לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'הפרשות וכאלה... '
הפרשות וכאלה...
<< ההודעה הנוכחית
21/05/2003 | 10:51
15
234
לצפיה ב-'יש לכי כמה שאלות וסלחו על התיאורים'
יש לכי כמה שאלות וסלחו על התיאורים
20/05/2003 | 10:01
4
121
אני לא הכי מבינה את כל הקטע הזה עם ההפרשות.
שקוף, ביג', לבן,  חלבי,  אוף וויט, נמתח, דביק, נוזלי, נמרח
אז השאלה שלי היא בעצם:

האם הסדר של הופעת ההפרשות הוא
דביק - לא טוב
חצי דפוק ושקוף - ככה ככה
ושקוף נמרח - מצויין???? = ביוץ
או שיכול להיות שישר מגיעים ההפרשות הטובות??

ואם ביום ה - 12 מאז המחזור הקודם הופיעו (תסלחו לי על התיאורים)
שקוף אבל בגוש, מה זה אומר? חצי נמתח

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מקפיצה!!!!!!'
מקפיצה!!!!!!
20/05/2003 | 11:23
33
לצפיה ב-'לא יודעת לענות לגבי כל הפרשה'
לא יודעת לענות לגבי כל הפרשה
20/05/2003 | 11:30
96
אבל אני יודעת בוודאות שאני את ההפרשות הדביקות יותר שאמורות להעיד על ביוץ, ראיתי כמה ימים לפני הביוץ. ואת זה אני יודעת לאחר מעקב הזקיקים.

שיהיה בהצלחה בדוקטורט בנושא ההפרשות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תראי,'
תראי,
20/05/2003 | 11:56
77
בעיניני הפרשות אני ממש לא הכתובת... גם לי נורא קשה לנתח אץ המתרחש, וכל התיאורים המפורטים עליהם מדברים תמיד מבלבלים אותי עוד יותר....
אני נהלת מעקב חום השחר, ככה שניתוח ההפרשות הרבה יותר קל....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי TIFS'
הי TIFS
21/05/2003 | 10:50
70
עניין ההפרשות מצריך מעקב ועם הזמן לומדים לזהות אותן. זה דבר מאוד אינדיבידואלי ולא תמיד ניתן לראות את הדפוס ה"קלאסי". לפעמים יש מיעוט הפרשות והן נשארות פנימיות וקשה לראות אותן על התחתונים או בניגוב ואת תראי רק את ההפרשות הפוריות ביותר שלרוב גם יש אותן בכמות הרבה ביותר.
בכל מקרה - אם יש הפרשות שנראות לך בסדר, תתחילו ב"קיום המצווה" .
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שוב שאלה בנושא הפרשות.....(מצטערת)'
שוב שאלה בנושא הפרשות.....(מצטערת)
20/05/2003 | 13:46
4
92
אתמול הופיע לי ההפרשה הזו שנראית כמו חלבון של ביצה, המחזור שלי בממוצע 31 ימים היום זה היום ה-21 למחזור. והשאלה שלי האם זה שיש הפרשה מסוג זה פרוש הדבר שעוד לא היה ביוץ? ואם כן האם זה נומלי. אופירה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קצת התיחסות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
קצת התיחסות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21/05/2003 | 06:32
31
לצפיה ב-'אני מניחה שאף אחת לא ידעה את התשובה'
אני מניחה שאף אחת לא ידעה את התשובה
21/05/2003 | 08:33
62

כי אם את עוקבת אחרי הפורום את תוכלי לראות שאנחנו לא כל כך טובות בעניני הפרשות

אני אישית ממש לא מצליחה לזהות מה מההפשרה נראית כמו חלבון ביצה ומה נראה כמו  (מה זה היה שם? )...

אל תשכחי, שהפרשות יש מעוד סיבות, פיטריה (לא עלינו) סתם איזה שהוא לכלוך, שאריות זרע ועוד, כך ש....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי אופירה'
הי אופירה
21/05/2003 | 10:41
1
71
האם עקבת אחרי הפרשות במהלך החודש? האם כבר היו הפרשות פוריות? בעיקרון תמיד כדאי לנצל הפרשת דמויית חלבון - אין מה להפסיד ולדעתי אלה גם הימים הכי כיפים (כל הרטיבות הזאת מחרמנת, לא?).
כדי לדעת בוודאות שהיה ביוץ צריך למדוד חום, הפרשות יותר עוזרות לדעת ש"זה הולך לקרות" מאשר לדעת שזה אכן היה...
ייתכן שיש לך ביוץ קצת מאוחר החודש (והמחזור יאחר בהתאם) או שהרבה פעמים כמה ימים אחרי הביוץ יש גל נוסף של אסטרוגן שגורם לפעמים לירידה קלה בחום ואף להפרשות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
21/05/2003 | 14:32
16
לצפיה ב-'שאלה לאלו שידעו וחשו ביוץ'
שאלה לאלו שידעו וחשו ביוץ
20/05/2003 | 15:44
4
80
מה בדיוק חשים כי יש לי כאב מאוד חד בצד ימין של הבטן ממש מעל האגן האם זה זה? להזכירכם אני ביום ה - 20 למחזור
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני חושבת שזה אינדבידואלי'
אני חושבת שזה אינדבידואלי
20/05/2003 | 19:02
64

יש כאלו שמרגישות קצת כמו מחזור.
אני אפילו פעם אחת הרגשתי הרבה כמו מחזור (זאת אומרת כאבים שגרמו לי להתפתל...)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז עדיין יש כאבים חזקים'
אז עדיין יש כאבים חזקים
21/05/2003 | 14:19
2
57
היום זה ה - 21 יום למחזור מקווה שזה זה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ליאתי...'
ליאתי...
21/05/2003 | 14:44
1
55
לא לשכוח את תרגילי האקרובטיקה......
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שולחת לך מסר דארמה'
שולחת לך מסר דארמה
21/05/2003 | 14:59
32

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ