מותר לפתוח שרשור סקסי...?

אפרסקה

New member
מותר לפתוח שרשור סקסי...? ../images/Emo8.gif

בנות יקרות, לעומת הודעתי הפילוסופית משהו מלפני כמה דקות, זוהי הודעת תכל'ס... כבר עלה פה לדיון נושא הסקס, וליתר דיוק: איך לא נותנים לסקס להפגע במהלך תהליכים בהם צריך לחשב ימי ביוץ, להשתולל על פי לוח שנה מדויק (גם אם לא בא) וכו'. כבר הסכמנו שזה עלול לא להגמר טוב (תרתי משמע
) וכבר ברור שצריך למנוע את העניין. אז בזאת אני מתכבדת לפתוח שרשור סקסי במיוחד... לא, לא פורנוגרפיה ולא תחרות מי יותר ואיך... רק רעיונות: איך מגוונים? איך מתגברים? איך עושים בכיף גם כשלפעמים "צריך" אבל לא "מתחשק"... אני יוצאת עכשיו לאכול וכשאחזור אני מצפה לגלות את הצד הפראי- אך רומנטי! שבכן... (יין, קצפות, תותים וטיולים לאור שקיעה יתקבלו בברכה)

אפרסקה

New member
אהבתי... צריך צימר עם ג'קוזי דחוף

ולי אגב יש המלצה על צימר מדהים שהיינו בו פעמיים, אם מישהי פעם צריכה.

אפרסקה

New member
אוקיי, אבל בתנאי שאת עונה על הסקר!!

מדובר בצימר במתת (גליל מערבי, מתחת לבירנית, לא רחוק מצפת). לצימר קוראים "חוות הבורדר" של משפ' ליפשיץ ואפשר לראות תמונות באתר www.weekend.co.il אם מישהי תרצה יש לי טלפון איפשהו.

meme1975

New member
אהההההההההה ../images/Emo13.gif

בדיוק בימים אלו מתכננת משהו רומנטי לבעל החוגג במאי את יום הולדתו....אז חושבת על איזה יום פינוק (או סופ"ש, תלוי במחיר) באיזה ספא, עם ג'קוזי, עיסויים, שמפניה, ארוחה ועניינים.....
מקווה שאצליח להגשים זאת ולהפתיע
אחרי שהוא הפתיע אותי במשהו דומה בעבר.... ואם כבר....אז אשמח לשמוע עוד רעיונות

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום לקראת הריון במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

m i c h a l y

New member
אז הנה המלצה מעשית -

גם לריענון חיי המיטה שלכם, וגם כמתנה לזוגות אחרים - ממליצה על הספר "סקס עכשיו". זה ספר שמטפל בכל נושא הסקס בצורה עינינית ומענינת, יש שימוש בהומור, והצורה הקלילה בה הוא כתוב הופכת אותו לחוויה כיפית! לא מדובר ב"ספר כחול" אלא במדריך לחיי סקס מענינים יותר. אז נכון שיש כאלה שהספר לא גילה להם את אמריקה, אבל עצם העיון בו מעורר יצרים ומוביל לתוצאות ממש מענגות.....

גורבי

New member
הוא באמת מומלץ ../images/Emo98.gif קיבלנו אותו

לחתונה מחברה שלי. ונדמה לי שיש שם אפילו פרק על סקס בהריון (כשנצטרך). והצעות קונקרטיות? חיק הטבע, עכשיו כשמזג האוויר מאפשר. אפשר אפילו לקחת סל פיקניק, גם כזה שעולה פחות מ-200 ש"ח (ולא לשכוח שמיכה).

מעיןבר

New member
הכי חשוב זה פשוט לאהוב...

לא לשכוח שקודם כל עושים אהבה ורק אח"כ עושים ילדים, בינתיים - תעשו חיים
רעיונות - במקום לצאת לחופשה בצימר תביאו את הצימר הביתה (הרבה יותר זול) - לנתק את הטלפון, לסדר את המיטה עם מצעי הסאטן האהובים עליכן וללבוש איזה כותונת סקסית. להזמין איזה טייק-אווי שאהוב עליכן במיוחד ולסדר על השולחן בכלים יפים לאור הנר, לפתוח בקבוק קטן של יין (עדיין מותר, לא?) אחרי ארוחה חביבה, קצת יין בכיף וקינוח שוקולדי לפרוש לחדר המיטות (הכלים יחכו לאחר כך, אני מבטיחה) ולחשוב רק האחת על השני. וכשהכל נגמר לא לרוץ להתקלח אלא להישאר חבוקים ביחד במיטה.

ממרום שנה ומשהו של נסיונות...

אני יכולה לומר שאחרי כמה פעמים של "חייבים למרות שלא בא" ושל "לעשות" אחרי ריב... קרה פעם אחת שידענו ש"צריכים", נכנסנו למיטה ו.... החלטנו שלא! לא עכשיו. ושלא צריך להיכנס להיסטריה ולאוטומט בגלל שחייבים. ופתאום הכל נרגע. היתה מין הקלה. הרגשה של חזרה לשפיות. אז התחבקנו, ככה סתם ופתאום - הגיע החשק.... ורצינו.. וזה היה כיף. בקיצור - מה שאני מנסה לומר זה שבהנחה שיודעים מתי הביוץ, אפשר להתחיל יום יומיים קודם - הזרע, אם הוא בסדר, יכול לחכות גם יומיים או שלושה לביצית שלנו, ככה שלא צריך להיכנס להיסטריה ולהרגיש שזה MUST. ואז זה הרבה יותר קל.. ושלא תבינו לא נכון - אני מאוווודדדדדדדדד בעד שוקולדים, יין, צימרים ו...תותים! והספר "סקס עכשיו" בהחלט מגניב ומשרת את המטרה (ודרך אגב, הוא תוספת נחמדה צ'ק כמתנת חתונה...)

28קטנה

New member
אני לא מאמינה שעושים שרשור על סקס ב

בלעדי... אז זהו שרומנטיים אנחנו לא ממש... ובדרך כלל תשושים ונרדמים מול החדשות... כך שכדי לעודד את הבעלול אני אומרת לו - תעשה את זה בשביל המדינה אתה ממש לא חייב להינות אמא שלך רוצה נכדים.. ...תעצום עינים ותחכה שזה יגמר.. נו טוב אנחנו שנינו פולניים. ואם זה לא הולך אז קצת אלכוהול ...

פּוֹנְג

New member
אצלנו יש סקס להנאה ואהבה וסיפוק

ויש "הזרעות". וכמו שקמים לעבודה כל בוקר כי צריך, ככה זה לפעמים עם ההזרעות. רק שקורה גם שזה מתבלבל והזרעה הופכת להנאה וסיפוק. לצערי עדיין לא קרה את ההיפך, שהנאה הפכה להזרעה
אני אישית נרות וגאקוזי לא עושים לי את זה, ים לעומת זאת כן. אז אולי בקרוב נתחיל לעשות הזרעות בים

אפרסקה

New member
בנות, כל הכבוד על ההיענות! ../images/Emo45.gif

ידעתי שאם קצת רצון והשקעה (כמו שאמורות מדריכות בתנועות נוער), נגלה את הצד הפראי שבכן!!!! ואני גם רואה שהשירשור עלה בדרגה והוסף ללינקים ש"רצים" לנו מעל הפורום, אז אני מרגישה גאווה פולנית (ומאוד מזדהה עם הסיפורים הפולנים של 28קטנה המצחיקה...)

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום לקראת הריון במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

28קטנה

New member
לא אל תפרסמו בטאג ליין ...../images/Emo9.gif

אני קטנה ומתביישת...

למעלה