנסיונות יותר רציניים
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)
בדיקות ביוץ עם מקלונים ומעקב חום השחר (עוד לא ממש ירד לי האסימון איך לגלות ביוץ כי המקלונים לא כ"כ עוזרים לי)
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה
רצה לקבל חיבוק מהבעל ומתעודדת מיד!

נעים להכיר את כולן

למעלה