ארונות הזזה

ארונות הזזה שאלתי פה בעבר בנושא, וכרגע הוא שוב על הפרק.

לחדר של אחד הילדים אני מעוניינת להכניס ארון לנישה שיש שם.
החדר לא גדול, אבל הוא דרומי - כך שיש בו אור כמעט בכל שעות היום. אני מתלבטת אם כדאי לעשות ארון בצבע כלשהו (מהאפורים או הכחולים) או להשאיר את הארון בגווני לבן/שמנת ואת הצבע להכניס באלמנטים אחרים בחדר?

מבחינת הארון עצמו - שמעתי רבות על ״דלקוב״. אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיני לגבי האיכות שלהם ביחס לארונות ״ריביירה״ . האם יש פער באיכות? מבחינת הצעת מחיר קיבלתי הצעה כמעט זהה משניהם...

ושאלה נוספת בעניין ארונות הזזה - ״רחף״ לעומת מסילה סטנדרטית - האם הרחף באמת עדיף?

*אני יודעת שיש הרבה שלא אוהבים את ארונות ההזזה, אבל ספציפית בחדר הזה, דלתות פתיחה מבזבזות לי מקום יקר בחדר ויוצרות פחות נגישות.

תודה לכל מי שיוכל לעזור...

lab229

New member
אין מה להשוות איכות בין דלקוב לריביירה . דלקוב ברמה אחרת( גבוהה יותר). גם המחיר יהיה בהתאם.
לא הייתי הולכת על ארון כחול אבל אפור ) תלוי בגוון שיש להם ) יכול להיות מוצלח או ללכת על לבן ולהוסיף צבע בדרכים אחרות . אין מניעה גם לארון אפור ולהוסיף צבע אגב. לא סותר.
לדלקוב למיטב ידיעתי אין מסילות רחף אבל מצד שני יש להם פרזול טוב.
תבדקו אולי גפ בהרדור . איכות גבוהה כמו דלקוב ורמת מחיר דומה ( דלקוב קצת יותר יקרים( .

מרי פופ

New member

מרי פופ

New member
איך יתכן שההצעה זהה לרביירה? הייתי היום בדלקוב
קיבלנו על ארון דלקוב הצעה יקרה משל הרדור בכמעט 30%.
ברביירה כנראה לא התמקחתם מספיק!
דלקוב מייצרים את הארונות בגרמניה כל הפרזול של חברה גרמנית, רביירה והרדור, מייצרים בארץ...
מבחינת איכות יש הבדל, השאלה אם שווה לכם לשלם יותר...
מבחינת הצבעים, אני בעד ארון בהיר משתלב (במקרה של ארון בגדים מאסיבי בחדר) ואת הצבע להכניס בצבעים אחרים.
ומבחינת מראה, אין על דלתות רחף! בלי מסגרות ומסילה על הרצפה...

lab229

New member
אין ספק שמראה של דלתות רחף הרבה יותר יפה ונקי .לכן הצעתי גם לבדוק בהרדור. תכלס לא רואה שום סיבה לא לקנות בהרדור. יותר איכותי מריביירה , יש מסילות רחף וכנראה קצת יותר זול מדלקוב .

למעלה