לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'טיפולייט לסופש 22.9'
טיפולייט לסופש 22.9
22/09/2011 | 07:13
21
5
לצפיה ב-'קצת מאוכזבת - עזרה פליזזזזזזזזזז'
קצת מאוכזבת - עזרה פליזזזזזזזזזז
22/09/2011 | 06:54
4
33
אז כהה אחרי שגילנו לפני 5 חודשים שיש לי אנדומטלריוזיס מעצבן בשחלה וניסינו ללא עזרה  להיכנס להריון, לא ממש הלך ואתמול הינו בהתייעצות נוספות אצל רופא פריון (רפאל רון אל) והציעו לנו חד משמעית ללכת על הפרינ חוץ גופית, חוץ מזה שאני מסיירת בפורום הזה כבר שנה שלמה ולפעמים גם מעדכנת אני לא ממש מבינה ודי בהלם שאני באמת צריכה לעשות את זה ( הדמעות לא מפסיקות לרדת) אני רוצה לשאול או יותר נכון לשמוע המלצות על הפרופסור ( רפאל רון אל) האם מישהי מכירה או עשתה אצלו הפריה, וגם מה אני צריכה לקחת בחשבון בהתלחת התהליך???
לא רוצה להתייאש לפני שהתחלתי בכלל!!!!
תודה בנות ושנמשמע רק בשורות טובות ועגולות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בולה יקרה הייתי במצב שלך לפני 4 שנים.. '
בולה יקרה הייתי במצב שלך לפני 4 שנים..
22/09/2011 | 08:58
23
היום אני אמא לתאומים בני 3 אל דאגה ב"ה שאנחנו בעידן של היום שיש פתרון לבעית ההריון, להיפך תשמחי, אומנם בהתחלה זה נראה מפלצתי אבל אל דאגה הכל עובר שוכחים מזה מה מאוד במיוחד כשבא הילד או הדבל ילד.. ממליצה לך בחום ללכת לפורום טיפולי פוריות תקבלי הרבה עזרה תמיכה ועידוד בהצלחה...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא מכירה את הרופא אבל '
לא מכירה את הרופא אבל
22/09/2011 | 20:56
2
23
אין לך מה לבכות אלא אם זה מאושר
את יכולה לקרוא בקבצים נבחרים על חווית הIVF שלי מלפני שלושה שבועות. זה היה ההפריה הראשונה שלי
ביום ראשון גיליתי שאני בהריון!
ההפריה עברה כל כך קל ואפילו כייף
אל תקחי את הכל בדרמה זה ממש לא ביג דיל
אם את צריכה להתייעץ אני פה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בנות תודה רבה על התמיכה...מסי מזל טוב ענק!!!!'
בנות תודה רבה על התמיכה...מסי מזל טוב ענק!!!!
23/09/2011 | 07:49
1
20
ואו מסי את נותנת לי תקווה מהסיפור שלך...
אני מבינה את מה שאתן אומרות ושאין מה לדאוג וצריך לשמוח , רק שתמיד יהיו חששות לגביי הרופא והטיפול בכלל, רק שאיתי זה קצת מורכב אני חיה בחו"ל והרופא מגיע לכאן בערך פעם בחודש, את הטיפול עצמו אני רוצה לעשות בארץ( בכל זאת מדינתי היקרה) אבל אולי את ההתחלה לעשות כאן ואז להגיע לארץ להפריה עצמה בכדי לקצר זמני שהיייה בארץ (לא אוהבת ונלחצת בטירוף כששואלים אותי שאלות וכמו שאתן יודעות בארץ לא חוסכים בשאלות)וישנה אפשרות כזאת לפי המלצת הפרופ' אז ככה שאני יכולה לבחור...מה דעתכן? במה זה כרוך? מה עושים לפני כן ( זריקות וכאלה??)
תודה לכן בנות יקרות אתן ממש עוזרות לי להפנים את המציאות שאני נמצאת בה,
איזה כיף זה למצוא מקום נייטרלי לפרוק בו הכל(:
בולה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'רק ייעוץ עם הרופא יוכל להסביר לך איך'
רק ייעוץ עם הרופא יוכל להסביר לך איך
23/09/2011 | 08:51
11
לעשות את הפעולה בצורה הטובה ביותר.
אף אחת לא תוכל לומר לך אילו זריקות וכמה
רק הוא יוכל לתת לך את האינפורמציות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הגיעו תוצאות בדיקת הזרע'
הגיעו תוצאות בדיקת הזרע
22/09/2011 | 15:14
4
21
הפרמטרים של איכות הזרימה תקינים למעט מורפולוגיה נמוכה - 4% תאים תקינים
ציינו גם שנגרם כנראה כתוצאה מ"וריקוצל"
תרבית זרימה שלילית

מישהי יכולה להגיד לי מה זה אומר??? צריך טיפול? איזה טיפול? אין סיכוי להיקלט לבד? המצב חמור ??
לקראת מה אנחנו הולכים בכלל? עד יום שלישי לתור לרופא אני תולשת כאן שיערות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וריקוצלה- זה וריד שנמצא במקום'
וריקוצלה- זה וריד שנמצא במקום
22/09/2011 | 15:52
3
13
שלא צריך להיות שם " ומשבל את הייצור"...בדרך כלל ניתן לפתור ע"י ניתוח פשוט, אך % הצלחה הם בערך 50 באספקט של שיפור בדיקת זרע...
אחרי הניתוח לוקח 3 חודשים של ייצור תאי זרע חדשים ובריאים...
לפי אורולוג של בעלי, הדבר הזה לא מונע כניסה להריון, אלא הסיכוי קטן..הדבר שחשוב זה תנועתיות ( זה תנועתית רק קדימה) וריכוז....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז את אומרת ש...'
אז את אומרת ש...
22/09/2011 | 16:03
2
7
בעצם לא אמורה להיות בעיה להיקלט להריון עם 4% תקינים?
או שצריך הזרעות / השבחות ושאר ירקות כאלה?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אין על זה תשובה חד משמעית...'
אין על זה תשובה חד משמעית...
22/09/2011 | 16:05
6
אפשר כן, הסיכוי פוחת עם הירידה במורפולוגיה..אבל יש מקרים שעם דברים גרועים יותר נכנסים....יכול להיות שתצתרכו לעשות בדיקה חוזרת...ויש מקרים שכן עושים הזרעות :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אנחנו נכנסנו להריון '
אנחנו נכנסנו להריון
22/09/2011 | 17:47
15
עם 4% תקינים, בניסיון החמישי שלנו (אם כי ההריון לא התפתח)

הריכוזיות היתה גדולה משמעותית מהנורמה וגם התנועתיות אם אינני טועה, כך שלדברי הרופא הנתונים הללו מחפים על המורפולוגיה - הוא אכן צדק.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מסי, העלית בזמנו'
מסי, העלית בזמנו
22/09/2011 | 18:27
10
29
את הסיפור הבירוקרטי שלך בכללית לפני ה- IVF ואני לא מוצאת אותו... יש מצב שאת מעלה קישור?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חווית הIVF שלי'
חווית הIVF שלי
<< ההודעה הנוכחית
22/09/2011 | 20:49
9
230
אעלה אותה להודעות הנבחרות כדי שכולן תוכלנה למצוא
אם יש לך שאלות רק תשאלי!!!

אז אחרי חודש הכנות של תרופה לדיכוי שחלות מהיום ה-3 והורמונים מהיום ה10 כולל קלקסן נגד קרישיות יתר הגענו לאולטרסאונד האחרון ביום רביעי, ולפטלפון מיחידת הפריון עם הוראות הזרקה
"קלקסן ואוביטרל ביום רביעי, רק קלקסן ביום חמישי ולבוא ב7 בבוקר בשישי לשאיבה"
אז התגנדרתי (צבע גבות לק קרמים) לבשתי שמלה נוחה וכפכפים ובשש וחצי יצאנו אני והבחור לבילינסון
הגענו לאחות מנוחה המתוקה שהסבירה את הפרוצדורה ("מהרגע שאת נכנסת את אחרי חצי שעה בהתאוששות ועוד שעה וחצי בחדר") וחיכינו לתורנו.
לפני היתה בחורה נוספת. כשאני נכנסתי וחיכיתי בתוך חדר הניתוח היא בדיוק יצאה להתאוששות.
פתאום הגיעה שוב מנוחה ואמרה שבגלל שלקחתי קלקסן ביום ה' אני אהיה חייבת להשאר להשגחה ללילה בבית החולים בילינסון
ובנוסף שנחכה ויכניסו לפני עוד מישהי להשהות כמה שיותר את הכניסה שלי לחדר ניתוח. היא הלכה להודיע לבעלי ואני המשכתי להמתין.
בסוף הגיע תורי, הרופא מרדים שאל שאלות ויצאה גם ד"ר נהרי הרופאה שעשתה את השאיבה, לאחר מכן הכניסו אותי לחדר הניתוח,
הושיבו אותי על הכיסא ובזמן שמדדו לי לחץ דם ד"ר נהרי המקסימה שאלה אותי שאלות אוריינטציה קלות כשביד שמאל הרגשתי דקירה באמה, ואז שאלתי את הרופא מרדים:"מה זה? בחיים לא לקחו לי דם מכאן" הוא אמר לי :"זה כי אני לא לוקח דם" שאלתי:"אז מה אתה עושה?" והוא חייך ואמר :"לא מגלה" באותו רגע שמעתי את ד"ר נהרי אומרת וואו איזה מרדים זריז יש לנו את כבר ישנה"... הדבר הבא שאני זוכרת הוא התעוררות מתוקה מתוקה, הבנתי בדיוק איפה אני ואני ממש זוכרת את עצמי מחייכת בלי כאבים ומבסוטה לגמרי.
האחות אמרה לי גם וואו התעוררת יפה, שאבו לך 12 ביציות! אני גם זוכרת שאמרתי לה ככה חצי חלום חצי מציאות:"הבנתי שאני נשארת פה והיא אמרה לי שכן ושעוד מעט יקחו אותי למחלקת נשים שם אעביר את הלילה.
אני מוכרחה לציין שהיה באמת נעים מאוד. כל התהליך הזכיר להרדם בזמן נסיעה או משהו חצי ערות חצי שינה. לא כאב לי כלום ולא התעוררתי עם שום בחילה.
שהגעתי למחלקת נשים (בה קיבלתי חדר שבדיוק השתחררה ממנו מישהו ככה שהייתי לבד עם עוד מיטה ריקה בה ישן בעלי איתי כל הלילה).
רק שכאן אחרי 4 שעות בערך מצאתי את עצמי מקיאה את נשמתי. הקאתי אולי 10 פעמים עד שלא היה לי יותר מה להקיא ונעתרתי לקחת פראמין כי כבר לא יכולתי  עם הפרכוסים של הקאה כשאין מה. ומכאן הכל היה נחמד מאוד.
המשפחה שלי באה לבקר הביאו כל מיני צ'ופרים:) סהכ היה אחלה. הלקח היחיד - לקחת חומר נגד בחילה מייד אחרי למרות שלא מרגישים שום דבר חריג.
ישנו שם את הלילה וממש לפי כחצי שעה הגעתי הביתה.
נתנו לי מרשם לנרות שמחדירים לנרתיק לתמיכה ועיבוי הרירית, ומחר בשמונה וחצי אני צריכה להתקשר לבדוק מתי אני באה להחזיר את העוברים שלי (אתמול הסתבר שאולי כן אוכל להחזיר שניים  כי אני בת 30 וחודש ומגיל 30 אפשר שניים.)

זהו,
הבטחתי שאחזור לספר. כל מי שבדרך לשם מוזמנת לשאול מה שהיא רוצה.החוויה באמת היתה אחלה.
נכון שאם היו נותנים לי הוראה נכונה אז לא הייתי לוקחת קלקסן לא הייתי נשארת ללילה והכל היה מתקצר אבל סביר להניח שהייתי מקיאה בבית אז דווקא שמחה שנשארתי למעקב

עכשיו אני רק מחזיקה אצבעות שהעובר ייקלט ונשים קץ לשנה ומשהו של נסיונות, 10 הזרעות, שלל הורמונים וא.ס...

סוף טוב הכל טוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ו... המשפט האחרון כידוע הגשים עצמו'
ו... המשפט האחרון כידוע הגשים עצמו
22/09/2011 | 20:50
69
ביום שלישי הבא מקווה שכבר נראה משהו באולטרסאונד ...
השאלה אם זה יהיה משהו אחד או שני משהואים:)
אני עוד לא החלטתי מה אני רוצה:) אבל מה שבא ברוך הבא
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'העליתי להודעות נבחרות. אז אם מישהי צריכה..'
העליתי להודעות נבחרות. אז אם מישהי צריכה..
22/09/2011 | 20:52
18
לצפיה ב-'תודה יפתי'
תודה יפתי
22/09/2011 | 21:21
6
43
אבל התכוונתי דווקא להודעה אחרת- לראשונה ראשונה, שסיפרת אילו תורים היית צריכה לקבוע ומה היתה כל הפרוצדורה לפני הטיפול...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו אין לי מושג אין למצוא לך'
וואו אין לי מושג אין למצוא לך
22/09/2011 | 23:30
5
44
אשמח לנסות לענות על כל שאלה
אני רק זוכת שהייתי צריכה לעשות הרבה בדיקות דם וגם הבחור
ואני גם פאפ ובדיקת שד
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי מסי'לה '
היי מסי'לה
22/09/2011 | 23:34
4
43

מה נשמע ?

אני חייבת להגיד שהשם שלך תמיד מזכיר לי את השחקן של בארסה (ברצלונה) - ליונל מסי, מס' 10, יש קשר ??

יקירתי, שאלה בקשר ל-IVF, אמרו לנו לקבוע פגישה ראשונה לאחר החגים - אני אשמח לשמוע ממך, מה מצפה לנו באותה פגישה, וכפי שהיה אצלכם כמובן.

יצוין שעוד לא קיבלתי שום זריקה, תרופות ושאר ירקות.

תודה... אוהבת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אין קשר'
אין קשר
23/09/2011 | 00:32
3
44
זה היה כאילו מי ו-סי מיסי אבל מרוב שקראו לי גם מסי אני כבר לא זוכרת מה הנכון
מה הרקע להפריה? בעיה ספציפית או שכמונו הזרעות שלא צלחו?
אם הפגישה מטרתה הפריה וזה כבר בשלב בית החולים אני מניחה שאתם מאורגנים עם בדיקות הדם של שניכם צילום רחם לעיתים צריך וגם פאפ ובדיקת שד. אם לא סביר להניח שיפנו אתכם לבדיקות הללו אבל כל מקרה לגופו. אם כבר כל הבדיקות קיימות וצריך רק להתחיל בת הליך אז יקבעו לך פרוטוקול ובהתאם אליו תפעלי ויש שלל סוגים של פרוטורולים.  לצערי חכי ותראי כי אי אפשר מראש לומר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני חשבתי שזה משי בהתחלה'
אני חשבתי שזה משי בהתחלה
23/09/2011 | 16:35
15
לצפיה ב-'מסי יקרה '
מסי יקרה
26/09/2011 | 14:21
1
32

הרקע להפרייה - בעיית זרע.  

בעלי עבר די הרבה בדיקות דם כבר במכון לפיריון הגבר. אחרי הפגישה הראשונה עם מכון IVF, אני קיבלתי בדיקות דם, פאפ, סרטן השד, היסטורוסוקפיה אבחנתית.

לא קיבלתי צילום רחם.

הניירת שמגישים לקופת חולים כללית, בטיפול - רק מחכים לביצוע ההיסטור', שתורים אלה רק בתחילת חודש הבא.

אמרו לנו לקבוע תור ל-IVF לאחרי החגים, ולומר בפון שעברנו את הוועדה - אני מניחה שהכוונה לוועדה של קופת חולים.

אזזזז, מתי בעצם קובעים פרוטוקול ??

תודה!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חסר לכם מפגש עם רופא'
חסר לכם מפגש עם רופא
26/09/2011 | 16:08
43
את צריכה לבוא עם טופס 17 לשיחה עם רופא הוא רואה איפה את מבחינת החודש לפני או אחרי מחזור ואז שולח לא.ס בדיקות דם את מקבלת הורמונים ולפי ההתקדמות השאיבה
אני מציעה לצלצל לברר את זה במקום שבו אתם עושים
אנחנו עשינו בבית חולים
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ