לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086220,862 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'סקר הכרות'
סקר הכרות
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2013 | 10:05
65
625
מזמן לא עשינו סקר הכרות.....
יש הון חדשות... קדימה בואו נכיר
בת כמה את
מאיזה אזור בארץ
נשואהבן זוגיחידה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי)
כמה ילדים יש לך בבית
כמה זמן אתם מנסים
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה

וכל מה שבא לכן להסיף
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי'
היי
10/02/2013 | 10:15
241
בת 27.5
מתל אביב
נשואה 3.5 שנים
לקראת הריון שני, בבית נסיך בן 2.3
חודש שלישי לנסיונות יוצא לדרך...
נסיונות טבעיים
אחרי המכשפה עושה לעצמי שיחת מוטיבציה של- לא נורא הנה מתחיל חודש נוסף

פורום מקסים ומהמם, מאחלת לכולנו שהות קצרה..

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נעים מאוד'
נעים מאוד
10/02/2013 | 10:40
263
אז ככה:
בת כמה את? 33 (זקנה...)
מאיזה אזור בארץ? קיבוץ בצפון
נשואה?בן זוג?יחידה? נשואה באושר
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי)? הריון רביעי...(הראשון והשני ב"ה בני 4 ו-5 והשלישי לצערי הסתיים בהפלה בשבוע 8 ללא דופק עוברי)
כמה ילדים יש לך בבית? שניים - בן 5 ובן 4
כמה זמן אתם מנסים? מאפריל 2012 כשהמטרה היתה ינואר 2013 (איזו תמימות....) כשביוני נקלטתי ובתחילת אוגוסט עברתי גרידה. אז כמה זה יוצא????
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)? בינתיים טבעי במשולב עם דיקור (אני) + קצת רפלקסולוגיה.
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה? מרשה לעצמי לבלוע אקמולים כשיש לי כאב ראש... (אחלה בילוי לא???)

זהו...זאת אני ולא הייתי כלום בלי התמיכה שלכן....

אוהבת
סטימפי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
10/02/2013 | 11:00
220
אהיה בת 30 בעוד 3 שבועות
מאיזור ירושלים
נשואה באושר קצת פחות משנה
עובדים על הריון ראשון (עברתי הפלה בשבוע 5 לפני 3 חודשיים וחצי, אבל אני לא מחשיבה את זה כהריון ראשון...)
התחלנו לנסות באוקטובר, אז כשהביוץ הבא יואיל בטובו להופיע, זה יסכם את החודש הרביעי לנסיונות
משתמשת בשמ"פ (מודדת חום, ועוקבת אחרי הפרשות וצוואר הרחם). התחלתי לתרגל את השיטה הרבה לפני שהחלטנו להתחיל לנסות כשיטה למניעת הריון. ממליצה לכולן בחום!!
האמת שאין משהו מיוחד. אני כמובן מתבאסת, אבל באופן כללי אני אדם אופטימי, אז כעבור יום יומיים אני מזכירה לעצמי שהכל בסדר, אנחנו בתחילת הדרך, וכבר ראינו ששנינו פוריים כי הצלחתי פעם אחת להיקלט, ועוד על הניסיון הראשון. אז יהיה טוב! ואז אני שוקעת בעבודה ונותנת לזמן לעבור עד הביוץ הבא. בעצם אפשר לומר שבכל התקופה הזאת גם מצב הרוח שלי מתנהג באופן מחזורי...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני עונה'
גם אני עונה
10/02/2013 | 11:16
1
241
בת כמה את : 28.5
מאיזה אזור בארץ : המרכז
נשוא/הבן זוג/יחידה : נשואה 3 שנים עוד מעט
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי): עדין אין הריון אז ההריון שיגיעה יהיה הראשון. אני חושדת שהיה לי כימי חודש קודם אבל אין לי הוכחה לכן אני לא מחשיבה אותו
כמה ילדים יש לך בבית: 0 :(
כמה זמן אתם מנסים: החודש הוא הניסיון החמישי ללא הצלחה.
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....) בנתיים טבעי, מקלוני ביוץ ובדיקת חום השחר.
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: לא מפצה. בוכה קצת, הולכת לקבל חיבוק מבעלי ומעסיקה את עצמי במשהו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מתפקדת בסבב היכרות'
מתפקדת בסבב היכרות
11/02/2013 | 06:40
100
הייי בנות

אני בת 27, מהגליל. נשואה שנה ושלושה חודשים.
עובדים על הריון שני, אם אפשר לקרוא להריון ראשון בשם היפה "הריון" ...  כי הוא היה קצר למדי והכי הזוי שרק יכולתי לדמיין (התחיל עם דימומים, עם עליות ירידות ועוד פעם עליות בבטא, התגלה ביו"מ 20 עם בטא מעל 1500...) ונפסק בשבוע 6  בגרידה פשוט כי לא התפתח..כך  שאין ילדים בבית
הפסקתי גלולות באמצע יולי 2012 (לפני 7 חודשים), אחרי הגרידה עברו 3 חודשים של ניסיונות + חודשיים הפסקה)
עכשיו אנחנו בנסיונות טבעיים, עם זיהוי ביוץ ע"י ערכת ביוץ, חום השחר והפרשות.. המחזור נראה סדיר, הביוץ בא בזמן, מקמפרים כמו שצריך.. עדיין לא עשיתי שום בדיקות, לא יודעת מה לבדוק...
כמגיעה המכשפה, אני קונה לי שוקולד חלב בדרך לעבודה, ובערב מתקרבלת במיטה ורואה סרטים מצחיקים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היוש :)'
היוש :)
10/02/2013 | 11:28
197
ובכן:
בת כמה את: 24
מאיזה אזור בארץ: חיפה
נשואהבן זוגיחידה: נשואה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי): ראשון
כמה ילדים יש לך בבית: 0
כמה זמן אתם מנסים: רשמית חודשיים, ללא גלולות 3 שנים
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....): מתחילים טיפולים (איקקלומין) בקרוב
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: אני דווקא שמחה אם היא מגיעה, כי בדרך כלל אין לי כלום :(
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חדשה- עונה על הסקר'
חדשה- עונה על הסקר
10/02/2013 | 11:45
1
209
היי,
אני חדשה בפורום ובניסיונות בכלל...בינתיים אני צופה ומנסה לאסוף פיסות אינפורמציה אז ככה:

אני בת 27 מתל אביב.
נשואה טריה ( 4 חודשים).
מנסה להיקלט להריון הראשון .
אין ילדים בבית.
אנחנו מנסים מהרגע שהתחתנו : 4 חודשים.
למען ההריון המיוחל אני מחפשת שיטות (טבעיות)  לקיצור המחזור מאחר ואני טובלת במקווה וכנראה מפספסת ביוץ (המחזור ארוך יחסית וההפרש בין מחזור למחזור הוא 25 יום)-  עצות יתקבלו בברכה .

החודש כשהמכשפה הגיעה לראשונה הרגשתי מועקה והייתי עצבנית אפילו בכיתי... אבל בגדול אני מאוד אופטימית :)

מאחלת לכולנו חודש טוב ובשורות טובות - משנכנס אדר מרבין בשמחה! :)

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי חיבוקית '
היי חיבוקית
10/02/2013 | 16:49
123
ברוכה הבאה!
אני גם כן טובלת ובעבר היתה לי בעיה של ביוץ
לפני טבילה.
אני לקחתי אסטרופם לדחיית הביוץ,אך אם את
מעדיפה לא כימי אז דיקור מעולה ויש כל מיני
פורמולות מיוחדות,המליצו לי במכון פועה עליהן.

חודש מבורך ובשורות טובות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מצטרפת רשמית :)'
מצטרפת רשמית :)
10/02/2013 | 11:54
195

בת כמה את? 26.5
מאיזה אזור בארץ: מרכז
נשואה כבר שנה וחצי
מנסה להיכנס להריון ראשון
כמה ילדים יש לך בבית:0
כמה זמן אתם מנסים: הפסקתי גלולות באמצע אוקטובר ומאז הכל משוגע (כבר כתבתי כאן כמה פעמים...) 2 מחזורים של 10 ימים, אחד של 25 יום ואחד של 50 יום :( נראה מה ילד יום...
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....): מהרגע שהפסקתי גלולות התחלתי ללכת לנטורופט. השבוע הגענו למסקנה (ולא מעט גם בזכות מה שקראתי כאן) שיש סיכוי לא קטן שאני פוליציסטית בגלל שכשהפסקתי לאכול סוכר (על כל גווניו וסוגיו) המחזור היה תקין וכשחזרתי  לאכול הוא התארך מאוד מאוד. חוץ מזה שאני בדיאטה מאוד קפדנית והירידה במשקל מאוד איטית וכו'...
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: בפעם האחרונה לא הייתה מאושרת ממני כשהמחזור הגיע. 50 יום חיכיתי לו, 4 בדיקות הריון ביתיות ובטא אחת שלילית מרטו את עצביי וחשבתי שלעולם כבר לא אקבל מחזור. אחרי השיחה השבוע עם הנטורופט אני מעודדת מאוד (מקפידה אפילו יותר על הדיאטה שלו) וגם מקפידה על רישום חום השחר (לא מצליחה לאבחן טוב את ההפרשות).  בכללי אנחנו מקמפרים יום כן יום לא וחוץ מזה שזה מרגיש לי כמו "תעודת ביטוח" זה גם מעלה לי את מצב הרוח ומקרב את שנינו אחד אל השנייה (ולהיפך) :)

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עדיין טרייה כאן..'
עדיין טרייה כאן..
10/02/2013 | 12:14
181
בת כמה את?  בת 30
מאיזה אזור בארץ? ת"א
נשואהבן זוגיחידה? נשואה שנה וחצי
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי? בע"ה מייחלת להיריון ראשון ! וכמה שיותר מהר :)
כמה ילדים יש לך בבית? 0
כמה זמן אתם מנסים? מנסים מסוף אוגוסט.
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....) לאחר מספר חודשים שהחלטתי לעשות בדיקות "רק בשביל להיות שקטה שהכל בסדר" - גיליתי שאני פוליציסטית.. עכשיו אנחנו בסבב השני של מעקב זקיקים אחרי איקקלומין.  הולכת לקבוע דיקור או רפלקסולוגיה - לא יכול להזיק :)
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה? פעם אחרונה שהגיעה - לפחות התנחמתי שיכולתי לעשות טיפול לייזר.. ואח"כ יצאנו קצת להעלאת המורל - עם קצת אלכוהול וסושי לחיזוק :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי..'
היי..
10/02/2013 | 12:32
1
207
בת 33
מאזור המרכז
נשואה 9.5 שנים.
הריון שלישי שנחשב כביכול לרביעי  , בעקרון עברתי 2  הריונות ולידות תקינות ב"ה ,היה עוד אחד במאי האחרון שהסתיים בהפלה בשבוע 12.5 עקב דופק עובר שפסק.
יש לי 2 בנים מדהימים בבית בגילאים: 8.5 ו-4.5.
מנסים כבר שבעה חודשים מאז הגריידא.
לא עושים משהו מיוחד מנסים באופן טבעי ומקווים לטוב.
כשהמכשפה מגיעה אני מתחילה דיאטה.............חחחחחחחחחחחח למה???? בגלל שעד שהיא מגיעה אני טוחנת כל מה שנמצא בהישג יד בעיקר מתוקים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מזדהה לגמרי'
מזדהה לגמרי
10/02/2013 | 15:24
129
עם השם שלך.....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי לכולן :)'
היי לכולן :)
10/02/2013 | 12:34
166
בת כמה את? בת 30
מאיזה אזור בארץ? רמלה
נשואה?בן זוג?יחידה? נשואה באושר שנתיים וחצי.
הריון ראשון?שני? שלישי?  הריון שלישי
כמה ילדים יש בבית? בת אחת בת 7 חודשים
כמה זמן אתם מנסים? חודש שני
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל? טבעי
איך את מפצה אותך שהמכשפה מגיעה? מחבקת חזק חזק את הנסיכה שלי ומודה לאלוהים שהיא איתי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עונה גם כן..'
עונה גם כן..
10/02/2013 | 13:02
161
בת כמה את? - 29
מאיזה אזור בארץ - מרכז
נשואה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי) - ראשון
כמה ילדים יש לך בבית - נייט
כמה זמן אתם מנסים - שנה וחצי כמעט
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....) - התחלנו טבעי, התגלו בעיות שטופלו ושבוע הבא נגלה איך ממשיכים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יופי של סקר'
יופי של סקר
10/02/2013 | 13:49
3
172
כיף להכיר קצת :)

- בת כמה את:  בת 32

- מאיזה אזור בארץ: אזור השפלה

- נשואהבן זוגיחידה: נשואה מיוני

- הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי): מנסים להיכנס להריון ראשון :)

- כמה ילדים יש לך בבית: 0

- כמה זמן אתם מנסים: מנסים רשמית רק מהחודש הנוכחי. הפסקתי גלולות בדצמבר, לאחר 13 שנים.

- מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....): בעיקרון אני עדיין לומדת להכיר את המחזורים שלי, בינתיים היה לי רק מחזור אחד ללא גלולות.
אני זוכרת שלפני הגלולות המחזור לא היה סדיר ולאחר קריאה מעמיקה פה אני מבינה שיכול להיות שאני פוליציסטית. בינתיים לא מצליחה לזהות ביוץ עם הערכות, לא מזהה מספיק הפרשות (היו עד עכשיו 4 הפרשות שאני יכולה להגדיר כפוריות). חום השחר לא רלוונטי כי אני לא קמה כל יום באותה שעה.
עד לפני כמה ימים קימפרנו כל יומיים במשך שבועיים וחצי והרגשתי שאנחנו מתעייפים (בכל זאת, לא רגילים לזה...) אז הפסקנו.
לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל כרגע אני מחכה למחזור חדש כדי לאפס את הניסיונות ולהתחיל מחדש. לא מאמינה שאני בהריון כי לא זיהיתי ביוץ (אני בי"מ 30).

- איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: אמנם רק התחלנו לנסות אבל אני כבר די לחוצה כי כל הסימנים מראים שאני פוליציסטית וחבל לי לנסות חצי שנה ורק אז להתחיל לבדוק. אני מתכוונת ללכת לרופא ולנסות להתחיל בדיקות פרופיל הורמונלי או מעקב זקיקים, מקווה שיאשר לי.
כרגע ממש מחכה למחזור חדש כדי שיהיה לי למה להשוות את המחזור הקודם.

טוב, חפרתי מספיק :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אם רק הפסקת גלולות לפני חודש'
אם רק הפסקת גלולות לפני חודש
10/02/2013 | 22:32
2
86
אז אני במקומך לא הייתי נלחצת משום דבר עדיין. כשאני הפסקתי לקחת גלולות לקח כמעט חצי שנה עד שהגוף שלי חזר לתפקד בצורה תקינה. כיוון שאז עוד לא ניסינו להיכנס להריון אז לא נלחצתי מזה ופשוט חיכיתי לראות מה קורה. הזמן שזה לוקח משתנה מאחת לאחת, ובמקומך הייתי מחכה עוד חודשיים שלושה לפחות לפני שהייתי חושדת שבאמת יש בעיה. בכל זאת - 13 שנים לקחת גלולות... תני לגוף שלך הזדמנות להתנקות לפני שאת פונה לטיפולים תרופתיים.
** זוהי כמובן חוות דעתי הלא-מקצועית בלבד
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי'
הי
11/02/2013 | 00:09
1
60
תודה על התגובה!
את כמובן צודקת, לא בריא להיות לחוצה ישר על ההתחלה.
העניין הוא שזכורים לי חלקי משפטים שאמר לי הרופא אי שם בגיל 18-19, לפני שהתחלתי עם הגלולות
הוא דיבר משהו על כך שהזקיקים לא גדולים מספיק או אין הרבה מהם
אז לא ממש הבנתי מה הוא אומר, ועכשיו אני יודעת מה הם הזקיקים - וזה נשמע לי בעייתי...
בגדול התחלתי עם הגלולות קודם כל במטרה לסדר את המחזור שלי שהיה ממש לא סדיר.
בקיצור, נראה מתי יגיע המחזור הקרוב ומה תגיד הרופאה :)

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אחלה. בהצלחה! '
אחלה. בהצלחה!
11/02/2013 | 21:37
12
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/02/2013 | 15:02
117
בת 25

מאזור המרכז

נשואה 4 חודשים

מצפה להריון ראשון

בינתיים 0

זה הניסיון השלישי

טבעי+ בדיקת ביוץ ע"י מקלונים

קצת מתבאסת ומבטיחה לעצמי חודש הבא לא להתעסק עם הנושא כל כך הרבה

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני לא חדשה!'
אני לא חדשה!
10/02/2013 | 15:06
1
206
אבל גם אני רוצה לענות

בת 30 עוד 4 חודשים
מאזור המרכז
נשואה לאהבת חיי כבר יותר משנתיים וחצי
הריון ראשון (והלוואי שהוא יגיע כבר)
אין לנו ילדים עדיין
מנסים הרבה זמן.... החודש זה החודש ה-11 או 12 לנסיונות. איבדתי ספירה.
מנסים טבעי. עשינו בדיקות והכל תקין, ככה שהמשכנו עם המלצת הרופאים- לנסות עוד כמה חודשים טבעי.
האמת שכשה- מגיעה אני כל כך אומללה, שאני בכלל לא חושבת לפצות את עצמי. יום-יומיים אחר כך אני רק מתחילה להתנחם באלכוהול ומפסיקה לבדוק אם הקינוחים הם עם ביצים חיות או לא.

החודש הזה ממש קשה לי. באמת. אף חודש לפניו ההמתנה לא הייתה כל כך קשה לי. היום יוא"ב 11 ואני כבר לא מחזיקה מעמד. זה ממש פוגע בי ביומיום וקשה לי עם זה... מאוד מקווה שהחודש הוא החודש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי '
היי
11/02/2013 | 00:20
67
שלום לך בוטנבונבון! יש לנו הרבה במשותף!
מאחלת לנו שאת גיל 31 נחגוג עם תינוקי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני ! '
גם אני !
10/02/2013 | 15:22
6
241
בת כמה את- 36
מאיזה אזור בארץ- מרכז
נשואהבן זוגיחידה- נשואה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי) - הממ......הריון חמישי ( גם אני לא רק מאמי ) אבל יש לי רק 2 ילדים- 2 ההריונות האחרונים שלי הסתיימו בהפלה.
כמה ילדים יש לך בבית- 2 בנות מקסימות
כמה זמן אתם מנסים- החלטנו בקיץ להביא ילד 3- הכל היה מושלם נכנסתי במהירות להריון ואז הפלה בשבוע ה11. לאחר מכן נכנסתי שוב להריון ושוב הפלה הפעם בשבוע ה7. מאז אני בהפסקת בדיקות. די פוחדת מההריון הבא
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)- בחודשיים האחרונים אחרי ההפלה ה2 לא עשינו כלום- כי צריך לברר את סיבת ההפלות(לא מצאו כלום עדיין) גילו אצלי גם ציסטה בשחלה וזה גם עיכב את העניין. מקווה להתחיל לקמפ"ר בקרוב.
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה- לא קוראת לה מכשפה.....אחרי 2 הפלות אני מעדיפה כבר לא להכנס להריון מאשר לראות תוצאה חיובית להרגיש בהריון  ואז....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מאחלת לך הריון תקין ועד הסוף...אמן!!!!!!!!!!!'
מאחלת לך הריון תקין ועד הסוף...אמן!!!!!!!!!!!
10/02/2013 | 15:46
1
43
לצפיה ב-'תודה מותק וגם לך!'
תודה מותק וגם לך!
10/02/2013 | 16:08
64
הריון עגול, תקין ומשעמם
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני הריון חמישי ילד שלישי'
גם אני הריון חמישי ילד שלישי
10/02/2013 | 16:45
1
61
לצפיה ב-' מקווה ש...'
מקווה ש...
11/02/2013 | 08:43
35
הההריון הבא יהיה תקין ומשעמם ותצאי בידיים מלאות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אמן שההריון הבא יהיה תקין ושלם בעז"ה!!!!'
אמן שההריון הבא יהיה תקין ושלם בעז"ה!!!!
10/02/2013 | 16:58
1
37
לצפיה ב-'תודה מותק!'
תודה מותק!
11/02/2013 | 08:44
29
מחזיקה לך אצבעות לחודש מנצח!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נעים להכיר'
נעים להכיר
10/02/2013 | 16:02
150
בת כמה את: בת 26 בקרוב
מאיזה אזור בארץ: מושב בדרום
נשואה/בן זוג/יחידה: נשואה שנה וחצי
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי: הייתי בהריון לפני 5 שנים אך עשיתי הפלה יזומה, וכעת עובדים על הריון מתוכנן.
כמה זמן אתם מנסים: מנסים שנה
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל: החודש אני בטיפול ראשון עם איקקלומין, מעקב זקיקים, ובדיקות דם
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: מארגנת חברות ויוצאת לפאב, משתכרת כמו שצריך, נכנסת ליום דיכי קל, ולמחרת מחזירה לעצמי את כל האופטימיות ומחזקת את עצמי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חדשה לגמרי '
חדשה לגמרי
10/02/2013 | 16:22
1
164
שלום לכולן,
פתחתי וראיתי הכרות, אמרתי יאללללה!
אז אני בת 29, נשואה שנתיים וחצי.
היה הריון שנפל בשבוע 6 לפני חצי שנה. לקח לי חודשיים לקלוט ולהתאפס, לקום על הרגליים (מהבחינה הזו) ולרצות מחדש.
בבית אין ילדים עדיין.
מנסים כרגע 4 חודשים,בהריון הקודם והקצרצר נכנסנו צ'יק צ'אק.
מה עושים? כרגע טבעי... עשיתי דיקור עד לפני חצי שנה ואני חושבת לחזור אליו עכשיו. מה אתן אומרות?
ולגבי המכשפה... וואי אני לא חושבת לקרוא לזה ככה... אבל כשמגיע המחזור - בחודשיים האחרונים ממש התבאסתי, אחרי כמה ימים מתעודדת ומתמלאת באנרגיות חדשות.
שבוע טוב ובשורות טובות!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני בעד דיקור!'
אני בעד דיקור!
10/02/2013 | 17:01
95
גמני כבר 3 ח' בדיקור וזה עושה לי ממש טוב
תקפידי שהמדקר /ת יהיו מומחים בתחום,זה חשוב.
בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'פיצוש חולה עליך!!!♥'
פיצוש חולה עליך!!!♥
10/02/2013 | 16:39
2
154
ושאפו על המוטו אחותי
אז...
בת 30 וחודש
אזור המרכז
נשואה+
הריון חמישי(שמסרב להגיע בינתיים)
בבית יש 4 ילדים ב"ה חמסה חמסה
מנסים כבר יותר מ4 שנים
ניסינו טיפולי פיוריגון לפני כמה שנים. היום מנסים טבעי וגם דיקור
הצטרף לאחרונה.
בת'כלס ממשיכים טבעי עד פסח ומקווים שיגיע כבר בעז"ה.
לפיצוי על המכשפה אני הכי אוהבת שופינג!
ומתנחמת גם בשוקולד
אבל כרגע אני ממש לא רוצה לשמוע על המכשפה,
רק בעוד 9 ח'!!
מאחלת לכולנו הריונות תקינים ושלמים בקרוב בעז"ה♥
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני בקטע של שופינג '
גם אני בקטע של שופינג
11/02/2013 | 09:37
1
44
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק לחודש פורה ומנצח!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אמן לכולנו!!!!'
אמן לכולנו!!!!
12/02/2013 | 21:59
7
לצפיה ב-'עונה בכיף'
עונה בכיף
10/02/2013 | 17:30
129

בת כמה את - 28
מאיזה אזור בארץ - גרה בחו"ל
נשואה 3 שנים כמעט
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי) - עובדים על הריון ראשון
כמה ילדים יש לך בבית - אין ילדים
כמה זמן אתם מנסים - חודש שני לנסיונות
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....) - אני מודדת חום השחר ואתחיל גם מקלוני ביוץ. הבעיה שבעלי נמצא המון בחו"ל אז אני מתבאסת שמפספסים את הביוץ (מה שכנראה קרה בחודש הראשון לנסיונות)
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה - בנתיים רק פעם אחת, אז לא שום דבר מיוחד, אבל כל הימים שלפני המחזור הרגשתי מלא מלא תופעות וזה חרפן אותי (ברור שזה פסיכוסומטי) אז מקווה החודש פחות לקוות ואז לא להתאכזב.

בהצלחה לכולנו
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תוכייה מתפקדת'
תוכייה מתפקדת
10/02/2013 | 19:24
141

בת כמה את
 33
מאיזה אזור בארץ
ת"א
נשואה/ בן זוג/ יחידה
 נשואה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי)
ראשון
כמה ילדים יש לך בבית
אין, כאילו ראו למעלה!?
כמה זמן אתם מנסים
ניסיון רביעי
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)
הזרעה עם הורמונים
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה
אני לא...

וכל מה שבא לכן להוסיף
ציף ציף ציף
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/02/2013 | 19:28
1
135

בת כמה את? 30 אוטוטו
מאיזה אזור בארץ? מרכז
נשואהבן זוגיחידה? נשואה
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי)? מצפה להריון רביעי, הריונות 2-3 היו הפלות
כמה ילדים יש לך בבית? ילד אחד
כמה זמן אתם מנסים? שנה וחצי
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)? בנתיים טבעי
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה? אוכלת הרבה ביסלי חחחח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זוכרת אותך מהפעם הקודמת'
זוכרת אותך מהפעם הקודמת
11/02/2013 | 09:29
57
עוד מהימים היפים והתמימים של ההריון השני שלי( הראשון שלך).
מחזיקה אצבעות להריון הבא שימשיך עד הסוף.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שלום לום :)'
שלום לום :)
10/02/2013 | 19:31
2
150
אז נעים מאוד חברות
אז ככה:
אני בת 27.5,  מאיזור השרון ונשואה באושר 9 חודשים.
זה ההריון ראשון שלנו ומנסים כבר 4 חודשים ולומדים כל חודש משהו חדש.
למען הריון עושים כושר כל לילה ובעזרת ערכת ביוץ ...כושר כפול בימי ביוץ ;)
מנסה לראות את הצד האופטימי כאשר המכשפה מגיעה!  מאמינה שהכל קורה לטובה ובזמן שלו...כמובן שמנחה את עצמי עם ארוחת סושי משובחת...כי מי יודע מה יהיה עוד 9 חודשים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אהבתי את הגישה ואת עניין הסושי '
אהבתי את הגישה ואת עניין הסושי
10/02/2013 | 19:54
1
43
לצפיה ב-'אופטימיות היא שם המשחק '
אופטימיות היא שם המשחק
10/02/2013 | 20:08
66
ולא, לא הסרט (שהוא מעולה ד"א) חחח

הקטע הוא שאם מתבאסים...הגל ממשיך...חייבות להיות עם אנרגיות חיוביות!
וסושי..זה חובה! כי נורא יהיה מבאס 9 חודשים בלי איזה רול או 2...או 3
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני '
אני
10/02/2013 | 20:31
10
214
אני בת 37
נשואה כבר 8 וחצי שנים
מהקריות.....
יש לי 2 ילדים תאומים זהים מהריון ספונטני....
בדרך להריון שני ... ילד שלישי
אנחנו מנסים שנתיים וחצי....
מה עושים?IVF....
לפצות אחרי שהמכשפה מגיעה? כבר הפסקתי .... בכל זאת שנתיים וחצי = 28 מחזורים לפחות............. כמה אפשר כבר לבזבז....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אפשר לבזבז הרבה.... חה חה '
אפשר לבזבז הרבה.... חה חה
10/02/2013 | 20:33
114
לטיפול אחרון ומנצח!!
לבת בריאה ומתוקה!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חחח...אני הפסקתי לספור '
חחח...אני הפסקתי לספור
11/02/2013 | 08:17
35
לצפיה ב-'וואו, תאומים זהים ? '
וואו, תאומים זהים ?
11/02/2013 | 09:32
7
112
איזה כיף זה!!!!
בהתחלה כמובן זה לא כיף, אבל אח"כ....
שיהיה המון המון בהצלחה ( זה כבר קרוב!)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהתחלה לא כייף?????'
בהתחלה לא כייף?????
11/02/2013 | 10:35
6
123
כייף מהסטיק החיובי כבר
הכל עניין של תפיסה.... ועם שניים כאלה רגועים אין לי התנגדות לעוד זוג כזה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אמרו לי ש...'
אמרו לי ש...
11/02/2013 | 13:18
5
96
בהתחלה מאד מאד קשה(האמהות לתאומים שדברתי איתן), אבל זה באמת תלוי בתינוקות.
האמת? הייתי ממש שמחה אם הייתי  מגלה עכשיו הריון תאומים- תמיד רציתי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אכן תלוי בתינוקות ולא פחות מההורים'
אכן תלוי בתינוקות ולא פחות מההורים
11/02/2013 | 16:21
4
94
עם פרטנר טוב לעזרה ואורך חיים שהכל בכייף ולא בקושי
ככה הכל נראה.....
מה שהרגשנו כך גם עבר לילדים הרוגע שלנו וככה עד היום
אני לא יודעת מה זה לגדל ילד אחד ... לזה נכנסו ועם זה היינו צריכים להתמודד
עכשיו נראה לי ממש פיקניק ילד יחיד חחחחח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
12/02/2013 | 10:04
3
50
להורים יש תפקיד נכבד בהרגשת הרוגע של התינוק( הורה היסטרי=תינוק היסטרי).
כל הכבוד על התתמודדות זה באמת לא קל
מחזיקה אצבעות להפתעה נעימה ( ואולי 2 הפתעות  )
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בטח ששתיים- מינימום!! '
בטח ששתיים- מינימום!!
12/02/2013 | 13:54
2
46
פיצוש מנוסה כבר...
תאומים קטן עליה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
12/02/2013 | 14:30
9
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
12/02/2013 | 21:47
13
לצפיה ב-'גם אני עונה '
גם אני עונה
10/02/2013 | 21:43
1
156
בת כמה את 27
מאיזה אזור בארץ אזור השרון
נשואהבן זוגיחידה נשואה כמעט 9 חודשים (וואו!! איך הזמן טס!!)
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי) הריון ראשון...
כמה ילדים יש לך בבית עדיין אין..
כמה זמן אתם מנסים החודש זה הניסיון ה- 7 (כנראה שזה היה תמימות לחשוב שזה אמור להיות פשוט)
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....) כרגע טבעי.. ומקווה שלא נצטרך יותר מזה... ממש מקווה שהחודש זה יקרה, אבל קשה להיות אופטימית אחרי כל האכזבות). עשיתי סבב (5 טיפולים) של טיפולי רפלקסולוגיה אצל אחת שמתמחה בפריון, אך לא יכולה להגיד שזה הועיל לי יותר מדי. לא מתכוונת להמשיך עם זה (זה גם עולה די הרבה כסף).. ביוץ אני מזהה לפי ערכות ביוץ וחום השחר.. הפרשות "פוריות" אני לא מזהה אצלי בכלל...
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה בד"כ כלל אני יומיים-שלושה ממש בדיכאון.. חסרת מצב רוח לחלוטין וגם עצבנית...ככל שחולפים הימים אני מתעודדת קצת ומנסה להיות אופטימית לחודש חדש. בד"כ אנחנו גם הולכים ל"ארוחת ניחומים" במסעדת "הבית" שלנו "BLACK"  !

מאחלת חודש מוצלח לכולן!!!!ושכולנו נעזוב את הפורום הזה בהקדם האפשרי!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נעים להכיר'
נעים להכיר
10/02/2013 | 23:53
102
הרבה דברים דומים יש לנו...רק שלא נגלה שאנחנו שכנות חחחח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני מצטרפת '
גם אני מצטרפת
11/02/2013 | 00:16
121
בת 30
נשואה שנה
ירושלמית
החודש זה יהיה הנסיון החמישי והלוואי האחרון
בבית עדיין אין ילדים, משתוקקת (זו המילה הכי נכונה שאני יכולה למצוא) לילד!!
עוד לפני שמגיע המחזור אני מתחילה להיכנס לדיכאון... אני מנמיכה ציפיות ומשכנעת את עצמי שבטח גם החודש לא הלך לנו.. עד עכשיו פגעתי בול! נראה לי שהחודש הזה אני אתחיל לשנות את דפוס החשיבה הזה, זה סתם מעוות... הכי חשוב זה תמיד לקוות, לא?!
ממש ממש רוצה תינוק! אמרתי את זה כבר לא?!
מאחלת לכולכן היריון בריא ועגול ותודה על התמיכה, זה ממש עוזר לדעת שאני לא לבד במסע הזה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כבר לא חדשה'
כבר לא חדשה
11/02/2013 | 09:14
124
אבל מצטרפת לסקר
בת 27
מרחובות
נשואה באושר כבר שנה וחצי
בדרך להריון ראשון
בבית שני חתולים מפונקים מאוד
מנסים כבר חצי שנה
החודש (עוד שבוע!) מתחילים הזרעות, למר בחור גילו ורקיצולה. חוץ מזה עוקבת אחרי חום השחר, הפרשות וגובה צוואר הרחם, למדתי להכיר את הגוף שלי ממש טוב.
הפיצוי תלוי בחודש. כל חודש רמת האופטימיות שלי משתנה, בהתאם לה גם רמת האכזבה, אבל היפצוי האידיאלי שלי הוא חיבוק ושוקולד.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
11/02/2013 | 12:17
111
בת כמה את? 30
מאיזה אזור בארץ? אזור ת"א
נשואה? כן
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי (בשביל מאמי)? הריון שלישי
כמה ילדים יש לך בבית? בבית פעוטה שובבה אחת.
כמה זמן אתם מנסים? לא מנסים כבר 3 חודשים. כלומר רוצים לנסות, אבל זה קצת קשה שבעלי בניו יורק כל פעם שאני מבייצת!!!
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)? דיקור. לא יודעת אם בשביל הריון בדיוק אבל לכאבים ביד וגם זרקתי למדקרת שאני מנסה להיכנס להריון שתדקור כמה מקומות אסטרטגיים
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה? לא ממש מפצה... אולי כדאי להתחיל?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מתפקדת גם'
מתפקדת גם
11/02/2013 | 16:08
102
אני בת 35 עוד חודש
גרה בגבול הצפון
עם בן זוגי כבר 17 שנה
מהטיפולים הקודמים לפני 8 שנים יש לנו תאומים בת ובן שהגיעו בטיפול המנצח של מטפורמין, איקוקלמין, אוביטרול, 2 הזרעות.
מנסים 10 חודשים אחרי שלקח לנו הרבה שנים להתאושש מהנסיונות הכושלים, ההריון הלא קל, פגיה ושני ילדים מקסימים אבל לא שניהם רגועים ושלווים כמו של פיצית 4...
בחודשים הראשונים ניסינו טבעי לחלוטין כי שמענו על כ"כ הרבה מקרים שבפעם השנייה ההריון הגיע באופן טבעי שחשבנו שאולי גם לנו יהיה מזל שכזה...
אח"כ לקחתי צמחים+דיקור+רפלקסולוגיה
ועכשיו חודש ראשון של איקוקלמין שניסינו להמנע ממנו.... (רוצים מאוד לחוות גידול ילד יחיד ולא שניים במקביל..)
אצלי המכשפה לא מגיעה כ"כ הרבה כי אני פוליצסטית אבל פיצוי אצלי שווה רק שוקולד

בהצלחה לכולנו!!!!!!!!!!!!!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז אני מימי :). הי בנות.'
אז אני מימי :). הי בנות.
11/02/2013 | 16:28
101
לצערי משתתפת פה בכמה וכמה שרשורי הכרות כבר
בת 32 במרץ
אזור המרכז
נשואה כבר שנתיים וקצת
הריון ראשון שיבוא כבר !!!
כמה זמן אתם מנסים: 11 חודשים
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל : טבעי + דיקור ועשינו בדיקות (זרע, פרופיל הורמונלי ודם) חודש הבא אם לא יהיה שינוי גם יש הפניה לצילום רחם.
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה: האמת הפסקתי כבר להיות כזאת קפדנית בנושאי אלכוהול סושי וכו אז בעיקר בשוקולד בכמויות
וכל מה שבא לכן להוסיף
אני גם מובטלת טריה ומחפשת עבודה.
מאחלת לכולן שהות קצרה וחודש מלא
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חדשה בפורום :)'
חדשה בפורום :)
11/02/2013 | 20:35
94
היי בנות, נעים מאוד!
אז ככה:
בת 27 וחצי
כרגע מת"א
נשואה שנה ו-3 חודשים
מנסים להיכנס להריון ראשון כבר 10 חודשים (ובכל חודש מתאכזבים מחדש כשמגיע המחזור... אולי החודש זה יצליח???)
מה עושים למען ההריון? בהתחלה ניסינו פשוט "לזרום" אבל זה לא הלך, לפני 3 חודשים התחלתי להשתמש בערכות ביוץ והחודש בפעם הראשונה עשינו הזרעה
כשהמכשפה מגיעה אני לא ממש מפצה את עצמי אלא להיפך - אומרת לעצמי שאם אני עדיין לא בהריון אז לפחות אמשיך לנסות לרדת במשקל. אז אין שוקולד ואין פיצויים :( בעצם לפעמים אני אוכלת סושי... חחחח

בהצלחה לכולכן! :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
12/02/2013 | 21:43
69
בת 29
מהדרום הרחוק
נשואה כבר 3 שנים
מנסים הריון ראשון, לא היו קודמים לו
0 ילדים
מנסים מסוף אוגוסט שזה אומר חצי שנה בערך
אני פוליציסטית אז היה ברור שטבעי זה לא ילך, אני לא כלכך בקטע האלטרנטיבי, אז סיימתי סבב איקקלומין ראשון עם תגובה יפה של הגוף אך ללא הריון, עכשיו חודש מנוחה, ואני תוהה לגבי ההמשך- אולי עוד סבב איקקלומין ואז אם לא ילך אז בטוח צילום רחם
אני ממש ממש ממש שונאת את המכשפה עוד מלפני ימי הניסיונות, אני ממש סובלת, האמת שעכשיו אני מסתכלת על זה קצת שונה כי אני רואה הזדמנות לניסיון חדש אבל בגדול שונאת ושום דבר לא מפצה על עד כמה שאני שונאת אותה!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שלום שלום'
שלום שלום
13/02/2013 | 07:56
61
אני בת 32
מתגוררת בחו"ל
נשואה 3.5 שנים
מקווה להריון שני
יש קטנציק בן 2.2
חודש, אחרי התקן מירנה
טבעי, לומדת להכיר את הגוף שלי מחדש ולראות אם דברים השתנו, לפני ההריון הראשון היה לי מחזור סדיר של 25 יום, ככה שאני מנסה כרגע להשתמש בשיטת "הימים הבטוחים" אבל הפוך
קרה רק פעם אחת הפעם אז הרמתי לכבודה כוס יין
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני עונה'
גם אני עונה
13/02/2013 | 08:05
54
אני בת 32
גרה באזור השרון
נשואה
מחכה להריון שלישי אבל בבית יש ילד אחד
חודש רביעי של נסיונות אחרי גרידה בשבוע 7
כרגע מנסים טבעי אני מודדת חום השחר ועוקבת אחרי הפרשות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' היוש... נעים להכיר :)'
היוש... נעים להכיר :)
13/02/2013 | 09:03
56
אז קודם כל נעים מאד, גם אני חדשה כאן, לא מזמן נכנסתי לפורום וממש התעודדתי לקרוא את ההודעות.
טוב לדעת שיש מקום שאפשר לשתף ולפרוק בו את כל התחושות וכמובן למצוא גם נחמה

קצת עליי:
אני בת 27
מאזור הצפון,
נשואה באושר מזה 5 חודשים.
הריון ראשון (שיגיע כבר ...)
0 ילדים (בינתיים)
כעיקרון התחלנו לנסות מיד לאחר החתונה אבל בגלל שאני חדשה בתחום ולא יודעת כל כך איך העסק עובד התחלתי לחקור את הנושא ואנחנו מנסים כמו ש"כתוב בספר" מזה כ-3 חודשים.
הבעיה היא שבגלל שלקחתי גלולות במשך כ-10 שנים המחזור שלי התחיל להשתגע (הוא גם התארך מאוד..בא לבקר כל 35 יום) וזה מקשה עליי לזהות את הביוץ. בחודשיים האחרונים התחלתי לבדוק עם בדיקת ביוץ ביתית אך בחודש הראשון לא זוהה ביוץ בכלל כי ייתכן ולא ביצעתי את הבדיקה בימים הנכונים. החודש הזה זיהיתי ביוץ באופן ברור בשילוב מקלוני הביוץ+ בדיקת חום השחר ועשינו את העבודה כמו שצריך (מקווה) אני עכשיו ביוא"ב 5 שמתי לב כי ביומיים האחרונים החום שלי עלה (36.8) החום הנורמלי לפני הביוץ היה בטווח שבין 36.5-36.3  וביום הביוץ זה הגיע ל- 36.7 כך שאני מתפללת שזה מצביע על משהו חיובי...

כרגע מנסים בשיטה הטבעית.
האמת שאני אופטימית מטבעי .. רק עכשיו התחלתי להבין איך הדברים עובדים.. בינתיים נהנית מהתהליך ומנסה לא להלחץ יותר מדי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יופי של שרשור! '
יופי של שרשור!
14/02/2013 | 08:23
28
בת כמה את 33
מאיזה אזור בארץ שפלה
נשואהבן זוגיחידה נשואה באושר
הריון ראשון/שני/שלישי/רביעי/חמישי מקווה שממש בקורב- הריון ראשון!
כמה ילדים יש לך בבית הכלב נחשב?
כמה זמן אתם מנסים בערך 4 חודשים, אבל היו לי קצת בעיות רפואיות בדרך אז רק בחודש האחרון הנסיונות יותר רציניים
מה אתם עושים למען ההריון המיוחל (טבעי.... טיפולים.... אלטרנטיבי....)  בדיקות ביוץ עם מקלונים ומעקב חום השחר (עוד לא ממש ירד לי האסימון איך לגלות ביוץ כי המקלונים לא כ"כ עוזרים לי)
איך את מפצה אותך כשהמכשפה מגיעה רצה לקבל חיבוק מהבעל ומתעודדת מיד!

נעים להכיר את כולן
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

14:46 | 16.01.19 רונה1238
16:54 | 14.01.19 maya678
15:36 | 14.01.19 מאי292
11:16 | 13.01.19 tulip32
17:23 | 12.01.19 רונה1210
15:23 | 09.01.19 shirael
10:17 | 09.01.19 rons37
12:39 | 08.01.19 ענבר234
09:34 | 07.01.19 nuni55
10:21 | 03.01.19 מאי292

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ