לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מותר לפתוח שרשור סקסי...? '
מותר לפתוח שרשור סקסי...?
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2003 | 12:56
19
271
בנות יקרות, לעומת הודעתי הפילוסופית משהו מלפני כמה דקות, זוהי הודעת תכל'ס...

כבר עלה פה לדיון נושא הסקס, וליתר דיוק: איך לא נותנים לסקס להפגע במהלך תהליכים בהם צריך לחשב ימי ביוץ, להשתולל על פי לוח שנה מדויק (גם אם לא בא) וכו'. כבר הסכמנו שזה עלול לא להגמר טוב (תרתי משמע ) וכבר ברור שצריך למנוע את העניין.

אז בזאת אני מתכבדת לפתוח שרשור סקסי במיוחד... לא, לא פורנוגרפיה ולא תחרות מי יותר ואיך...
רק רעיונות:
איך מגוונים?
איך מתגברים?
איך עושים בכיף גם כשלפעמים "צריך" אבל לא "מתחשק"...

אני יוצאת עכשיו לאכול וכשאחזור אני מצפה לגלות את הצד הפראי- אך רומנטי!  שבכן... (יין, קצפות, תותים וטיולים לאור שקיעה יתקבלו בברכה)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה קורה בננות אני מתפלאה '
מה קורה בננות אני מתפלאה
30/04/2003 | 13:36
7
40
לצפיה ב-'הנה משהו שבהחלט מנעים את הימים,'
הנה משהו שבהחלט מנעים את הימים,
30/04/2003 | 14:07
6
111
ג'קוזי חמים,לאור נרות ויין.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אהבתי... צריך צימר עם ג'קוזי דחוף'
אהבתי... צריך צימר עם ג'קוזי דחוף
30/04/2003 | 14:36
5
79
ולי אגב יש המלצה על צימר מדהים שהיינו בו פעמיים, אם מישהי פעם צריכה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז קדימה אפרסקה '
אז קדימה אפרסקה
30/04/2003 | 14:56
4
67
לצפיה ב-'אוקיי, אבל בתנאי שאת עונה על הסקר!!'
אוקיי, אבל בתנאי שאת עונה על הסקר!!
30/04/2003 | 14:59
3
62
מדובר בצימר במתת (גליל מערבי, מתחת לבירנית, לא רחוק מצפת).
לצימר קוראים "חוות הבורדר" של משפ' ליפשיץ ואפשר לראות תמונות באתר www.weekend.co.il
אם מישהי תרצה יש לי טלפון איפשהו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נו.... זה עם ה.... סק...ססססס '
נו.... זה עם ה.... סק...ססססס
30/04/2003 | 15:23
1
34
לצפיה ב-'אהההההההההה '
אהההההההההה
30/04/2003 | 16:10
42
בדיוק בימים אלו מתכננת משהו רומנטי לבעל החוגג במאי את יום הולדתו....אז חושבת על איזה יום פינוק (או סופ"ש, תלוי במחיר) באיזה ספא, עם ג'קוזי, עיסויים, שמפניה, ארוחה ועניינים.....

מקווה שאצליח להגשים זאת ולהפתיע אחרי שהוא הפתיע אותי במשהו דומה בעבר....

ואם כבר....אז אשמח לשמוע עוד רעיונות

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום לקראת הריון במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יותר עדיף שאני לא אחשוב על סקס'
יותר עדיף שאני לא אחשוב על סקס
30/04/2003 | 16:29
94
לצפיה ב-'אז הנה המלצה מעשית -'
אז הנה המלצה מעשית -
30/04/2003 | 16:37
2
114
גם לריענון חיי המיטה שלכם, וגם כמתנה לזוגות אחרים - ממליצה על הספר "סקס עכשיו". זה ספר שמטפל בכל נושא הסקס בצורה עינינית ומענינת, יש שימוש בהומור, והצורה הקלילה בה הוא כתוב הופכת אותו לחוויה כיפית!
לא מדובר ב"ספר כחול" אלא במדריך לחיי סקס מענינים יותר. אז נכון שיש כאלה שהספר לא גילה להם את אמריקה, אבל עצם העיון בו מעורר יצרים ומוביל לתוצאות ממש מענגות.....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הוא באמת מומלץ קיבלנו אותו'
הוא באמת מומלץ קיבלנו אותו
30/04/2003 | 16:49
73
לחתונה מחברה שלי. ונדמה לי שיש שם אפילו פרק על סקס בהריון (כשנצטרך). והצעות קונקרטיות? חיק הטבע, עכשיו כשמזג האוויר מאפשר. אפשר אפילו לקחת סל פיקניק, גם כזה שעולה פחות מ-200 ש"ח (ולא לשכוח שמיכה).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הכי חשוב זה פשוט לאהוב...'
הכי חשוב זה פשוט לאהוב...
30/04/2003 | 17:37
76
לא לשכוח שקודם כל עושים אהבה ורק אח"כ עושים ילדים, בינתיים -  תעשו חיים
רעיונות - במקום לצאת לחופשה בצימר תביאו את הצימר הביתה (הרבה יותר זול) - לנתק את הטלפון, לסדר את המיטה עם מצעי הסאטן האהובים עליכן וללבוש איזה כותונת סקסית. להזמין איזה טייק-אווי שאהוב עליכן במיוחד ולסדר על השולחן בכלים יפים לאור הנר, לפתוח בקבוק קטן של יין (עדיין מותר, לא?)  אחרי ארוחה חביבה, קצת יין בכיף וקינוח שוקולדי לפרוש לחדר המיטות (הכלים יחכו לאחר כך, אני מבטיחה) ולחשוב רק האחת על השני. וכשהכל נגמר לא לרוץ להתקלח אלא להישאר חבוקים ביחד במיטה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ממרום שנה ומשהו של נסיונות...'
ממרום שנה ומשהו של נסיונות...
30/04/2003 | 18:04
93
אני יכולה לומר שאחרי כמה פעמים של "חייבים למרות שלא בא" ושל "לעשות" אחרי ריב... קרה פעם אחת שידענו ש"צריכים", נכנסנו למיטה ו.... החלטנו שלא! לא עכשיו. ושלא צריך להיכנס להיסטריה ולאוטומט בגלל שחייבים. ופתאום הכל נרגע. היתה מין הקלה. הרגשה של חזרה לשפיות. אז התחבקנו, ככה סתם ופתאום - הגיע החשק.... ורצינו.. וזה היה כיף.
בקיצור - מה שאני מנסה לומר זה שבהנחה שיודעים מתי הביוץ, אפשר להתחיל יום יומיים קודם - הזרע, אם הוא בסדר, יכול לחכות גם יומיים או שלושה לביצית שלנו, ככה שלא צריך להיכנס להיסטריה ולהרגיש שזה MUST. ואז זה הרבה יותר קל..
ושלא תבינו לא נכון - אני מאוווודדדדדדדדד בעד שוקולדים, יין, צימרים ו...תותים! והספר "סקס עכשיו" בהחלט מגניב ומשרת את המטרה (ודרך אגב, הוא תוספת נחמדה צ'ק כמתנת חתונה...)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני לא מאמינה שעושים שרשור על סקס ב'
אני לא מאמינה שעושים שרשור על סקס ב
30/04/2003 | 20:42
1
91
בלעדי...
אז זהו שרומנטיים אנחנו לא ממש...
ובדרך כלל תשושים ונרדמים מול החדשות...
כך שכדי לעודד את הבעלול אני אומרת לו - תעשה את זה בשביל המדינה
אתה ממש לא חייב להינות
אמא שלך רוצה נכדים..
...תעצום עינים ותחכה שזה יגמר..
נו טוב אנחנו שנינו פולניים.
ואם זה לא הולך אז קצת אלכוהול ...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אצלנו יש סקס להנאה ואהבה וסיפוק'
אצלנו יש סקס להנאה ואהבה וסיפוק
30/04/2003 | 20:51
76

ויש "הזרעות".
וכמו שקמים לעבודה כל בוקר כי צריך, ככה זה לפעמים עם ההזרעות.
רק שקורה גם שזה מתבלבל והזרעה הופכת להנאה וסיפוק.

לצערי עדיין לא קרה את ההיפך, שהנאה הפכה להזרעה

אני אישית נרות וגאקוזי לא עושים לי את זה,
ים לעומת זאת כן.
אז אולי בקרוב נתחיל לעשות הזרעות בים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בנות, כל הכבוד על ההיענות! '
בנות, כל הכבוד על ההיענות!
01/05/2003 | 10:42
2
74
ידעתי שאם קצת רצון והשקעה (כמו שאמורות מדריכות בתנועות נוער), נגלה את הצד הפראי שבכן!!!!
ואני גם רואה שהשירשור עלה בדרגה והוסף ללינקים ש"רצים" לנו מעל הפורום, אז אני מרגישה גאווה פולנית (ומאוד מזדהה עם הסיפורים הפולנים של 28קטנה המצחיקה...)

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום לקראת הריון במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא אל תפרסמו בטאג ליין ...'
לא אל תפרסמו בטאג ליין ...
01/05/2003 | 17:51
69
אני קטנה ומתביישת...
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ