לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'בעיה חיובית(קצת ארוך)'
בעיה חיובית(קצת ארוך)
<< ההודעה הנוכחית
10/06/2003 | 15:34
21
136
לפני חודש וחצי הגעתי לטיפול רפלקסולוגי בגלל כאבי גב הטיפול עזר הגב כבר לא כואב אני אוכלת יותר בריא ואפילו הצלחתי לרדת משתי קופסאות סיגריות ביום לחצי קופסא את האמת זה הדבר שהכי מרגש אותי בעינין, כמו כן ציינתי שאני אחרי הפלה ומנסה להיכנס להריון והמטפלת שלי עושה לי בכל טיפול גם הערת הבלוטה במוח שאחראית על ביוץ ועיבוי רירית רחם. לפני שבוע ביום של המופע זקיקים הייתי אצלה היא כבר הודיעה לי שאני מבייצת מהשחלה השמאלית דבר שחשבתי למגוחך להפליא כי חודש קודם בייצתי מהשחלה השמאלית, וחשבתי לעצמי נו טוב אז היא טועה לפעמים והנה זה פלא שעתיים אח"כ במופע הזקיק המרשים אני מגלה שהשחלה השמאלית שלי בייצה אמרתי וואו, והמשחתי את חיי המין המסיבים לביוץ . היום הגעתי אליה שוב והיא התחילה לנקות לי את הרגליים ובדקה משהו באזור הפטישון (העצם שיש בכף הרגל) והיא אומרת לי תשמעי זו פעם ראשונה שאני מרגישה את זה והסבירה שבסיפרי הרפלקסולוגיה כתוב שאפשר להרגיש דופק של הרחם ז"א משהו קורה שם... כמובן שהיא שלחה אותי הבייתה כי אי אפשר לעשות טיפול אם אני בהריון, הבטחתי לה לעשות בדיקה בעוד שישה ימים 14 יום בעצם מהביוץ ולעדכן אותה!!!!
מה אתן אומרות מוזר לא?????
ממש מענין לדעת אם היא צודקת עם עד עכשיו הייתי רגועה עכשיו זה כבר מקבל בשר....
להאמין או לא זאת השאלה?????
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה אני אומרת??!! '
מה אני אומרת??!!
10/06/2003 | 15:38
1
39
אני לא רוצה לעשות "קולולו" לפני הזמן....
אז מה שיש לי להגיד זה הלוואי שהיא צודקת!!
ודיר באלק תעדכני ואם היא צדקה, תתני את הטלפון!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו, ל -א י-א-מ-ן!!!!!! '
וואו, ל -א י-א-מ-ן!!!!!!
10/06/2003 | 15:50
25
וכמו שאפרסקה כתבה - אם זה באמת נכון - זה עוד יותר לא יאומן!!!!!

מה שנותר זה לחכות בסבלנות את הימים האלו ולהחזיק חזק חזק אצבעות ולשמוע בשורות טובות בעוד שבוע
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הלוואי הלוואי הלוואי '
הלוואי הלוואי הלוואי
10/06/2003 | 16:07
11
לצפיה ב-'מדהים. מרגש.'
מדהים. מרגש.
10/06/2003 | 16:38
11
ואם אפשר לקבל מפה שנגע איפה בדיוק העצם הזו...

מחזיקה לך אצבעות ומתרגשת איתך.

רפלקסולוגיה זה הרבה יותר נחמד מ-US.

אולי נפתח בלוח הפורום - ללוח להמצלה על מרפאים אלטרנטיביים ותוכלי שם לתת את הפרטים שלה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מדהים. מרגש.'
מדהים. מרגש.
10/06/2003 | 16:42
6
ואם אפשר לקבל מפה שנגע איפה בדיוק העצם הזו...

מחזיקה לך אצבעות ומתרגשת איתך.

רפלקסולוגיה זה הרבה יותר נחמד מ-US.

אולי נפתח בלוח הפורום - ללוח להמצלה על מרפאים אלטרנטיביים ותוכלי שם לתת את הפרטים שלה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
10/06/2003 | 16:53
11
אני ממש מקווה שהיא צדקה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קובולט היקרה '
קובולט היקרה
10/06/2003 | 16:57
15
אני מאמינה במה שהיא אמרה לך, הלוואי שהיא צודקת!!! (טפו-טפו). אני מחכה אתך 6 ימים אלה. העיקר לא להלחץ מהצפיה, לשמור על הקוליות. שהשבוע יעבור מהר. כשתודאי שהיא צדקה, אני מצטרפת לתור לרפלקסולוגית הזו.
היום אני מתייחסת ברצינות לדברים כאלה, בד"כ אני לא מאמינה לכל השטויות ולאמונות תפילות. אני אספר לך יותר מאוחר בהזדמנות אחרת על איך יצא לי לוודא שכל האמונות האלה לא סתם. אבל בינתיים - אני כל כך מתלהבת ממה שספרת, שאני הולכת להתקשר לבעלי ולספר לו. שיהיה לך אחלה מצב רוח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תאמיני! תאמיני! '
תאמיני! תאמיני!
10/06/2003 | 17:03
7
גם אני ראיתי את ההשפעות החיוביות של הרפואה המשלימה!
זה פשוט עובד!
ולכן לכל אלו שיש להן בעיות אני ממליצה ללכת לטיפול של רפואה משלימה
אפשר לעשות זאת במקביל לטיפול הרגיל.

אני למשל, כל ערב מסתכלת בכף הרגל שלי, בצבע שלה ובאזור ההוא שבכף הרגל שמראה את הרחם. אני יודעת כבר ל"ראות" את המחזור לפני שהוא מגיע.
והשבוע אני מחפשת בכף הרגל את הביצית המופרית שלי (עוד כמה ימים לבדיקת הדם)
אני בלי ידע כבר יודעת לראות דברים.
אם המטפלת שלך ראתה משהו, ויש לה ידע ונסיון, יש סיכוי גבוה מאוד שהיא יודעת על מה היא מדברת!

לולה הפילולה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שלחתי שאלה לפורום רפלקסולוגיה'
שלחתי שאלה לפורום רפלקסולוגיה
10/06/2003 | 17:15
3
9
לצפיה ב-'מה? ולא הבאת את הקישור לכאן? '
מה? ולא הבאת את הקישור לכאן?
10/06/2003 | 18:47
1
6
לצפיה ב-'טוב, אז אני אביא.'
טוב, אז אני אביא.
10/06/2003 | 18:48
26
לצפיה ב-'קובולט וכולם '
קובולט וכולם
10/06/2003 | 19:14
39
לכל מי שלא מכירה את הנושא אני מצרפת תמונה שמראה את מיקום האזור המדובר בכף הרגל
בכל האזור הכתום רואים את איברי הרביה: רחם למשל.
בזמן מחזור תוכלו לראות יותר צינורות דם באזור הזה. כשנגמר המחזור האזור "מתנקה" עד לפעם הבאה.
בזמן הריון עוד לא עקבתי, אבל אני די בטוחה שכמות צינורות הדם שם גדלה בהרבה מזו שיש במחזור.

קובולט, הסתכלתי בפורום רפלקסולוגיה על "תנועת" ההודעות. הפורום שם נראה לי די רדום. אולי כדאי לך לנסות לשאול במקביל גם בפורום רפואה משלימה (24)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נורא מעניין!'
נורא מעניין!
10/06/2003 | 18:03
13
אולי תעדכני אותנו?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הוספתי לוח מטפלים אלטרנטיבים'
הוספתי לוח מטפלים אלטרנטיבים
10/06/2003 | 18:50
13

נשמח אם תוסיפו לשם את ההמלצות שלכם והכי טוב יהיה את תכניסו גם קישור להודעה מכאן שמפרטת את הטיפול וההצלחות וכו'.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לזה את קוראת בעיה ??'
לזה את קוראת בעיה ??
10/06/2003 | 20:35
10
לא רוצה לפתח ולטפח תקוות, אך גם חברה שלי נעזרה בשירותי המדקרים למניהם, וזה עזר היא בהריון.
אז נחזיק לך אצבעות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יש לי ממש צמרמורת... בהצלחה |פרח'
יש לי ממש צמרמורת... בהצלחה |פרח
10/06/2003 | 20:43
11
לצפיה ב-'המון תודה בנות'
המון תודה בנות
11/06/2003 | 01:01
1
17
על העידוד והתמיכה אני ינסה לפי המלצת לולה לשאול גם בפורום רפואה משלימה כי באמת לא זז שם כלום ברפלקסולוגיה אבל אני לא מצליחה לעשות קישורים אז פונג לטיפולך המסור עם המון תודה מראש....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני מצטרפת למחזיקות האצבעות...'
גם אני מצטרפת למחזיקות האצבעות...
11/06/2003 | 08:24
3
לצפיה ב-'שאלה ללולה הפילולה לגבי הציור'
שאלה ללולה הפילולה לגבי הציור
11/06/2003 | 08:39
1
16
לולה יקירתי,
הציור מאוד מעניין.
האם זה אומר שכדאי לעסות עיסוי יומי באיזור הכתום?
או שבאמת בלי ללכת למישהו שמתמצא ומכיר אין בזה טעם?
כי אני אשמח להשקיע בעיסוי יומי (בעצמי) אם זה מה שיעזור!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מצטערת, אבל אני לא מבינה'
מצטערת, אבל אני לא מבינה
11/06/2003 | 08:56
21
בזה. אני רק יודעת להסתכל על זה.
אמרו לי פעם שצריך לדעת איך לעשות רפלקסולוגיה: יש כיווני עיסוי נכונים והכיוונים הלא-נכונים יכולים לעשות נזק. זה נכון לגבי כל אזור הרגל, שלפי הרפלקסולוגיה, כל חלק ברגל אחראי על איבר אחר בגוף.

אני ממליצה לפנות לרפלקסולוג ולשאול
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שתהיי בריאה - רפלקסולוגית?'
שתהיי בריאה - רפלקסולוגית?
11/06/2003 | 12:45
29
בעצם למה לדבר.. אם את מאמינה בזה אז כנראה שיהיה לך החודש צוציק!!
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ