או
הריון?

מה דעתכן???

מחזור אחרון - 24.11 (25 יום מהמחזור הקודם) ב 10.12 (י"מ 17) הייתה לי בדיקת אולטרה סאונד בקשר למשהו אחר, שם על הדרך הרופא אמר שעדיין לא היה ביוץ ושהביוץ באותו יום, או למחרת, או יום אח"כ (י"מ 17-19). כבר היה לי ברור שאני לא אקבל אחרי 25 יום, ולכן גם לא בדקתי. לפי מה שהוא אמר, המחזור צריך להגיע בי"מ 31-33. שי"מ 33 זה המקסימום שאני צריכה לקבל. כלומר, אם הביוץ היה בי"מ 17-18, אני כבר באיחור. אם היא היה בי"מ 19, אני צריכה לקבל היום. התחלתי לבדוק לפני 3 ימים, כל הבדיקות כולל של היום בבוקר שליליות. היום אני יום 33. ממתי מתחיל האיחור? מהיום או ממחר? זה קצת מתסכל אותי שהבדיקות יוצאות שליליות כי בהריון הקודם כבר יצא חיובי יום לפני האיחור... מתי כדאי לעשות בטא? מחר או ביום ראשון? יש מצב שאם היה ביוץ ואני לא בהריון אני בכל זאת לא אקבל בזמן? תודה על התשובות....

../images/Emo24.gifהי אירית ,אני חושבת שעדיף לעשות בטא

ביום א' ,אם יש הריון הוא יהיה שם ותצא בטא מפוצצת ,ותלוי מה השלב הלוטאלי שלך 12 14 או 16 מאחלת לך בהצלחה אוסי

ספרייט 7

New member
היי אירית..

אני חושאת שכדאי לך לעשות בטא מחר במידה והמכשפה לא תביע! מאחלת לך שהיא לא תגיע! מחזיקה אצבעות לבטא מנצחת! נ.ב. יש מצבים שהמחזור לא מגיע כמו שעון מהביוץ.. הגוף שלנו לא רובוט, מקוה שאצלך זה מהסיבות הטובות.. בהצלחה מאמי ותעדכני!

תודה, אני גם מקווה!!

איך אני יודעת כמה השלב הלוטאלי שלי? אני עדיין לא הבנתי מה זה בדיוק....... אני חייבת לציין שמעולם לא היה לי מחזור ארוך כזה... וגם אין לי שום תופעות.... הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה שיצאו לי המון המון פצעים וזה ממש לא מתאים לי... אבל אולי זה לא קשור... אולי הבדיקות יוצאות שליליות כי הייתי ממש חולה? (למרות שלדעתי אין קשר, אני סתם מחפשת סיבות לא להתבעס מהבדיקות הביתיות...)

../images/Emo53.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שאלה דחופה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

עדיין לא בדקתי, גם לא בבדיקה ביתית היום בבוקר לא היה כלום, אבל עכשיו היה כתם ורוד... לאחר ניגוב לא היה כלום יותר... מה זה? בהתחלה הייתי בטוחה שקיבלתי, אבל אף פעם לא היה לי כזה דבר. אולי זה אומר שאני הולכת לקבל........ איזה דיכאון אני כבר בעבודה... מישהי יודעת אולי??

האמת היא שאי אפשר לדעת...

ישנם הרבה הריונות שמתחילים בדימומים או בהכתמות ולכן הכתם שהופיע לך יכול להיות קשור להריון וגם יכול להיות סימן למחזור (שהלוואי שלא יגיע לך). בכל מקרה, מחזיקה לך אצבעות להריון

../images/Emo207.gif מתי לבדוק האם הבטא התאפסה?

בטא לפני שבוע - 1,113. בטא מיום שני - 295. אתמול החל דימום אדום בעיקר בניגוב ומעט על התחתונית, היום הדימום ממשיך, אבל עדיין לא מאסיבי כמו במחזור רגיל. מתי כדאי לבדוק האם הבטא התאפסה - מחר או לחכות ילום ראשון? בנוסף, אני צריכה לעשות פרופיל הורמונלי החודש ואני לא יודעת האם להחשיב את מחר או היום כי"מ 1 ואז ללכת לעשות את הבדיקה מחר ובאותה הזדמנות גם לבדוק בטא, או שאולי עדיין לא הגיע י"מ 1 ומדובר רק בדימומים מקדימים והווסת תגיע בהמשך. מה דעתכן?

מותק, אני ממש לא יודעת לגבי איך לספור

אני אישית לא בדקתי איפוס של בטא, פשוט חיכיתי למחזור כי אחרי מחזור זה מתאפס... שולחת המון

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאשמח לתשובות נוספות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

tulitp

New member
הרופא שלי בזמנו אמר שחשוב לבדוק את הבטא

לוודא שהיא התאפסה- עם כל הכאב לראות את המספרים קטנים חשוב לוודא שהכל יתחיל מאופס. תבדקי ביום ראשון הכי בטוח. ומתוקה שוב מחבקת אותך המון!!! ומחזיקה לחודש חדש מנצח

../images/Emo24.gifהי ברנדי ,אני מבינה שהדימום התחיל

חבל אל תעשי החודש פרופיל הוא לא יהיה אמין , קודם תעשי בטא לאיפוס ,ובווסת הבאה שב"ה לא תגיע תעשי פרופיל , אוהבת אוסי

oxvel

New member
לדעתי את כבר יכולה לעשות בטא

לגבי בדיקות ביתיות, את בטח קראת פה בפורום שלא תמיד הן מזהות הריון צעיר, מה גם הרופא אמר לך שתבייצי בימים הקרובים, אבל הממוצע של גודל הזקיק שמבייץ הינו בין 18-22 מ"מ, אבל לפעמים זקיק מבייץ בגודל גדול יותר (אצלי למשל הביוץ עם זקיק 27מ"מ) ככה שאולי בכל זאת הביוץ היה עוד יום יומיים אחרי מה שחשבת, כלומר י"מ 20-21... ואולי סתם הבדיקות לא מזהות הריון... בכל אופן לדעתי את כבר יכולה לעשות בדיקת דם לבטא. בהצלחה!!! מחזיקה לך אצבעות לבטא חיובית!!!!

גם אני שאלתי על זה לא מזמן. אם היה ביוץ, אז

ווסת תגיע 12-16 ימים אחריו. זה משהו ודאִי. כלומר, אם היה ביוץ ואת לא בהריון, את בכל מקרה תקבלי 12-16 ימים ממועד הביוץ. גם אני התבלבלתי לגבי זה, אבל אוסי הנהדרת הסבירה לי. דניאלה

למעלה