לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2123621,236 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'תופעוטבע'
תופעוטבע
31/03/2009 | 17:50
45
1381
לצפיה ב-'כאבים בבטן התחתונה'
כאבים בבטן התחתונה
31/03/2009 | 12:09
3
2442
אנחנו מנסים להכנס להריון....
הפססקתי גלולות לפני כשלושה שבועות וקיבלתי ישר מחזור
ביומיים האחרונים יש לי כאבים בבטן התחתונה (לא חזקים וזה בא והולך)
אולי למישו או מישי יש מושג מה זה יכול להיות?

תודה
קצת מוטרדת...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תלכי לרופא ,זה יכול להיות כול דבר'
תלכי לרופא ,זה יכול להיות כול דבר
31/03/2009 | 13:55
1
1133
למשל לי היו כאבים כאלו וחשבתי שזה הריון כי הייתי אחרי הזרעה הלכתי לרופא נשים והוא מצא שזה דלקת.
הכי טוב שתלכי להיבדק בלי ניחושים,ואם זה הריון אז מעולה ,אבל אם לא אז יתפלו בך.
בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המון תודה, נראה לי שזה מה אני אעשה '
המון תודה, נראה לי שזה מה אני אעשה
31/03/2009 | 15:05
678
לצפיה ב-'מסכימה עם ניקול - אי אפשר לדעת'
מסכימה עם ניקול - אי אפשר לדעת
31/03/2009 | 14:09
684
אי אפשר לאבחן דרך הפורום וגם אם כן - אנחנו לא מוסמכות לכך
וגם חשוב לזכור שמה שעובר על בנות אחרות לא בהכרח מעיד על פשר הכאבים שלך.
תהיי עירנית לגוף שלך ואם משהו נראה לך חריג, פני לרופא.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בקר טוב לכל המקסימות, שאלה מודאגת'
בקר טוב לכל המקסימות, שאלה מודאגת
30/03/2009 | 08:37
6
1721
אז היום יוא"ב 6 ועכשיו הייתי בשרותים והיתה לי הפרשה כזו כמו נזלת (סליחה על התאור המזעזע) שקופה  והיו גם כמה טיפות דם, ואתמול היתה לי הפרשה צהובה דביקה יבשה , מה אתן אומרות הלך החודש? , איזה באסה כלכך קיוויתי כבר אוף .
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני ביוא"ב 6-7 משהו כזה..'
גם אני ביוא"ב 6-7 משהו כזה..
30/03/2009 | 09:06
2
1594
הייתה לי הפרשה לבנה יבשה.. אבל נראה לי שזה רגיל כזה.. הבנות פה טוענות שהדימום שאמרת  זה דימום של השרשה.. בתקווה שאכן תקלטי ועכשיו גדל לך תות קטן..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה מתוקה '
תודה על התשובה המהירה מתוקה
30/03/2009 | 20:15
1
887
מקווה שזה אכן זה, אני לא יודעת היה לי גם קצת כתום במשך היום אבל לא טיפות של ממש, חבל לי להספיד את החודש הזה כבר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
30/03/2009 | 23:56
535
ניהיה בקשר במהלך השבוע בתקווה לשמוע בשורות טובות..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אל תספידי לפני הזמן,ואולי עדיף לא להתייחס '
אל תספידי לפני הזמן,ואולי עדיף לא להתייחס
31/03/2009 | 11:58
2
949
לכול הסימנים למרות שאנ י יודעת שזה מאוד קשה ,ופשוט לעשות בדיקה ביוא"ב 13 או 14 אם עד אז המכשפה לא תגיעה.

המון בהצלחה מקווה שיהיו לך שתי פסים יפים החודש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מתוקה משתדלת '
תודה מתוקה משתדלת
31/03/2009 | 19:18
1
545
למרות ההכתמות המעצבנות, גם לא רוצה להתאכזב שוב החודש,
מקווה שיהיה טוב ולא נראה את המכשפה ,חחח

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מבינה אותך לגמרי הסימנים האלו יכולים'
מבינה אותך לגמרי הסימנים האלו יכולים
31/03/2009 | 22:25
1138
לשגע כול אחד ועוד במיוחד שאנחנו מחפשות אותם
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הפרשות לבנות'
הפרשות לבנות
01/04/2009 | 11:13
15
2646
שלום לבנות הפורום,
יש לי שאלה: אני שבוע אחרי ביוץ ומתכננת לעשות את הבדיקה כבר ביום ראשון-שני הקרובים (אמן והתשובה תהיה חיובית )
עבדנו די יפה החדש ואני מחזיקה אצבעות שיהיו לי בששורות טובות לכבוד פסח.
יש לי הפרשות לבנות בימים האחרונים. לא צמיגיות בכלל. האם זה מעיד על משהו?
אני מנסה להתפס לכל שביב של מידע או רמז לבאות. יש לי הרגשה טובה הפעם אבל אני מפחדת להתבדות.
אודה לתשובות.תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי ,אני לא יודעת להגיד לך האם זה '
היי ,אני לא יודעת להגיד לך האם זה
01/04/2009 | 11:33
1
2221
מרמז על משהו,אבל מציע לך לא להסתמך על ההפרשות ופשוט לעשות את הבדיקה.זה הכי בטוח.
אז שיהייה המון בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הפרשות לבנות מופיעות בדכ לפני קבלת מחזור'
הפרשות לבנות מופיעות בדכ לפני קבלת מחזור
01/04/2009 | 11:44
2859
אבל יש נשים שאומרות שזה גם העיד על הריון.....
הכי בטוח תחכי ותראי.אל תסתמכי על הפרשות.
בכל אופן שיהיה בהצלחה מותק
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הפרשות לבנות או צהבהבות קרמיות'
הפרשות לבנות או צהבהבות קרמיות
01/04/2009 | 12:50
12
3172
מעידות על פרוגסטרון גבוה. כרגע ניתן להסיק מזה שאת כנראה אחרי ביוץ (ככה זה אצלי לפחות).
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המון תודה על התגובות'
המון תודה על התגובות
01/04/2009 | 13:46
11
1417
אז זה סימן טוב הרמה של הפרוגסטרון?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מסקנות אישיות לגבי "רמזים" להריון'
מסקנות אישיות לגבי "רמזים" להריון
01/04/2009 | 16:45
9
23368
אז אחרי כמה פעמים שהציפיות נוסקות לעננים וחוזרות חזרה בבום קולני וכואב, ואחרי שקול ההגיון נכנס לתמונה כדי למנוע ממני את ההתרסקויות הבאות, אני אחלוק איתכן את מסקנותי:

משמעות המחזור החודשי היא שכל חודש הגוף שלנו במשך שבועיים מהביוץ מנסה "להתנהג" כאילו יש הריון, כי הגוף בעצמו לא יודע. לכן הגופיף הצהוב מפריש פרוגסטרון כמה שהוא יכול ומחכה ל"איתות" מראשית היווצרותו של העובר להמשיך להפריש. אם האיתות לא מגיע - הגופיף "מתעייף", מפסיק לייצר פרוגסטרון ויש מחזור. אם מגיע האיתות (בדמות הורמון הבטא-HCG המוכר לנו מהבדיקות) הוא ממשיך לייצר פרוגסטרון בשמחה ובששון כי רק אז הוא יודע שיש הריון.
אי לכך ובהתאם לזאת, כל "סימן" שעלול להיות לנו בשבועיים שלפני עלייתה של הבטא קשורים אך ורק לקיומו של הורמון הפרוגסטרון בגוף, והוא לא מעיד על כלום (חוץ מזה שאכן היה ביוץ) - כי ככה הוא מתנהג אם יש הריון או שאין. כלומר: הפרשות לבנות, גודש וכאבים בציצים וכולי - יופי. היה ביוץ. עכשיו תחכו בסבלנות (כמו הגופיף הצהוב) שתהיה השתרשות והבטא תעלה.
מה כן אומר??? מה כן הדברים שקורים אחרת כשיש הריון??? סורי, לא הרבה ושום דבר לא מוחלט.
- דימום השתרשות - לפעמים יש דימום חלוש ביום שבו הביצית המופרית השתרשה בדופן הרחם. זה אמור לקרות בסביבות יום 8 לביוץ. לא חייב להיות דימום!!! אבל אם יש הכתמה קטנה ביום 8 בערך אולי זה זה.
- בחילות - הסימן היחיד שאכן קשור לבטא (הורמון שקיים רק בהריון ולצערנו גורם לבחילות) - שוב, סורי, הבחילות יתחילו רק כשהבטא תתחיל לעלות, וסיכוי טוב שעד שהן יתחילו כבר נדע שאנחנו בהריון כי הערכות גם יהיו כבר חיוביות.
אז מה עם כל הבנות שנקלטו ובדיעבד מספרות ש"ידעו" וש"היו סימנים"???
לשיפוטכן: אני (ועוד כמה בנות שיעידו על עצמן...) מהרגע שהרצון להיות בהריון הרקיע שחקים, גם מציאת הסימנים הפכה לאומנות סינית עתיקה עבורנו. אנחנו כל חודש מוצאות סימנים ברורים ועמוק בפנים משוכנעות שאנחנו בהריון עד שזה מתנפץ , אז פלא שגם בחודש שבאמת נכנס להריון יהיו את כל הסימנים וממש נרגיש שאנחנו בהריון??

בקיצור, בננות, יצא ארוך (ומייגע? ...), אין לנו ברירה אלא לחכות את השבועיים עם אופטימיות זהירה ולבדוק.

בהצלחה לכולנו!!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'צודקת בכל מילה '
צודקת בכל מילה
01/04/2009 | 17:01
1
1478
אני גם מרגישה בוודאות את השפעות הפרוגסטרון כל חודש ולמדתי להתעלם לחלוטין מהסימנים כביכול.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
02/04/2009 | 07:22
458
לצפיה ב-'נכון מאוד!'
נכון מאוד!
02/04/2009 | 22:20
723
לצפיה ב-'אני לא הרגשתי ועדיין לא מרגישה כלום....'
אני לא הרגשתי ועדיין לא מרגישה כלום....
03/04/2009 | 09:36
2132
לא היה דימום השתרשות
לא היו ועדיין אין בחילות, כאב ראש כלום
מידי פעם יש כל התכווצויות בבטן אבל גם לפני מחזור יש את זה....
אני חושבת שכל אחת ואיך שהגוף שלה מגיב.
אחות אחת שלי ידעה כי שרפו לה הפטמות
אחות שנייה גילתה בחודש שלישי! כי היו לה דימומים והיא חשבה שזה מחזור.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' מעולה. הוספתי לטאגליינס!'
מעולה. הוספתי לטאגליינס!
03/04/2009 | 20:45
690
לצפיה ב-'שאלה: הבטא מתחיל לעלות ברגע ההשרשה'
שאלה: הבטא מתחיל לעלות ברגע ההשרשה
04/04/2009 | 17:47
2010
אם כך, אז אם ההשרשה בערך ביוא"ב 8 אז סביר לקבל בחילות/מיחושים מרגע ההשרשה? מה שמביא אותי למסקנה שאם אין לי שום סימן בולט (בחילות/דימום/כאבים יוצאים מן הכלל) שבוע לאחר סוף הביוץ המשוער אני מספידה.... כלומר אצלי זה יותר ה"אין סימנים" שמשחק תפקיד מאשר סימנים שוליים שיש תמיד...)

האם אני חושבת נכון או שאני סתם נוטה להתבאס מהר מדי...(שבוע אחרי ביוץ מבחינתי הספדתי..אפילו המחזור לא מפתיע אותי..)

תודה רבה!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'את צודקת, אבל זה לא יעזור '
את צודקת, אבל זה לא יעזור
04/04/2009 | 18:54
2
1318
כל מילה שלך נכונה. רציונאלית אני מבינה מה את אומרת.
אבל יחד עם זאת....
אם אני מרגישה "סימנים" אני מתחילה לחשוב שאני בהריון (עובדה - יש סימנים)
אם אני לא מרגישה סימנים אני גם מתחילה לחשוב שאני בהריון (עובדה- יש הרבה בנות שדווקא בחודש שלא הרגישו סימנים נכנסו להריון)
בקיצור - אני מתוך כל חודש מבלה שבועיים במצב הריוני פסיכולוגי אבסולוטי

אז האמירות שלך נכונות,
הרצון, התקווה והאשלייה שבאה עם זה - חזקה מהמחשבה הריאלית.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עדיף ככה..לפחות יש לך תקווה ואת נהנית מעצם'
עדיף ככה..לפחות יש לך תקווה ואת נהנית מעצם
04/04/2009 | 19:04
1
868
ההרגשה ש"ייתכן וזה זה"...אצלי זה בדיוק הפוך, כנראה שאני נורא חסרת סבלנות וממש מאמינה שאם תוך יומיים שלשה (נו טוב אולי שישה) אחרי הביוץ "לא קורה כלום" אז אין!!!! ככה אני מבלה את השבועיים עד המחזור בהרגשת דיכאון וריקנות נוראיים...))): הנה גם עכשיו, פשוט בא לי לבכות...אני ביוא"ב 11 בערך ומבחינתי כבר הספדתי (כי אין שום סימנים)..ועוד עכשיו חזרנו מפגישה עם חברים והיו שם טריליון ילדים מדהימים מה שבכלל גרם לי להרגשת כישלון נוראית...

סורי שאני מתבכיינת...סתם חייבת להוציע את זה מהמערכת!!!
תודה והמון בהצלחה!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'*להוציע=להוציא'
*להוציע=להוציא
04/04/2009 | 19:35
479
לצפיה ב-'זה סימן טוב שהיה ביוץ אבל'
זה סימן טוב שהיה ביוץ אבל
04/04/2009 | 19:21
1193
זה לא סימן ודאי להריון...
גם לפני מחזור יש עליה בפרוגסטרון וגם הפרוגסטרון תומך בהריון..בקיצר, זה לא מעיד על אחד מהם בהכרח!

שיהיה בהצלחה!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המחזור מאחר בשבוע ויום והבדיקה יצאה שלילית...'
המחזור מאחר בשבוע ויום והבדיקה יצאה שלילית...
01/04/2009 | 10:26
7
1301
השתמשתי במדבקות אוורה במשך כשנה וחצי.
הפסקתי להשתמש לפני בערך חודש וחצי.
קיבלתי ישר מחזור (ב- 24.2) ועכשיו המחזור לא מגיע...
הקטע שהייתי בטוחה כבר שאני בהריון כי ממש כואב לי החזה ורגיש, אבל החלטתי לחכות לפחות שבוע של איחור לפני שאני עושה בדיקה.
אתמול בערב עשיתי את הבדיקה ואחרי שנייה היה קו ברור ויחיד.
מה זה אמור להיות?
מה אני אמורה לעשות עכשיו?
יכול להיות דבר כזה?
אני חייבת לציין שאני כבר אמא אז אני כבר יודעת לזהות חלק מהתחושות והתחושה בחזה היא ממש כמו שהיה לי בהריון. אני מרגישה כאילו הוא ממש התמלא והפיטמות ממש רגישות.
מוזר...
אשמח לתגובות...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'או שתעשי שוב את הבדיקה על הבוקר או שתעשי '
או שתעשי שוב את הבדיקה על הבוקר או שתעשי
01/04/2009 | 10:50
3
651
בדיקת דם שזה הכי בטוח.ואם אין הריון אז  כדאי לך לפנות לרופא נשים ולבדוק איתו מה הבעיה.
שיה ייה בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני אחכה עוד כמה ימים'
אני אחכה עוד כמה ימים
01/04/2009 | 11:03
2
423
ואז אני אעשה עוד בדיקה.
מה שמוזר הוא התחושות שמזכירות לי הריון- החזה שלי ממש התמלא והיו לי גם כמה בחילות והיו כמה מאכלים שפשוט לא יכולתי להסתכל עליהם, הם הגעילו אותי. וזה לא שחשבתי שאני בהריון ואז באו התחושות, כמו משהו פסיכולוגי, כי לא חשבתי שעל החודש הראשון יש סיכוי להכנס להריון אבל פתאום באו כל ההרגשות וכבר הייתי בטוחה...
ממש מוזר!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יכול להיות שיש הריון והבדיקה מראה שלילי?'
יכול להיות שיש הריון והבדיקה מראה שלילי?
01/04/2009 | 11:04
768
ועוד דבר, אם המחזור לא יגיע וגם אין הריון, מה הרופא יכול לעשות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לגבי מה הרופא יכול לעשות '
לגבי מה הרופא יכול לעשות
01/04/2009 | 11:30
589
הוא יכול להביא לך תרופה שתביא מחזור ולברר מה הבעיה שבגללה המחזור מאחר,וכן לפעמים קורה שיש הריון אבל בדיקה ביתית לא מראה וביגלל זה
הכי בטוח לעשות בדיקת דם.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא בטוח שמדובר באיחור.'
לא בטוח שמדובר באיחור.
01/04/2009 | 14:03
2
824
יש סיכוי שהמחזור משתבש בגלל ההורמונים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' מסכימה איתך. '
מסכימה איתך.
<< ההודעה הנוכחית
01/04/2009 | 16:54
1
542
חודש וחצי לאחר הפסקת גלולות/מדבקות אי אפשר "לסמוך" על המחזור. אלא אם כן בדקת וזיהית ביוץ בזמן כלשהו.
ממליצה לך להתאזר בסבלנות...
(לגבי הציצים: מוכר. בחודש שעבר הרגשתי שהם עומדים להתפוצץ, וגם אני נשבעתי שבחיים לא היתה לי את התופעה הזו חוץ מהפעם שהייתי בהריון [שהסתיים בהפלה לצערי]. כנראה שלפעמים יש את זה ולפעמים אין, וזה לא אומר כלום. זו תופעה שקשורה לעלייה של פרוגסטרון לאחר ביוץ).
יכול להיות שיש הריון והערכה מראה שלילי אם הוא עדיין צעיר מאוד. חכי עוד כמה ימים ותבדקי שוב. אבל אני מזהירה מראש - לא להתחרפן אם לא. המחזור משתבש לאחר גלולות וזה בסדר, קצת סבלנות והגוף חוזר לעצמו.

בהצלחה, ואם הפעם זה בכל זאת שלילי - בחודש הבא!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המפורטת!'
תודה רבה על התשובה המפורטת!
01/04/2009 | 18:19
347
אני לא מתחרפנת מתשובה, אני מתחרפנת מחוסר הוודאות...
וחוץ מזה חשבתי שהמחזור נעלם ואיננו ואני יצטרך לקחת כל מיני כדורים כדי להחזיר אותו ומזה לא בא לי על זה...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
02/04/2009 | 07:14
7
1040
אני היום ביוא"ב 9. מודדת הפעם חום השחר. החום שלי ירד היום מ36.6, 36.7 ל- 36.3. משמעותו של הדבר שאין סיכוי החודש להריון?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אם זו מדידה נמוכה חד פעמית'
אם זו מדידה נמוכה חד פעמית
02/04/2009 | 08:14
4
722
אז זה לא אומר כלום. אם גם מחר יהיה נמוך... וכן הלאה, אז כניראה שהמחזור בדרך.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אלוהים אני בלחץ! אצבעות פליז'
אלוהים אני בלחץ! אצבעות פליז
02/04/2009 | 14:47
729
לצפיה ב-'אני יודעת שנדפקתי לגמרי אבל...'
אני יודעת שנדפקתי לגמרי אבל...
02/04/2009 | 16:04
2
1066
בדקתי חום בלי קשר לשחר, חחח, סתם ככה, עכשיו, למרות שאני ממש לא חולה או משהו ויצא לי חום גבוה- חחח, אולי אני בהריון???נדפקתי לגמרי.... אני לא בנויה למתח הזה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא. מדידת חום במשך היום לא מהווה אינדיקציה'
לא. מדידת חום במשך היום לא מהווה אינדיקציה
02/04/2009 | 17:33
1
752
לשום דבר, ולא אמינה כלל לשיטת חום השחר.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אז כנראה זה גם לא החודש.'
אז כנראה זה גם לא החודש.
02/04/2009 | 19:17
654
אם מחר בעשרה לשש החום יהיה נמוך אז כנראה שזה לא החודש שלי ואז אני אבוא לבכות פה הרבה מאוד ותהיה הצפה, אז נא לבוא עם מצופים או משהו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הספד החודש עבורי'
הספד החודש עבורי
03/04/2009 | 07:15
1
896
מגמת ירידת חום השחר. אחרי ביוץ החום היה 36.6/7 אתמול 36.3 והיום 36.5- אין מה לשמור תקווה לחודש זה נכון?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בדיעבד מתברר שיש הרבה תקווה!'
בדיעבד מתברר שיש הרבה תקווה!
05/04/2009 | 10:38
865
לצפיה ב-'שאלה על איחור במחזור'
שאלה על איחור במחזור
02/04/2009 | 20:46
1
1246
האם לחץ/מתח נפשי אכן יכול להשפיע על החזור ולגרום לו לאחר?
מה דעתכן?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'על הווסת- לא, על הביוץ- בהחלט!'
על הווסת- לא, על הביוץ- בהחלט!
02/04/2009 | 22:15
960

הודעות אחרונות

12:10 | 01.12.19 im mitzi
16:44 | 25.11.19 דינה ברזילאי
15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ