הפרשות וכאלה...

• פותח הנושא TIFS
  • פורסם בתאריך

TIFS

New member
יש לכי כמה שאלות וסלחו על התיאורים

אני לא הכי מבינה את כל הקטע הזה עם ההפרשות. שקוף, ביג', לבן, חלבי, אוף וויט, נמתח, דביק, נוזלי, נמרח אז השאלה שלי היא בעצם: האם הסדר של הופעת ההפרשות הוא דביק - לא טוב חצי דפוק ושקוף - ככה ככה ושקוף נמרח - מצויין???? = ביוץ או שיכול להיות שישר מגיעים ההפרשות הטובות?? ואם ביום ה - 12 מאז המחזור הקודם הופיעו (תסלחו לי על התיאורים) שקוף אבל בגוש, מה זה אומר? חצי נמתח

אופירה 1

New member
שוב שאלה בנושא הפרשות.....(מצטערת)

אתמול הופיע לי ההפרשה הזו שנראית כמו חלבון של ביצה, המחזור שלי בממוצע 31 ימים היום זה היום ה-21 למחזור. והשאלה שלי האם זה שיש הפרשה מסוג זה פרוש הדבר שעוד לא היה ביוץ? ואם כן האם זה נומלי. אופירה

שאלה לאלו שידעו וחשו ביוץ

מה בדיוק חשים כי יש לי כאב מאוד חד בצד ימין של הבטן ממש מעל האגן האם זה זה? להזכירכם אני ביום ה - 20 למחזור

פּוֹנְג

New member
אני חושבת שזה אינדבידואלי

יש כאלו שמרגישות קצת כמו מחזור. אני אפילו פעם אחת הרגשתי הרבה כמו מחזור (זאת אומרת כאבים שגרמו לי להתפתל...)

פּוֹנְג

New member
אני מניחה שאף אחת לא ידעה את התשובה

כי אם את עוקבת אחרי הפורום את תוכלי לראות שאנחנו לא כל כך טובות בעניני הפרשות
אני אישית ממש לא מצליחה לזהות מה מההפשרה נראית כמו חלבון ביצה ומה נראה כמו (מה זה היה שם? )... אל תשכחי, שהפרשות יש מעוד סיבות, פיטריה (לא עלינו) סתם איזה שהוא לכלוך, שאריות זרע ועוד, כך ש....

מעיןבר

New member
הי אופירה

האם עקבת אחרי הפרשות במהלך החודש? האם כבר היו הפרשות פוריות? בעיקרון תמיד כדאי לנצל הפרשת דמויית חלבון - אין מה להפסיד ולדעתי אלה גם הימים הכי כיפים
(כל הרטיבות הזאת מחרמנת, לא?). כדי לדעת בוודאות שהיה ביוץ צריך למדוד חום, הפרשות יותר עוזרות לדעת ש"זה הולך לקרות" מאשר לדעת שזה אכן היה... ייתכן שיש לך ביוץ קצת מאוחר החודש (והמחזור יאחר בהתאם) או שהרבה פעמים כמה ימים אחרי הביוץ יש גל נוסף של אסטרוגן שגורם לפעמים לירידה קלה בחום ואף להפרשות.

זוג חדש

New member
לא יודעת לענות לגבי כל הפרשה

אבל אני יודעת בוודאות שאני את ההפרשות הדביקות יותר שאמורות להעיד על ביוץ, ראיתי כמה ימים לפני הביוץ. ואת זה אני יודעת לאחר מעקב הזקיקים. שיהיה בהצלחה בדוקטורט בנושא ההפרשות

m i c h a l y

New member
תראי,

בעיניני הפרשות אני ממש לא הכתובת... גם לי נורא קשה לנתח אץ המתרחש, וכל התיאורים המפורטים עליהם מדברים תמיד מבלבלים אותי עוד יותר.... אני נהלת מעקב חום השחר, ככה שניתוח ההפרשות הרבה יותר קל....

מעיןבר

New member
הי TIFS

עניין ההפרשות מצריך מעקב ועם הזמן לומדים לזהות אותן. זה דבר מאוד אינדיבידואלי ולא תמיד ניתן לראות את הדפוס ה"קלאסי". לפעמים יש מיעוט הפרשות והן נשארות פנימיות וקשה לראות אותן על התחתונים או בניגוב ואת תראי רק את ההפרשות הפוריות ביותר שלרוב גם יש אותן בכמות הרבה ביותר. בכל מקרה - אם יש הפרשות שנראות לך בסדר, תתחילו ב"קיום המצווה"
.

למעלה