לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086220,862 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'אפשר להעלות סקר בנושא רגיש?'
אפשר להעלות סקר בנושא רגיש?
<< ההודעה הנוכחית
10/07/2011 | 21:02
115
155
שמתי לב שאנחנו כותבות ומתייעצות לא פעם על מצבים של הפלות/גרידות, בהריונות ראשונים אבל לא רק.
גם אני אחת מהסטטיסטיקה הזו.
האם אפשר להעלות סקר בנושא הזה כדי לבחון מה מימדי התופעה בקרב בנות הפורום?
מי שמרגישה נוח להשתתף - אשמח שתיקח חלק. מי שלא מעוניינת, זה בסדר ומקובל לגמרי.

סקר:
- האם חווית הפלה ו/או גרידה?
- באיזה גיל זה היה?
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ?
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש?
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח?
- באיזה בי"ח עברת את זה?
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון?
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת?
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה?
- בנוסף, אתן כמובן מוזמנות להוסיף מסרים שחשובים לכן בהקשר הזה.

תודה מראש לכל אלה שיקחו חלק, יפתחו וישתפו

שלא נדע עוד הפלות... ונזכה רק להריונות בריאים, חזקים, שלמים, עגולים, שיסתיימו בידיים מלאות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לצערי שייכת לסטטיסטיקה הזו...'
לצערי שייכת לסטטיסטיקה הזו...
10/07/2011 | 21:41
6
45
עברתי הפלה ב22.4.11 , אני אוטוטו בת 30, זה קרה בהריון שני, יש לי ילדה בת שנה וארבעה חודשים בבית. ההפלה קרתה בשבוע כמעט עשר, עובר ללא דופק.... התחיל בדימום קל שהתחזק ואז נפל בשירותים.... לקח לי שעה להוריד את המים באסלה! חזרנו לנסות מיד אחרי המחזור הראשון. עברתי את ההפלה ללא התערבות רפואית , זה היה ארוך ומייגע נפשית ופיזית. מקווה שההריון הבא  יגמר בעז״ה בתינוקי מהמם!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו שני!!'
וואו שני!!
10/07/2011 | 21:46
4
37
איך עברת את זה בבית??
הזדעזעתי והצטמררתי לקרוא על איך... אפילו קשה לי לכתוב את זה..

מאחלת לך הריון תקין ושלם מהר מהר מהר!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה היה קשה ומזעזע... איו לי מושג'
זה היה קשה ומזעזע... איו לי מושג
10/07/2011 | 21:58
3
37
איך עברתי את זה ולא תמיד אני בטוחה שאני אחרי זה... היו לי חלומות /סיוטים קשים בלילות וחלמתי על מה שראיתי בשירותים (מבלי לפרט כדי לא להמם אותך לגמרי) ... אני מאוד רוצה כבר להיות בהריון, זה יחזיר אותי לשפיות .... וכמובן עד שאני לא אראה דופק אני לא ארגע
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני עברתי את זה גם'
אני עברתי את זה גם
10/07/2011 | 22:10
2
34
אבל בבית חולים.
הייתי בשבוע 15, לידה שקטה.
לא רציתי לראות את זה! (שאלו אותי אם אני רוצה לראות אותו\ה ).

בע"ה בקרוב!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה בהריון הקרוב'
בהצלחה בהריון הקרוב
10/07/2011 | 23:46
1
12
לצפיה ב-'תודה! הלוואי לכולנו.'
תודה! הלוואי לכולנו.
11/07/2011 | 08:52
13
לצפיה ב-'wow'
wow
10/07/2011 | 23:43
22
בהצלחה רבה יקירתי בהריון הבא
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני מוכנה לענות למרות הנושא הרגיש'
אני מוכנה לענות למרות הנושא הרגיש
10/07/2011 | 21:52
3
38
- האם חווית הפלה ו/או גרידה? - חוויתי הפלה לפני כארבעה חודשים.
- באיזה גיל זה היה? - בגיל 30.
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? - לצערי מאילוץ לא היתה התפתחות תקינה.
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? - בהמלצת רופא לא קבענו תור היינו במחלקת פוריות בבית חולים והחלטנו שמורידים כאן ועכשיו.
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? בעזרת כדורים פעם אחת הספיקה לנקות את הכל.
- באיזה בי"ח עברת את זה? - בית חולים כרמל שם גם המחלקת פוריות. זוהי מילת הקסם שם ברגע ששומעים פוריות מתייחסים אלייך בכפפות של משי.
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? - לצערי הריון ראשון, סבב ראשון של הזרעה שנקלט.
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? - לא.
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? - התחושות שלי היו מאוד קשות שסוף סוף אחרי 3 שנים זה קורה - ואז לא תקין. ביומיים הראשונים פשוט הייתי מותשת נפשית כל הזמן בכיתי . ביום השלישי הצלחתי קצת להתאפס על עצמי ואמא שלי היתה שם כדי להיות איתי ולתמוך בי. ביום הזה גם היה המקווה של בת דודה שלי ממש הכרחתי את עצמי ללכת. בחתונה היה לי מאוד קשה לרקוד ולהנות לא הרגשתי טוב בכלל.
- בנוסף, אתן כמובן מוזמנות להוסיף מסרים שחשובים לכן בהקשר הזה. מסרים חשובים לדעתי:
1. לבכות ולהוציא הכל החוצה - הדמעות נקות את הנשמה והנפש.
2. לפנק את עצמכן באיזה משהו - חולצה/נעליים/איפור חדש כל מה שמרים את המורל.
3. כל מה שקורה לטובה ואני מאמינה שאם הגוף דחה את ההריון אז מראש הוא לא היה תקין.
4.חזרה לשגרה כמה שיותר מהר יותר טוב.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מדהימה! שיהיה בהצלחה בהריון הקרוב'
מדהימה! שיהיה בהצלחה בהריון הקרוב
10/07/2011 | 23:50
2
14
לצפיה ב-'תודה ! מאחלת גם לך'
תודה ! מאחלת גם לך
11/07/2011 | 13:24
1
10
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 16:35
2
לצפיה ב-'למרות שקשה...'
למרות שקשה...
10/07/2011 | 22:05
3
36
- האם חווית הפלה ו/או גרידה?
גם וגם.
- באיזה גיל זה היה?
לפני ואחרי גיל 37
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ?
אילוץ.
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש?
ועדה רפואית להפסקת הריון.
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח?
גם וגם.
- באיזה בי"ח עברת את זה?
רמב"ם
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון?
לא הריון ראשון.
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת?
פעמיים הריון כימי.
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה?
קשה נפשית והפסקת ההריון היתה קשה פיזית (בלשון המעט) ונפשית. מפחדת לעבור את זה שוב...
המסרים שכתבה "עוגת השוקולד המתוק"- אחד לאחד.
אני עשיתי שופינג לבונבון שלי..וחזרתי לשגרה.

שיהיו לכולנו רק בשורות טובות!!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
10/07/2011 | 23:52
2
לצפיה ב-'שנה מעוברת את חיפאית?'
שנה מעוברת את חיפאית?
11/07/2011 | 01:23
1
9
לצפיה ב-'כן'
כן
11/07/2011 | 08:43
7
לצפיה ב-'תודה לכל היקרות ששיתפועכשיו אני -'
תודה לכל היקרות ששיתפועכשיו אני -
10/07/2011 | 23:38
7
36
- האם חווית הפלה ו/או גרידה? כן. זה התחיל כהפלה טבעית (שהתבררה כבלתי שלמה) וזה הסתיים בגרידה בבי"ח.

- באיזה גיל זה היה? 28.

- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? מאילוץ, זה פשוט קרה...

- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? כאמור, באופן טבעי.

- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? פעולה כירורגית בחדר ניתוח.

- באיזה בי"ח עברת את זה? אסף הרופא.

- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? כן, הריון ראשון.

- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? לא.

- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? זה היה אחד האירועים הקשים והעצובים בחיי. היה לי מאוד קשה להתמודד, בדיעבד אני חושבת שקצת ירדתי מהפסים באותו לילה, היה לי קשה להירגע מהתקף בכי בלתי פוסק ותחושת אבל נוראית. אבל הודות לבעלי, להוריי, לכוחות שגיליתי שטמונים בי ולזמן שעשה את שלו - עברתי את זה. לקח לי הרבה זמן לחשוב שוב על הריון אבל הרצון חלחל ונבט שוב לאט לאט ובשל אילוצים כאלו ואחרים חזרנו לנסות רק לפני מספר חודשים. הפעם בכוחות מחודשים, מחוזקים ונחושים עוד יותר.
ראשית כל, חשוב לי לומר לכל אותן נשים שקוראות ומזדדהות - אתן לא לבדעוד נשים עברו את החוויה הזו ויש לכן עם מי לדבר ואת מי לשתף. אגב, יש גם פורום שמתמקד בנושא הזה כאן בתפוז. אני שומעת מהרבה נשים שעברו תהליכים כאלה ואחרים ובהמשך כמעט כל מי שאני מכירה ילדה ילדים בריאיםאז רק צריך להמשיך להאמין ולאהוב
אלה מכן שעומדות לעבור את התהליך הזה בקרוב (ראיתי כמה הודעות כאלה בפורום לאחרונה) - אני מאחלת לכן שהכל יעבור בשלום, אני מאמינה שאפשר לעבור את זה פיזית די בקלות, וגם אפשר להקל על התהליך הנפשי - עם הכנה נכונה ותמיכה טובה מהיקירים לכן. אל תתביישו לבקש עזרה/חיבוקים/הקשבה/כתף תומכת/מרחק/שקט/פינוקים - כל דבר שאתן חשות שאתן זקוקות לו ויעשה לכן יותר טוב. מגיע לכן מכל הלב
אל תפלו ברוחכן, אין כאן אשמים, אל תתנו לתחושות הקשות להשתלט עליכן, ובכל מקרה - תעשו מה שטוב ונכון לכן.
אני חייבת להוסיף באופטימיות שמיום ליום ומחוויה לחוויה בנושא הזה אני לומדת שיש היום פתרונות חדשניים להרבה מאוד "בעיות" והמדינה שלנו היא אחת המובילות בתחום. אז שיהיה בהצלחה לכולנושנזכה כולנו להריונות עגולים ושלמים, לידות קלות ותינוקות בריאים ומקסימים

אגב, אם למישהי יש שאלות או רוצה לשוחח על זה - אין לי בעיה לפתוח את הנושא.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כתבת מדהים!'
כתבת מדהים!
11/07/2011 | 06:41
10
לצפיה ב-'ראית את ההודעה שלי'
ראית את ההודעה שלי
11/07/2011 | 08:14
5
26
"היום יום חמישי" כבר אחרי.

אני אחרי הריון כימי שהסתיים מעצמו בעדינות (כלומר בלי כאבים יוצאי דופן או מראות קשים) בסוף שבוע 5 ועכשיו אמורה להיות בשבוע 9 של הריון חדש, אבל ביום שישי האחרון גילו שהעובר לא התפתח ואין דופק. כנראה שהפעם נאלץ להתערב וזה מפחיד אותי.
אני בוכה, אבל עוד לא מעכלת.

אני בת 29 (באוקטובר 30) ואלו ההריונות הראשון והשני שלי. כלומר, אין לי ילדים.

במקביל החברה הכי טובה שלי בהריון, בשבועיים הפרש ממה שאמור היה להיות ההריון שלי. ובעבודה המזכירה שלנו (שהפכה גם להיות חברה טובה) עומדת ללדת בחודש הבא את הבת השנייה שלה. שלא לדבר על כך שבין חברותי אני היחידה שמעוניינת בילדים ואין לה (יש לי חברה שלא מעוניינת בילדים). אני שמחה בשביל הנשים האלה, שאני אוהבת, אבל זה גם מקשה עלי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני כ״כ מבינה אותך'
אני כ״כ מבינה אותך
11/07/2011 | 09:19
13
גם סביבי יש הרבה הריונות ולידות, זה מרגש ומשמח עבור החברות.. אבל גם קצת צובט ומעלה תהיות ״מתי אני?״
מאחלת לך הרבה הצלחה בניסיון הקרוב ושהפעם זה יימשך 9 חודשים עגולים ומלאים!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'סליחה, שמתי לב שגם "חיוכית" באותה סירה'
סליחה, שמתי לב שגם "חיוכית" באותה סירה
11/07/2011 | 11:04
12
מאחלת לה שתוכל לחזור לחייך בקרוב מאוד.

דרך אגב - גם בקומונת התל"מ שלנו היו הרבה בנות שזה להן הריון לאחר אבדן כלשהו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אוי סנוניתוש......'
אוי סנוניתוש......
11/07/2011 | 11:58
2
13
לא הייתי כאן כמעט שבוע ולא ראיתי את ההודעה...
אני כל כך מצטערת בשבילך יקירה..
מאחלת לך שההריון הבא יגיע בקלות ושיהיה
תקין ושלם בעז"ה.
בשורות טובות ושהכל יעבור בקלי קלות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, מאמי'
תודה, מאמי
11/07/2011 | 21:52
1
6
באמת תהיתי איפה את
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
12/07/2011 | 10:44
4
תקופה קצת לחוצה..אני נכנסת מדי פעם..
שנשמע מכולנו בשורות טובות בעז"ה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/07/2011 | 23:47
1
27
האם חווית הפלה ו/או גרידה? הפלה
- באיזה גיל זה היה? 22
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? מבחירה
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? בהמלצת רופא וקביעת המועד הקרוב ביותר
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? כדורים
- באיזה בי"ח עברת את זה? בילינסון
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? הריון ראשון.
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? לא, תודה לאל.
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? בזמנו זו הייתה תחושת הקלה. היום אני חושבת מה היה קורה אם. אבל גם יודעת שזה ממש ממש לא היה הזמן המתאים בחיים שלי לילד.
להרשות לעצמכן לחשוב ולדבר וכמובן להתפרק.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה יקירתי! שיהיה בהצלחה'
תודה יקירתי! שיהיה בהצלחה
10/07/2011 | 23:54
3
לצפיה ב-'גם אני חלק מזה'
גם אני חלק מזה
11/07/2011 | 08:09
2
23
- האם חווית הפלה ו/או גרידה? - הפלה טבעית בשבוע 12

- באיזה גיל זה היה? גיל 30

- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? גם וגם, הריון רצוי אבל תוך כדי היו המון ספקות לגבי בשלות ומוכנות להיות אמא פעם נוספת.

- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? טבעי

- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? לבד, באמצע הלילה, בשירותים בבית

- באיזה בי"ח עברת את זה? בבוקר ניגשנו למוקד נשים של מכבי ומשם הפנייה לתל השומר להשלמת תהליך.

- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון?הריון שני.

- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת?תודה לאל פעם אחת.

- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? מעורבות, בזמנו הרגשתי שזה נכון ולא הייתי מוכנה להריון נוסף, היום לאחר שנתיים וחוסר הצלחה להיקלט ותחילת טיפולים כאובה ועצובה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
11/07/2011 | 08:35
18
ב 7/4/2011 עברתי גרידה בשבוע 19 להריון נמצא עובר ללא דופק טרום בדיקת מי שפיר (סתם כדי להיות בטוחה יותר כי כל שאר הבדיקות היו מעולות)  בת 31 הריון 3 בבית שני מופלאים (בן 5 ובת 3) ,הגרדה כמובן בחדר ניתוח באישפוז יום תה"ש , תודה לאל אובדן הריון ראשונה ובתקווה שאחרונה .
התחושות קשות מאד הזמן קצת עוזר ,
הילדים הנפלאים בבית ממלאים
והבעל תומך,
אבל עמוק בפנים זה מרגיש מאד ריק ,
עברתי חצי דרך....
שונאת את הקלישאות שאנשים יורים לאוויר " הכל לטובה , טוב שעכשיו ולא היית צריכה להתמודד אח"כ , יש לך 2 ילדים בריאים בבית,את עוד צעירה תוכלי לעשות כמה ילדים שתרצי,"
מקווה למלא את גופי בבריאה חדשה בקרוב בבריאות והחשוב מכל לצלוח את הדרך ובתום 9 חודשים לחבק בזרועותי גוזל/גוזלית.
מהנשמה שהיתה בתוכי ולא זכיתי להכיר, לעולם לא אפרד לעולם תהיה חקוקה על לוח ליבי ואוהב אותה לנצח...
28/8/2011 התל"מ שנדם.
בשורות טובות לכולן.
אמן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה בחודש הקרוב'
שיהיה בהצלחה בחודש הקרוב
11/07/2011 | 09:37
8
שהפעם תזכי להריון שלם ועוד צאצא מתוק ובריא
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'למרות הרגישות, החלטתי לענות '
למרות הרגישות, החלטתי לענות
11/07/2011 | 09:15
3
33
האמת שאני באמת באמת ניסיתי להתעלם מהכתם הזה, אבל עכשיו אני חושבת שאולי באמת כדאי להוציא את זה וזהו

- האם חווית הפלה ו/או גרידה? כן, גרידה

- באיזה גיל זה היה?  21

- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? אני לא יודעת אם לקרוא לזה בחירה. הבחור היה החבר הכי טוב שלי, לא היינו זוג אבל היינו משתעשעים מדי פעם (החלטנו שאנחנו מאוד אוהבים אבל שזה אבוד מראש כי אנחנו ממש לא מתאימים כזוג). אחרי כמה שבועות התחלתי לצאת עם מישהו ואז יום אחד בעבודה התחלתי להרגיש בחילות. לקח לי יומיים להבין במה מדובר ודיברתי על זה עם הבחור החדש. הוא מצד אחד הבין ותמך, מצד שני הוא דרש שאבצע הפלה. גם ידעתי שלא אני ולא האבא נוכל לעמוד בהוצאה כלכלית כזו (וגם גילו חודשיים לפני לאמא שלי סרטן סופני וחשבתי שזה לא בדיוק מתאים עכשיו להפיל על המשפחה עוד פצצה). את ההריון גיליתי לקראת שבוע 8, היה כבר דופק והכל. במשך שבועות דחיתי את הסוף המר ובסוף בשבוע 12 גררו אותי (באמת גררו אותי, שני הבחורים) לעשות הפלה. הייתי בדיכאון חודשים. בכיתי בכל שנה בתל"מ ואמרתי לעצמי (ולהם ולמי שהוא היום בעלי) שאני לא עושה יותר הפלות. נקודה. טעות לא טעות, זה מה שיהיה. מן הסתם שגם הקפדתי על הגלולות וכו' אבל אני נשבעת שכל פעם שאני רואה ילדה בערך בגיל המתאים, כואב לי נורא.

- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? כפי שאמרתי לעיל, בקביעת מועד מראש.

- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? כירורגית

- באיזה בי"ח עברת את זה? פרטי, איפשהו בת"א

- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? כן

- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? לא

- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? זה בלתי נסבל. באמת. מצד שני, אני חושבת שלא הייתי יכולה להעניק לילד את הטוב ביותר, שלא לדבר לדפוק גם לי וגם לבחור את החיים והעתיד.

- בנוסף, אתן כמובן מוזמנות להוסיף מסרים שחשובים לכן בהקשר הזה. למרות כל הכאב, זו הייתה הבחירה הנכונה לדעתי.

אוף, אני לא מאמינה שאני שוב בוכה בגלל זה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 10:05
9
כל הכבוד ששיתפתבהצלחה בהריונות המתוכננים והרצויים עם בעלך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'tipush'
tipush
12/07/2011 | 11:39
1
8
התרגשתי עד מאוד ממה שכתבת

התפעלתי בעיקר מהחוסן הנפשי שלך, הנחישות שלך,

מאחלת לך רק טוב אושר שמחה ואהבה
בריאות

שתזכי בקרוב לחבוק ילד משלך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, מותק! '
תודה, מותק!
12/07/2011 | 17:56
3
לצפיה ב-'טוב שהעלית את הנושא הזה.'
טוב שהעלית את הנושא הזה.
11/07/2011 | 09:18
3
34
יש סביב ההפלות קשר שתיקה לא מוסבר שנשבר בדרך כלל רק ברגע שאת חווה הפלה.

ותשובות חלקיות-
כמה הפלות, כולן טבעיות שהיו בבלינסון, מאיר ובבית. הריון ראשון ועוד כמה אחריו.

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה כ"כ נכון'
זה כ"כ נכון
11/07/2011 | 09:32
1
15
גם אני אף פעם לא שמעתי על הפלות וגרידות שנשים סביבי עברו.
אבל אחרי שאני עברתי את ההפלה+גרידה ויצא שסיפרתי, פתאום הרבה נשים שיתפו אותי שהן יודעות על מה אני מדברת כי הן בעצמן עברו את זה, אם בגלל הריון לא רצוי בגיל הנעורים או בהריונות רצויים שלא התקדמו טוב...
ממש נדהמתי לגלות פתאום את כל המידע הזה ונדהמתי מהפתיחות שלהן שהן שיתפו וסיפרו אחרי שהבינו שגם אני עברתי את זה.
אז באמת שוב תודה רבה למי שפותחת את זה ומכניסה אותנו ל"סוד העניינים" האישי שלה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ממש ככה!'
ממש ככה!
11/07/2011 | 09:40
8
רק אחרי שמספרים, הצד השני נפתח..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 10:37
1
לצפיה ב-'"חויתי" לידה מוקדמת בשבוע 23 שהסתיי'
"חויתי" לידה מוקדמת בשבוע 23 שהסתיי
11/07/2011 | 09:23
4
37
שהסתיימה בפטירת התינוקת כעבור יומיים בפגיה,זה היה הריון ראשון שלי והייתי אז ילדונת בת בקושי 20 אז אתן בטח מתארות לעצמכן איך נגמרתי נפשית,מיותר לציין שזה כמובן היה באלוץ כי הגעתי לבי"ח עם טיפת דם שהתגלתה כפתיחה של 4 ס"מ מה שאומר-חדר לידה...וכמה שניסינו לשמר את זה לא היו הרבה ברירות כי עלה לי חום באותו לילה בבי"ח והיה חשש לזהום אז התחילו לידה ואז נולדה תינוקת קטנה קטנה שאפילו בכתה שיצאה,או יותר נכון שנאלצה לצאת,היא היתה יומיים בפגיה שבהם כל שניה קיוינו והתפללנו שתשרוד אך לצערנו זה לא קרה...עברנו תקופה מאוד מאוד קשה נפשית אח"כ שהמרפא שלה היה ההריון שהושג אח"כ והילדה הגדולה שלי שילדתי בדיוק שנה אחרי (הפרש של יום)כמובן שמאז אני עם תפר צוארי למי שבענינים... ובקיצור לא חסר "חויות",וזה רק על קצה המזלג של הספור,שלא נדע דברים כאלה לעולם,ושיהיו לכולנו הריונות ארוכים משעממים ולידות בזמן ונצא רק בידיים מלאות מלאות...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 09:46
5
במשפחתי היה סיפור דומה, לשמחתנו זה נגמר בטוב (אבל מן הסתם כולנו מודעים לעובדה שהיה כאן נס והיה יכול להגמר כמו אצלך).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'wow'
wow
11/07/2011 | 10:17
10
אני שמחה לשמוע שזכיתם בהמשך להריון נוסף וילדה
שיהיו לנו רק בשורות טובות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 10:58
7
וואוו תותית, כ"כ כואב לשמוע..
באמת שלא נדע לעולם בעז"ה.
מאחלת לך רק בשורות טובות והריונות תקינים
עם תינוקות בריאים ושלמים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כל כולי צמרמורת'
כל כולי צמרמורת
11/07/2011 | 11:10
7
איזה סיפור איום.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' גם אני בצד הגרוע של הסטטיסטיקה'
גם אני בצד הגרוע של הסטטיסטיקה
11/07/2011 | 10:19
23
האם חווית הפלה ו/או גרידה? לידה מוקדמת בשבוע 22
באיזה גיל זה היה? גיל 29
האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? ההריון היה מאוד רצוי, עברנו משוכה גדולה עם בדיקת סיסי שליה שעברתי והייתה תקינה, אחרי הסקירה נרגעתי והתחברתי להריון סופסוף
האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? כאבים, אשפוז של כמה ימים, מי שפיר, הדרדרות המצב, ירידת מים, לידה, ניתוח להוצאת שאריות השליה, אובדן של אחרי כמה שעות
באיזה בי"ח עברת את זה? אני אמנע מלהשיב על השאלה הזו
האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? הריון שני
האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? לא, בתקווה לעולם לא לעבור משהו כזה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מכירה מקרוב אבל לא אצלי - אצל אחותי האהובה'
מכירה מקרוב אבל לא אצלי - אצל אחותי האהובה
11/07/2011 | 10:19
26
אחותי האהובה התחתנה לפני 6 וחצי שנים ומיד נכנסה להריון. בשבוע ה-11 גילו שהעובר ללא דופק והיא עברה הפלה (גרידה) לקח לה 7 חודשים (9 נסיונות) להכנס להריון אחרי זה ובסופו של ההריון נולד לי האחיין המדהים שלי (בן 4 וחצי)

שנה וקצת אחרי, אחותי נכנסה שוב להריון והסיפור חזר על עצמו - גרידה בשבוע 11 בגלל חוסר התפתחות של העובר ו-3 חודשים אחרי הריון נוסף שסופו באחיינית מהממת (בת שנתיים וחצי)

שנה וקצת אחרי שוב אותו סיפור הריון - הפלה (הפעם טבעית בשבוע 6) והריון נוסף שהסתיים באחיינית המהממת שלי (בת חצי שנה)

אחותי היא האדם הכי קרוב אליי והיחידה שיודעת את כל מה שאני עוברת היא גם התמיכה שלי...

לפני החתונה גיליתי שגם חברה טובה עברה הפלה לפני ההריון הראשון שלה (בעוד חודש היא תלד את הילד השני שלה) ועוד חברה טובה עברה הפלה בחודש חמישי (לידה שקטה אני חושבת שקוראים לזה).

אני עוד לפני קליטה ראשונה אפילו והפחד מהפלה כבר נמצא שם בילדאין - מקווה בשבילי ובשביל כולן שתהיה קליטה מהירה והריון שיסתיים אחרי 9 חודשים עם תינוק בריא
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 10:42
40
28
אצלי הסיפור קצת אחר.  

עברתי הפלה בגיל 14. בגלל הריון מאונס.

וחוץ מזה שלצערי יש לי גן דומיננטי למחלה חשוכת מרפה כך שיש סיכוי של 50 אחוז שאני אעביר את זה לעובר . ב"ה שכשאני אכנס להריון - נעשה סיסי שליה והחלטנו שאם אכן העובר חולה- נעשה הפלה.

אין יום שאני לא סובלת מההחלטה והידיעה הזו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 11:01
2
25
דרור יקירה, אין לי מילים.....
רק חיבוק חם ואוהב
פשוט כואב לי..
כל הכבוד לך על תעצומות הנפש...שנשמע בשורות
טובות בקרוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מאמי...'
תודה מאמי...
11/07/2011 | 11:18
1
13
תמיד כייף לקבל חיבוק !

אגב- אהבתי את המוטו שלך...  גמני הולכת ברוח הזאת!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 11:22
2
לצפיה ב-'דרור, קבלי'
דרור, קבלי
11/07/2011 | 11:19
7
24
הסיפור שלך בהחלט אחר!! ולא קצת...

גם אני צריכה לעבור סיסי שיליה בכל הריון. כבר יצא לי לצערי להחליט בעיניין..
כמה שההחלטה הזו קשה, החלטה הפוכה היא בלתי נסבלת!

מאחלת לך את כל הטוב בעולם!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי מעוברת- '
היי מעוברת-
11/07/2011 | 11:29
6
8
לצפיה ב-'אוף- ברחה לי ההודעה ...'
אוף- ברחה לי ההודעה ...
11/07/2011 | 11:32
5
11

את צודקת. באמת ההחלטה ההפוכה היא בלתי נסבלת. זה באמת הרע במיעוטו.

אבל אני כל הזמן משתדלת לדמיין שיש לנו ילד בריא ומקווה שמחשבה בוראת מציאות  :)

תודה לך על התמיכה.... והחיבוקים :)

שיהיה שבוע טוב ופורה :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה אולי יקח יותר זמן'
זה אולי יקח יותר זמן
11/07/2011 | 11:38
1
10
אבל זה יקרה.
יש לי בונבון בריא היום..

שבוע טוב ופורה!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-' שמחה לשמוע'
שמחה לשמוע
11/07/2011 | 12:09
8
לצפיה ב-'מחשבה בוראת מציאות'
מחשבה בוראת מציאות
11/07/2011 | 16:37
2
13
גם אני משתדלת להתמקד בצד החיובי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' רואים את זה לפי'
רואים את זה לפי
11/07/2011 | 18:12
1
7
השיר שאת חתומה עליו...
(מחכה- של ריטה)

מתה על השיר הזה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 21:32
5
אכן שיר מקסים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'דרור יקרה שלי..'
דרור יקרה שלי..
11/07/2011 | 13:20
1
16
אני ממש מצטערת לקרוא מה שעברת...
אני מאחלת לך מכל הלב, שממש בימים הקרובים תעדכני הודעת פסים ותזכי להריון בריא ומלא!!!
שולחת לך חיבוק גדול!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'א-מ-ן '
א-מ-ן
11/07/2011 | 13:38
9

ומי יתן והמברכת תתברך בעצמה :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' אין לי מילים... '
אין לי מילים...
11/07/2011 | 13:43
10
12
כל הכבוד שהחלטת לשתף! זה מראה שעברת כברת דרך.

אני מקווה שהאיש המתועב נרקב בכלא...

אני מעריכה נשים חזקות כמוך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'טיפוש... באמת עברתי דרך ארוכה'
טיפוש... באמת עברתי דרך ארוכה
11/07/2011 | 15:32
9
11
אך לצערי "האיש המתועב" כפי שקראת לו - חופשי ומאושר.
הוא לא נרקב בכלא.
אולי בגלל שהוא בעצמו שוטר...

כך או כך-
אני באמת במקום אחר היום.

אחחח.... בא לי שהזמן יעבור מהרררר
איך אני אחכה עד יום חמישי כדי לעשות בדיקה??
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בעזרתינו '
בעזרתינו
11/07/2011 | 15:41
2
9
וקבלי חזק מלא אהבה והערכה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שהייתי צריכה'
בדיוק מה שהייתי צריכה
11/07/2011 | 15:56
1
7
לצפיה ב-'בכיף - תבואי כל יום '
בכיף - תבואי כל יום
11/07/2011 | 16:14
3
לצפיה ב-'אני מצטערת לשמוע...'
אני מצטערת לשמוע...
12/07/2011 | 08:26
5
14
אני יודעת שהמערכת בארץ לא ממש מתפקדת.

הנה, כבר יום שלישי!!! רק עוד יומיים!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה את אומרת? '
מה את אומרת?
12/07/2011 | 10:23
4
12
לנסות מחר על הבוקר לבדוק גם כן? ....
אני כבר יומיים עם דפיקות לב כמו דהירות של סוס והפרפרים בבטן שרוקדות סמבה מטורפת... אני לא מרוכזת... מתה כבר לדעת...

ואגב-
אם אני קמה באמצע הלילה לעשות פיפי- זה יכול חבל באמינות של בדיקת ההריון עם הפיפי של הבוקר?...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני תמיד עושה המון פיפי בלילה'
אני תמיד עושה המון פיפי בלילה
12/07/2011 | 16:05
3
9
ואעפ"כ הבדיקות זיהו לי הריון מבטא מאוד נמוך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נראה לי שאני אנסה לבדוק מחר בבוקר'
נראה לי שאני אנסה לבדוק מחר בבוקר
12/07/2011 | 16:13
2
8
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות '
מחזיקה לך אצבעות
12/07/2011 | 18:02
1
7
לבשורות טובות!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
12/07/2011 | 20:21
5
ננסה לשמור על אופטימיות זהירה...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואוו איזה סיפור. '
וואוו איזה סיפור.
11/07/2011 | 16:28
1
17
אני מצטערת לשמוע על החוויה מגיל 14. אין לי מילים.

לגבי החלק השני ששיתפת אני קצת שותפה לתחושות, בערך.
גם אני אאלץ לעבור סיסי שילייה וגם אנחנו החלטנו שאם משהו יצא לא תקין, אעבור הפלה. אני די שלמה עם ההחלטה הזו, לפחות כרגע.
ברור לנו שעדיף להעניק לתינוק/ת את מירב הסיכויים לחיים בריאים.
מעבר לזה משתדלת שלא לחפור ולדוש בכל הנושא המורכב הזה. זו עובדה ואין הרבה מה לעשות עם זה כרגע ואין לנו השפעה על זה, אז... כשנגיע לרגע, נשקול בכובד ראש ונעשה את מה שצריך.
שיהיה לכולנו בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'באמת אין מילים לזה..'
באמת אין מילים לזה..
11/07/2011 | 18:21
12
זה ממש בסדר.
מכירה את ההרגשה.

לגבי הסיסי שליה - אנחנו בדיוק כמוכם.
אנחנו שלמים ויודעים שזה הדבר הנכון. אבל זו לא החלטה חלקה ופשוטה... תמיד יש "מה אם..."...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כשאני שומעת סיפור כזה'
כשאני שומעת סיפור כזה
11/07/2011 | 17:53
2
12
קשה לי שלא לכעוס על אלוהים. יש כל כך הרבה נשים שמחכות לילד שלא מגיע, ומצד שני- ילדה בת 14 צריכה לעבור דבר נורא שכזה. העולם יכול להיות לא פייר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אולי ... אבל'
אולי ... אבל
11/07/2011 | 18:18
1
11
למזלי מצאתי את הדלת לחלק היפה של החיים....

מקווה שאני אשאר בצד הזה עוד הרבה זמן...

אני כל הזמן מדברת עם ההוא שם למעלה ועושה איתו עסקים...  מקווה שהוא יקבל את העסקה האחרונה-
אני סולחת על כל הדברים הקשים שהיו עד כה והוא יתן לי דברים טובים מעכשיו.... כולל פסים בסופש :)

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אמן ואמן'
אמן ואמן
11/07/2011 | 18:32
4
לצפיה ב-'דרורי'
דרורי
11/07/2011 | 23:16
4
14
וואו כל הכבוד לך על הדרך המדהימה!!!!
אני מעריצה אותך!!!!
ה' לא שוכח אף אחת ואני בטוחה שעוד תפוצי על מה שנגרם לך.
ובנוגע ל"שוטר" אני בטוחה ומקווה שחייו לא מאושרים ושהוא מקבל גמול על מעשיו!!! (העונש שלו יהיה לראות אותך מאושרת!)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בראשיתי!!'
בראשיתי!!
12/07/2011 | 10:25
3
10
תודה יקרה...  
אני גם מאמינה שאת העונש שלו הוא יקבל מתישהו מידי שמיים.

אגב- מחר בעלך חוזר - לא?....
מתרגשת? :)   איך את עוברת את הימים האלו... ?
התגעגעתי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן מחר הוא חוזר!!!!'
כן מחר הוא חוזר!!!!
12/07/2011 | 12:20
2
10
אני כ"כ מתגעגעת אליו!!!
אתמול היתה הבחינה האחרונה בהחלט לתואר! יאללה עוד סמינריון ועוד עבודה מסכמת וזהו נגמר!!!
התגעגעתי אליך ....תסדרי אולי את המסרים כדי שנוכל להתכתב קצת....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' אני יכולה לתאר'
אני יכולה לתאר
12/07/2011 | 12:48
1
6
כמה את מתגעגעת...
כשבעלי היה במילואים לא ידעתי איך פתאום אפשר בכלל ללכת לישון לבד...?

העיקר שב"ה מחר הוא חוזר!!

מברוק על המבחן האחרון!!! איזה הקלה זה בטח...
לי יש ברביעי מבחן בית וזה יהיה המבחן האחרון (בתקווה שלא יהיו מועדי ב)
ואז יש לי עוד 2 סמינריונים...  

כתבתי לך מייל. תראי אם קיבלת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קיבלתי ושלחתי...'
קיבלתי ושלחתי...
12/07/2011 | 12:51
4
לצפיה ב-'חוץ מלשלוח חיבוק וירטואלי ו...'
חוץ מלשלוח חיבוק וירטואלי ו...
12/07/2011 | 10:00
1
6
לא למצוא את המילים בשביל לתאר כמה מדהים בעיניי  התהליך שעברת.
אין לי הרבה מילים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' תודה רבה!'
תודה רבה!
12/07/2011 | 10:28
6
זה בסדר שאין מילים. זה טבעי.ובכל זאת- הרגשתי את הדאגה והתמיכה שלך!

תודה יקירה,
כייף לקבל חיבוק..

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'דרור '
דרור
12/07/2011 | 11:48
1
3
ואווווווווו מה אומרים אחרי גילוי כזה

מעריצה את הכוחות שבך
אני יושבת ליד המחשב כבר דקות ארוכות וחושבת מה להגיד... את גדולה

לקחת לי את המילים מהפה
כל האיחולים כל הברכות קטנות מלהכיל את תעצומות הנפש שלך

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, כל מה שאני מאחלת לעצמי ויותר,

שולחת לך נשיקות חמות של אהבה

ומליון חיבוקים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות'
מחזיקה אצבעות
12/07/2011 | 12:12
4
תודה .
באמת.

אני מעריכה את החיבוק שלך מאוד!

מאחלת גם לך את כל הטוב והיופי שיש... ויש !

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'רק עכשיו קראתי את מה שכתבת'
רק עכשיו קראתי את מה שכתבת
12/07/2011 | 11:59
1
3
ממש עצוב לי על מה שעברת. אני שולחת גדול ומקווה שהעולם ישמור עליך טוב טוב כמו שמגיע לך.
נראה לי שאת עושה את זה יפה בעצמך עם כל הדרך שעברת מאז. את נשמעת מאוד חזקה.
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם והצלחה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' אמן!'
אמן!
12/07/2011 | 12:16
3
אני באמת נלחמת בשביל לחיות את החיים שהיום אני מאמינה שמגיעים לי.

תודה ובהצלחה גם לך!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/07/2011 | 15:32
4
17
לפני קצת יותר משנה, בגיל 31, עברתי גרידה בשבוע 13 לאחר שבשקיפות עורפית התגלה כי העובר אינו בריא. המסקנה היתה חד משמעית- העובר אינו ישרוד את ההריון ולכן יש צורך להפסיק אותו עכשיו.
את הפסקת ההריון עברתי באיכילוב אצל דר' רטן (המקסים, שלימים הפך להיות רופא הפוריות המטפל בי), גרידה בהרדמה מלאה, תהליך קצר ללא כאבים (פיזיים). זהו היה ההריון הראשון ולאחר מכן עברתי תקופת אבל. מאז מנסים ללא הצלחה.
מצד אחד אני צריכה להתעודד, כי כבר נכנסתי להריון טבעי והגוף שלי יודע להחזיק בו, והמקרה שעברתי היה סתם חוסר מזל (או כמו שהרופאים אמרו: "מישהו צריך להוות את הצד הרע של הסטטיסטיקה).
אבל מצד שני... הפחד שזה יחזור שנית משפיע וברור לי שזה חלק מהלחץ שמפריע לי להכנס להריון שוב.
אני מחכה לחוויה מתקנת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מאחלת לך חוויה מתקנת במהרה'
מאחלת לך חוויה מתקנת במהרה
11/07/2011 | 16:44
3
5
שההריון הקרוב יהיה שלם עגול מלא ומשמח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מתוקה! מאחלת זאת לכל מי שעברה דבר דומה'
תודה מתוקה! מאחלת זאת לכל מי שעברה דבר דומה
11/07/2011 | 17:29
2
7
תמיד אני צוחקת על הרופא שלי (שהוא גם זה שביצע את הגרידה) שהוא חייב לי אחד...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 21:44
1
לצפיה ב-''
12/07/2011 | 11:48
1
לצפיה ב-'נכנס להודעות הנבחרות'
נכנס להודעות הנבחרות
11/07/2011 | 20:37
6
לצפיה ב-'עונה לסקר'
עונה לסקר
11/07/2011 | 22:59
10
16
- האם חווית הפלה ו/או גרידה? כן
- באיזה גיל זה היה? 35
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? אילוץ - שבוע 8 בלי דופק
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? בהמלצת רופא וקביעת מועד ליום אחר כך
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? חדר ניתוח
- באיזה בי"ח עברת את זה? אלישע בחיפה
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? הריון שלישי
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? לא
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? פחות נורא ממה שחשבתי מכל הבחינות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
12/07/2011 | 10:42
9
8
האם חווית עוד הריונות מאז?
בהצלחה בהריון הקרוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עוד לא'
עוד לא
12/07/2011 | 11:26
8
9
הגרידה היתה רק לפני 3 שבועות. אני עדיין מחכה למחזור הבא.
כדי לעודד את עצמי בשעות שלאחר ההפלה, נכנסתי לאתר של deal extreame
וקניתי לי 50 בדיקות ביוץ ו-30 בדיקות הריון. (ב-50 ש"ח כולל המשלוח).

לפני ההריון היה לי מחזור יחסית סדיר עם כאבי ביוץ חזקים מאוד, כך שלא היה שום צורך בבדיקות ביוץ,
אבל הבנתי שאחרי הפלה לוקח למחזור קצת זמן להסתדר מחדש, ולכן הצטיידתי בבדיקות ביוץ רבות.

נכנסתי להריון בנסיון השלישי, והפחד הכי גדול שלי הוא שעכשיו יקח לי המון זמן.

תודה על האיחולים ובהצלחה גם לך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'30 בדיקות?'
30 בדיקות?
12/07/2011 | 14:55
3
5
אני מקווה ש-29 מהן ישארו ללא שימוש...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם מקווה, אבל כשזה כ"כ זול'
גם מקווה, אבל כשזה כ"כ זול
12/07/2011 | 16:01
2
5
משתמשים ללא הכר, בלי לחכות לאיחור.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'איזה מהן קנית??'
איזה מהן קנית??
13/07/2011 | 17:13
1
4
יש ב-$1.15,
1.21$
$ 1.8

תגידי, זה בטוח להכניס לאתר הזה את כרטיס האשראי שלנו??

ועוד משהו, את יודעת כמה בדיקות יש בכל חבילה כזאת?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קניתי את ה 1.8$'
קניתי את ה 1.8$
13/07/2011 | 21:03
3
זה מגיע בחבילות של 5.

אני משלמת ב PAYPAL כך שאין לי שום סיבה לדאוג.

אבל, עוד לא ניסיתי את הבדיקות אז לא יודעת עד כמה הן אמינות, אם כי מקריאה פה בפורום עוד לא קראתי מילה רעה עליהן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/07/2011 | 00:48
3
3
מאיפה המשלוח הזה מגיע?? ממש זול
תקני עוד ותמכרו בארץ...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'סין? סינגפור? לא יודעת. הנה הלינק'
סין? סינגפור? לא יודעת. הנה הלינק
13/07/2011 | 07:16
2
2
http://www.intimategadgets.com/category/pregnancy-...

זה כ"כ פשוט שכל אחת יכולה לקנות לעצמה מחו"ל.
חבל להוציא כ"כ הרבה כסף על הבדיקות ברשתות הפארם.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הונג-קונג'
הונג-קונג
13/07/2011 | 09:23
1
3
ואצלי הן עוד לא הגיעו. הספקתי להגיע לשבוע 9 ולאבד את ההריון לפני שהן הגיעו לארץ...
מוזר, דווקא דברים אחרים שהזמנו מהם הגיעו כבר...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
13/07/2011 | 10:06
2
אני קיבלתי אחרי 3 שבועות מרגע ההזמנה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חברות יקרות '
חברות יקרות
13/07/2011 | 05:55
1
18
קראתי עכשיו את כלללל השרשור ורציתי להגיד לכולכן שאתן נפלאות ואמיצות, מקווה שלא תחוו יותר חוויות כאלו לעולם, שכל ההריונות יהיו רצויים ועגולים וייגמרו בתינוק או תינוקת מקסימים (אולי אפילו תאומים!)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
13/07/2011 | 07:58
3
לצפיה ב-'צריכה לעבור את זה מחר , אין זכר להפלה טיבעית'
צריכה לעבור את זה מחר , אין זכר להפלה טיבעית
13/07/2011 | 06:56
7
22

- האם חווית הפלה ו/או גרידה? לצערי מחר יום חמישי אטצרך
- באיזה גיל זה היה?30.6
- האם מבחירה (הריון לא רצוי..) או מאילוץ? הריון רצוי מאוד לאחר שנה של נסיונות.
- האם זה קרה באופן טבעי או בהמלצת רופא וקביעת מועד מראש? קביעת מועד מראש מחר, אימללללה.
- האם ההפלה בוצעה בעזרת כדורים ו/או פעולה כירורגית בחדר ניתוח? צריכה מחר לעבור את זה בבי"ח אין זכר לדם בכלל. לפי מה שהבנתי יש לי דימום פנימי מחוץ לשק הריון , ומשכו אותי 3 שבועות למרות שידעו שאין לזה הרבה סיכוי.
- באיזה בי"ח עברת את זה? יעבור בבי"ח השרון בפ"ת.
- האם זה היה הריון ראשון? אם לא, איזה הריון? הריון ראשון עם סבב ראשון של איקקלומין.
- האם חווית הפלה/גרידה יותר מפעם אחת? אלוהים ישמור לא.
- איך את מסכמת את התחושות מהמקרה הזה? נתנו לי שלושה שבועות לעכל את זה , הייתי בדיכאון מוחלט כי אחותי עברה את זה לפני חודש וגם מנסה שלוש שנים עם הפריות, אמא ואבא שלי מפורקים רגשית ואני הייתי צריכה לעודד אותם (אין להם נכדים) חמותי וגיסתי ואחותי עודדו אותי אבל הזמן עשה את שלו. עכשיו אני מעכלת את זה ואני בחופש כרגע אז רוצה לכייף ולשכוח ולהמשיך הלאה.
- בנוסף, אתן כמובן מוזמנות להוסיף מסרים שחשובים לכן בהקשר הזה: כל פעם אני עומדת בנסיונות שלא חשבתי שאעמוד בהם. כרגע אני חזקה ואופטימית והולכת בכל הכוח להריון נוסף, שיסתיים בהריון תקין ובידיים מלאות עם תינוק/ת בריאים ושלמים, אמן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חיוכיתי '
חיוכיתי
13/07/2011 | 07:08
11

אני שולחת לך אנרגיות וחיבוקים וכולי תקווה שהיום הזה יעבור בשלום... שתקבלי כוחות חדשים להתחיל את התהליך מחדש וב"ה בפעם הבאה תזכי באמת להריון מלא ועגול ובריא ויפה...

אני יודעת כמה שזה לא פשוט .... וכמה את כואבת.  
נסי לראות ולהתמקד בצעד הבא שלך...

ספרי מה שלומך כשתוכלי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' והמון כח ואהבה שלוחים לך'
והמון כח ואהבה שלוחים לך
13/07/2011 | 07:14
2
אחשוב עלייך מחר ואשלח לך המון אנרגיות חיוביות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אתן מקסימות אמיתיות , אני ממש בסדר עם זה .'
אתן מקסימות אמיתיות , אני ממש בסדר עם זה .
13/07/2011 | 07:32
3
7
הפקתי לקחים חשובים להבא והם: לא להיקשר בהתחלה להריון עד שיש תשובות חיוביות.
כמובן לא לספר למשפחה  שלי וושלו עד שוראים עובר עם דופק, כיוון שמצאתי את עצמי מנחמת ומעודדת את המשפחה שלי ושלו , וצריכה להוכיח שהכל בסדר איתי גם גופנית ונפשית. ומסתכלים עליי במבט מרחם צאו מההלם בא לי להגיד להם כי אני כבר בשלב הבא...חחח.
וזה ממש מעצבן תאמינו לי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מבינה אותך - מהניסיון המר של אחותי...'
מבינה אותך - מהניסיון המר של אחותי...
13/07/2011 | 07:45
6
לצפיה ב-'צודקת, מבינה אותך לגמרי'
צודקת, מבינה אותך לגמרי
13/07/2011 | 08:02
5
לצפיה ב-' הפקת לקחים'
הפקת לקחים
13/07/2011 | 09:58
6
אני יכולה לומר לך שהפקתי את אותן לקחים בדיוק בהריון הקודם וזה עזר רק חלקית...

אמנם פחות נקשרתי, אבל פחות בגלל החלטה מודעת ויותר כי היה לי קשה להקשר לפני דופק כשאני יודעת מה עלול לקרות והייתי בחשש גדול. אבל זה לא מפחית את הכאב של האבדן.

לא סיפרנו הפעם להורים לפני דופק, אבל - אלו ההורים שלנו. האנשים הכי קרובים אלינו ב 30 שנה האחרונות... אמא שלי הרגישה והאיש עוד לא דיבר עם המשפחה שלו על זה, אבל הוא אומר שלדעתו גם אבא שלו יודע (ההורים שלו חיים בחו"ל). תחילת הריון גורמת לעייפות, לנפיחות, לבחילות, לשינויי מצב רוח. מי שבאמת קרוב אלינו וקשוב - ישים לב. במיוחד אם הם יודעים שאנחנו מנסים (בעבודה שלי שמו לב שתי נשים בשתי הזדמנויות שונות ואני הייתי ממש בלי תופעות לוואי).
בכל מקרה סיפרתי לאמא שלי אחרי שהתגלה העובר בלי דופק. הייתי זקוקה לתמיכה ולא הרגשתי בנוח להסתיר ממנה דברים כ"כ משמעותיים.

מזדהה לגבי הרחמים, אבל אני מבינה שזו התגובה של אנשים כי גם להם קשה להתמודד עם בשורות כל כך קשות. הכל ישתנה כשנחבק את התינוק הבריא והמתוק שלנו... (ואז תהיינה לנו סיבות אחרות להתעצבן עליהם ).

ששתינו לא נדע עוד אבדן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אוי יקירתי אני מצטערת לשמוע'
אוי יקירתי אני מצטערת לשמוע
13/07/2011 | 07:46
6
מאחלת לך שזה יעבור בקלות יחסית ככל האפשר
אמן ותזכי להריון נוסף בקרוב מאוד מאוד שיהיה בריא, שלם, עגול, ושיסתיים בלידה קלה ותינוק/ת בריא/ה
תרגישי טוב אם תרצי לדבר לפני/אחרי - אני פה בשבילך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בנות אתן פשוט מדהימות'
בנות אתן פשוט מדהימות
13/07/2011 | 10:30
13
קראתי אכשיו את כל השרשור ורק רציתי לתת לכן גדול. אתן פשוט מדהימות.
אני מאחלת לכן שתזכו בהריון תקין בהקדם, שיעבור מהר ובקלות והעיקר יסתיים בידים מלאות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני קצת חדשה '
אני קצת חדשה
13/07/2011 | 11:57
2
23
אני קוראת סמויה של הפורם כבר הרבה זמן ופתאום שראיתי את כולן ככה מעודדות אחת את השניה חשבתי שאולי יש לי מקום גם לבוא ולכתוב קצת
אז החלטתי לענות על הסקר
חוויתי הפלה בשבוע שישי לפני כמעט שנה
זה היה בגיל 24 הריון ראשון ומתוכנן חודש אחרי שהפסקתי גלולות
זה ממש לא היה מבחירה זו הייתה הפלה טבעית יום אחרי שהרופא אמר לי שהוא לא רואה כלום באולרסאונד יום למחרת התחיל דימום כמו של מחזור בדיעבד אני זוכרת שהיו לי קצת כאבים בבטן התחתונה יומיים לפני אבל לא קישרתי את זה לשום דבר באותו הזמן הגעתי למיון בבי"ח מאיר
בבדיקה בשן כבר גילו שהכל נפל גם האולטרסאונד לא הראה שומדבר
אני זוכרת שישבתי שם בתור ובעיקר האשמתי את עצמי- למה?
כי גם שהפסקתי לקחת גלולות לא הייתי שלמה עם ההחלטה שלי, לא ידעתי אם אני רוצה ילד כי אני מוכנה לזה או כי כבר הגיע הזמן ולהרבה מהחברות שלי יש ילדים (זה פשוט מטורף שגיל הנישואין ירד שוב ככה, רוב הבנות בשכבר שלי בביה"ס נשואות וכבר עם יותר מילד אחד- כולן עשו צבא ואנחנו לא מבית ספר דתי )- בכל מקרה ישר אחרי ההפלה התחלתי לקחת גלולות מלחץ מפחד לא ידעתי איך אני אסתדר במהלך הלימודים
פתאום שמתי לב שממש קשה לי עם זה, אני הולכת ברחוב רואה נשים עם ילדים ומקנאה, אני משתדלת לא לפגוש חברות שיש להן ילדים כי אני לא רוצה למות מקנאה התחלתי להרגיש כמו אישה עקרה והבנתי שעכשיו אני רוצה -הפסקתי שוב לקחת גלולות
בינתיים אני מנסה אבל מפחדת שזה יקרה לי שוב, כבר החלטתי עם עצמי שאני לא הולכת לרופא עד שאין לי איחור של חודש, לא מוכנה שהוא יגיד לי שוב שלא רואים כלום באולרסאונד
מקווה לטוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' מזדהה מאוד'
מזדהה מאוד
13/07/2011 | 12:03
1
7
ההריון הראשון שלי היה סיפור אחד-לאחד (בהבדל היחיד שהגעתי לרופאה רק אחרי שהתחיל הדימום, כשהוא הוא עוד היה קל).

יש כאן הרבה בנות באותה סירה ואני יכולה לספר לך שגם בקומונה שההריוניות פתחו להן - כמעט כולן עם סיפור דומה בעבר. בסוף מגיע ההריון התקין ובסופו את תחבקי את התינוק הבריא והחמוד שלך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מתוקה, אמן!'
תודה מתוקה, אמן!
13/07/2011 | 12:33
2

הודעות אחרונות

14:46 | 16.01.19 רונה1238
16:54 | 14.01.19 maya678
15:36 | 14.01.19 מאי292
11:16 | 13.01.19 tulip32
17:23 | 12.01.19 רונה1210
15:23 | 09.01.19 shirael
10:17 | 09.01.19 rons37
12:39 | 08.01.19 ענבר234
09:34 | 07.01.19 nuni55
10:21 | 03.01.19 מאי292

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ