גמדה ענקית - שבוע חדש ואחרון

• פותח הנושא MESEE
  • פורסם בתאריך

MESEE

New member
גמדה ענקית - שבוע חדש ואחרון

כל המשלוחים יצאו לדרכם ובקרוב נדע מי הענקית של מי ומי הגמדה של מי! צלמו את המשלוחים לפני שלא יהיה מה שישאר!!:) אתן מוזמנות לשלוח מכתבי אהבה שלכן לענקיות כאן ואם אתן יודעות כבר במושג קלוש מי היא הגמדה שלכן אתן מוזמנות לנחש!!!

ענקיתוש!!!!

מה שלומך היום? מקווה ששלומך מצויין שאת מתחילה לחכות לחבילה שלך ... כי היא נשלחה לה היום!! אני ממש מקווה שיהיה לך טעים טעים טעים!!
וכמובן מקווה שהכל יגיע בשלום ולא מפורק לגמרי... חוץ מזה רציתי להגיד לך שממש חשבתי עליך הרבה בסוף שבוע -מה ישמח אותך! אני מאוד מאוד מקווה שקלעתי לטעמך....
קבלי הרבה הרבה
...ממני אליך!

netany

New member
איזה כיף לי

אני בטוחה שהכל יהיה טעים! אני אוהבת את השבוע של פורים, תמיד יש מצב רוח טוב. חוץ מזה שהשמש יצאה לה היום ויש אווירה של אופטימיות באוויר. אז שיהיה לנו שבוע מוצלח, מלא בבשורות טובות!

מקסימה!

האמת שהחלטתי ללכת על כיוון שונה ממשלוח מנות רגיל ולהתרכז באופי ולא ביופי (בגלל שזה נשלח בדואר הייתי מוגבלת באריזה) אבל! אני יכולה להבטיח לך שלמרות שזה לא יראה משהו ממבט ראשון- שמושקע המון המון אהבה ומחשבה עליך במשלוח הזה! הלוואי והמשלוח ימשיך ויגרום לך לחייך ולמצברוח טוב!

הצילו! הלכה לי גמדה לאיבוד!

לא ראיתי את המתוקה שלי כבר כמה ימים... ועוד מעט פורים!! השמיעי קולללללללללללללל

fox28

New member
גם שלי הלכה לאיבוד... מאוד לא נעים

כולן מקבלות תשומת לב... ואני לא

fox28

New member
אז אני היחידה שלא שמעה מהגמדה שלה? מרגישה רע

אני פה אני פה!!

סליחה שלא הגבתי בימים האחרונים, יש פה כל מיני עניינים..
אבל החבילה בדרך אלייך!

אני רואה את החבילות של הבנות פה ומקווה ששלי (שלך) תעמוד בסטנדרטים!
שיהיה חג שמח ואחלה שבוע, האופטימיות תנצח.

קוקוריקו תרנגול!

מה שלומך ענקית יקרה שלי? שלחתי לך אתמול את החבילה בדואר, מקווה שהיא תגיע בקרוב ולא מעוכה מדי!

איזה כיף, אוטוטו פורים!

מה שלומך השבוע? יש תכנונים מיוחדים לפורים? מתחפשים? אני מחכה שתקבלי כבר את החבילה שלך, ומקווה שהדואר נוהג איתה בעדינות ושהכל יגיע שלם. (לא צילמתי את החבילה אז זה התפקיד שלך) אני מקווה שקלעתי לטעם שלך ושתאהבי אותה. בינתיים, שיהיה יום מקסים ושבוע מוצלח! האם את מנחשת כבר מי אני?

הי - התגעגעתי

שלומי טוב השבוע מבחינתי קצר - הילדים הולכים לאמא שלי עד יום שבת. אז אפשר לחגוג בשקט בבית. אני מחכה בכליון עיניים לחבילה שלך ובטוחה שהיא מדהימה אז אני מבטיחה לצלם . אין מצב שלא תקלעי לטעם שלי... ובטוח אני אוהב אותה יש לי ניחוש מי את (netany?)

היי גמדודה!

עוד מעט את בטח תקבלי את החבילה ותדעי מי אני אז ברגעים האחרונים שלי במעטה הדיסקרטי, אני עוד שואלת מה שלומך ואיך התחלת את השבוע! אצלי התחלה מתישה למדיי, אבל אני מקווה שלקראת פורים הבא עלינו לטובה הכל יסתדר ויהיה רגוע! מאחלת לך המשך יום מעולה ושולחת לך שיר שמקווה שיעלה לך חיוך:)

rachelanat

New member
אז הרגע קיבלתי את הפתק לדואר

ואני מניחה שזה המשלוח שלך!!!! יווו איזה התרגשות!
שלומי טוב, אני כמעט בטוחה כבר שאני יודעת מי את
השבוע התחיל מתיש.. היה לנו להציג היום פרוייקט שעבדנו עליו כל הסמסטר אז היה המון לחץ...אבל תודה לאל שאנחנו אחרי והיתה לנו מצגת טובה! בעלי שוב היום מרגיש רע אז אני קצת בדאון...
אז מחר שאדע כבר מי את בוודאות, אוכל להודות לך כמו שצריך!!!

rachelanat

New member
טוב אז...

לצערי מסתבר שהדואר אצלנו היום פתוח רק עד אחת!!! איזה עצבים!

אז רק מחר אני אוכל לקחת את המשלוחה! אוף!

בכל מקרה אני מנחשת שאת....
ניחוש ראשון- MESEE

ניחוש שני-סמויית

אם זה לא אתן, אז אין לי מושג!

ואם כן אז אל תתנו רמז! אני רוצה להישאר בסקרנות עד שאקבל את המשלוח
ורק ברגע שאשב ואפתח אותו אדע...

למעלה