עזרה בתכנון מטבח

ליהי245

New member
עזרה בתכנון מטבח

היי, אשמח לעזרתכם
מטבח מודרני, שחור ומקבילי.
יש מקרר ובילט אין מהצד השמאלי, ובצד הימני יש חלון ממש לתוך המטבח שלא מאפשר לשים ארונות עליונים עד הסוף ולידו כיריים.
נשארנו עם האופציה של למרכז ארונות עליונים (בערך 3 ארונות של 45 ס"מ ואולי לשלב יחידה פתוחה) - לא רוצים לוותר עליהם כי מתוכנן אלמגוב מעל הכיור

האם יפה בעיניכם? יש הצעות נוספות? מצרפת תוכניות
**קלאפות פחות באות בחשבון, מעדיפה מראה אורכי ולא אנכי

חופית882

New member
אני חושבת שהמטבח ממש לא מתכונן בצורה אידאלית

בלי קשר לקלאפות או ארונות.. משטח עבודה בין הכיור לכיריים קטן מאוד, וזה משטח העבודה הכי חשוב. יהיה מאוד מתסכל וצפוף לעבוד במטבח כזה.
אולי כדאי להעלות תוכנית של כל החדר עם מידות כמו שצריך, בטוחה שאפשר לתכנן משהו יותר מוצלח מזה.
אגב, אם כבר אז קלאפות ייתנו לך מראה אופקי ולא אנכי, והן משתלבות יותר טוב עם מראה מודרני, אבל זה כבר עניין של עיצוב, אני באמת חושבת שכדאי לעבור שוב על התכנון של המטבח - יותר חשוב.
&nbsp

ליהי245

New member
התוכנית שונתה מאז

זו לא התוכנית המעודכנת..העלתי רק כדי להבהיר את המיקום של החלון:)
בתוכנית החדשה יש 75 ס"מ בין הכיור לכיריים
סך הכל יש 4.5 מטר מקיר לקיר

מרי פופ

New member
לא הבנתי, האם זו תכנית עדכנית? כך נראת חזית הארונות

מקרר ובילט אין בצד?

ליהי245

New member
תוכנית מעודכנת

היי,
סליחה על הבלאגן
מצרפת תוכנית מעודכנת,
החלטנו להעביר את הכיריים לאי כי הוא 2.70 וחבל שיהיה צפוף על השיש. כמו כן בגלל שהמקרר היה צמוד לקיר ואנחנו מתכננים לשים מקרר סייד ביי סייד, נעביר אותו לאמצע (נספוג את הבליטה המכוערת :( ) ונשים מזווה בצידו השמאלי.

מצרפת תוכניות מעודכנות ואשמח להערות/הארות במידה ויש!

מרי פופ

New member
אני מבינה את עניין החלון מצד ימין

אז תשאירי 60 רווח מעל המדיח אבל תשלימי את הארונות עם עוד 2 דלתות עד לקיר הבילטאין.
אני רואה בשרטוט רק יח' צרה מעל הכיור וזה לא נראה טוב.

ליהי245

New member
זה לא יהיה עמוס מדי?

תודה לך, אני מצרפת תמונה מפינטרסט שהייתה השראה ליחידה הצרה והבודדה..המטבח יהיה שחור והיחידה בהירה יותר, ואפשר להוסיף מדף לכל האורך מעל החיפוי

ובקשר לשאר התוכניות יש משהו שנראה לך לא טוב בתכנון? שהיית משנה?
ושאלה אחרונה- האם יש בעייתיות להתקין כיריים אינדוקציה שלא מיושרות מעל מגירת 60/80? כמו בשרטוט של האי שזה בין שתי המגירות של ה80

מרי פופ

New member
ובכן אני לא אוהבת את העיצוב הזה... עניין של טעם

ובכל מקרה פה התמונה זה קולט אדים, רחב מ 60 ולא סתם ארון עם דלת אחת.
בעיני יותר רגוע בעין זה לששלים לצד שמאל, ממילא לכיוון החלון את לא יכולה אפילו למשוך מדף.
אופציה אחרת זה לעשות יח' פתוחה של כמה מדפים בין הבילטאין ליח' מעל הכיור(או משולב כיי קצת חבל על האחסון)
&nbsp
&nbsp

למעלה