אירוח בנושא רפואה סינית והריון יום ג' 7.8.12

תהליך הדיקור

תהליך הדיקור כולל קודם כל אבחנה-
דופק, הסתכלות על הלשון ואבחנת גוף
השלב הבא הוא קביעת טכניקת הטיפול בהתאם לאבחנה- בחירת נקודות הדיקור, שיכולות ליהיות בכל הגוף,
מספר המחטים משתנה מטיפול לטיפול וכך גם המיקום.
המחטים סטריליות, דקות ועדינות.

את מספר הטיפולים המטפל קובע, יש כאלה שמספיק שיגיעו פעמיים בחודש וכאלה שצריכים להגיע פעמיים בשבוע..

בהצלחה!

לידר

oshkosh131

New member
ממליצה בחום

לא יודעת אם זה מה שעזר
אבל אחרי שנתיים של נסיונות וטיפולים ניקלטתי בחודש שעשיתי רפלקסולוגיה לפני הביוץ
ודיקור מהביוץ ועד היום - שבוע 11

אם לא עשה פיזיולוגית בטוח עשה משהו לנפש

שמחה שהצליח!

המשך הריון תקין ומשעמם

לא ממש חדשה, אבל...

לא ממש חדשה, אבל רק עכשיו אזרתי אומץ לכתוב משהו...

כבר כמה חודשים שאני קוראת בעניין והנאה את מה שכולן כותבות ומשתפות, אני מתרגשת אתכן ובוכה אתכן, ולמרות שלא הייתי ממש פעילה, אני מרגישה חלק מהפורום וקרובה לכולכן.
איזה כיף שלא צריך לעבור את זה לבד!!
ואחרי ההקדמה המרגשת, לשאלה:
אני בת 32, והפסקתי לקחת גלולות לפני קצת יותר משנה (אחרי הרבה שנים שלקחתי). מאז אני ובעלי מנסים להיכנס להריון.
לפני כחצי שנה הלכנו לייעוץ והתחלנו מעקבים וטיפולים. (זרע תקין, פרופיל הורמונלי פחות או יותר תקין, צילום רחם תקין, שתי הזרעות)
בחודשים שאחרי הפסקת הגלולות המחזור שלי היה די סדיר ונורמלי, בדר"כ 25-27 ימים + זיהוי ביוץ. אבל ארבעת המחזורים האחרונים היו מאוד קצרים- בערך 21 ימים, והשיא היה הביוץ האחרון, שהתרחש בי"מ 8 (!!)
אני לא טובלת במקווה, כך שזה לא בעיה מבחינת קיום יחסים, אבל לפי מה שקראתי אם יש ביוץ כל כך מוקדם הביצית לא מספיקה "להבשיל" והסיכוי להריון יורד.
הרופא שלי רשם לי פרוגינובה לדחיית הביוץ, אבל הייתי שמחה לשמוע אם יש אלטרנטיבה טבעית יותר, ואם יש הסבר אפשרי לתופעה המעצבנת.
תודה רבה!!

ביוץ ביום 8

שלום בימבוללה,
צריך לראות את הפרופיל ההורמונלי, האם רמת האסטרדיול גבוהה ביום השלישי לווסת?
אכן אם הביוץ מוקדם כל כך הביצית לא מספיקה להבשיל.
אפשר לגרום לדחיית הביוץ עם הורמונים, אך הייתי ממליצה בחום להגיע למטפל שיעשה לך אבחנה מדוייקת ויתאים לך טיפול אם בדיקור או בצמחי מרפא.
צריך להבין ממה זה קרה ואיך לטפל.

בהצלחה!

לידר

שאלות לגבי חום השחר

היי לידר,

קודם כל, תודה רבה על התשובות המפורטות והמועילות!

אני מטופלת בדיקור כבר פחות או יותר חודשיים ומאז תחילת הטיפול אני עוקבת אחרי חום השחר.
אני סובלת מנדודי שינה (בעיקר בגלל לחץ נראה לי) ואני לא יודעת עד כמה זה באמת מהווה מדד נכון עבורי. אני בד"כ מודדת פעמיים בלילה והתוצאות שונות לגמרי, לא יודעת למה להתייחס. אני מוצאת את עצמי מנסה לתת פרשנות לתוצאות ונכנסת ללחץ כשזה לא עובד לפי הספר.
אז שאלותי -
האם זה באמת עובד לפי הספר? עד כמה המדד הזה מדויק והאם סטיות (לא קיצוניות) מחום השחר יכולות להצביע על בעיות?
האם חום השחר יכול לנבא קליטה או הריון (עוד לפני האיחור במחזור)?

תודה רבה!

חום השחר

שלום מיכאלה,
בכדי למדוד את חום השחר צריך שינה רציפה של לפחות 5 שעות, אם אין לך שינה רציפה כזאת, המדידות לא מהימנות ולא יכולות לתת לנו מידע על הביוץ או על קליטה.
כאשר המדידה נלקחת לאחר 5 שעות שינה, באותה שעה מדי בוקר, וניתן לראות ביוץ, ברגע שהטמפרטורה נשארת גבוהה ואפילו ממשיכה לעלות 14 יום מהביוץ אפשר להסיק שזהו הריון.

בהצלחה!

לידר

למעלה