מדיח כלים-נוחות מול עיצוב

lab229

New member
אני באופן אישי מעדיפה לראות את הצג בשעת פעולה

כי שכתבתי זה סובייקטיבי. לגבי הנטייה להתקלקל יותר מחצי טו רגיל זה נתון ידוע.

תודה טליתוש - הגישה לכפתורים חשובה לי גם בזמן הפעולה

אף פעם לא היה לי אינטגרלי מלא, יש לי ממש חשק לקנות כזה, אבל זה שאין גישה לכפתורים/לצג מרתיע אותי

מדיח כלים-נוחות מול עיצוב

היי
לגבי מדיח כלים-
היופי לדעתי הוא של מדיח אינטגרלי. נקי ויפה ואלגנטי ו"נסתר" במטבח.
אבל מבחינת הנוחות-הוא נוח?
אני חושבת שיפריעו לי שני דברים-קודם כל שלא ניתן לראות את הצג במדיח האינטגרלי, ושנית-שהגישה לכפתורים לא קלה ולא נוחה-בייחוד בזמן הפעולה.
או שכדאי לקנות חצי-אינטגרלי ולהתעלם מה"כיעור" של הפנל עם הצג והכפתורים? אבל לקבל מדיח שהגישה לכפתורים היא חופשית...
יש עצות (בעד או נגד כ"א מהאופציות)?

על אופציה כזאת לא חשבתי

מעניין, אחפש בגוגל על הצג המוקרן הזה, רק כדי להכיר את הפלא (זה לא פטנט יקר בטירוף?
)

אודרי11

New member
היי.... זה דגם של AEG

לא היה יקר בטרוף...אבל יקר זה עניין יחסי, אנחנו קנינו בחברת המטבחים, אז המחיר היה סביר לעומת החנויות האחרות....יש להם דגם יותר מופלא, שהסלסלה התחתונה עולה למעלה, ולא צריך להתכופף, אבל זה כבר היה מוגזם במחיר.

lab229

New member
אינטגרלי מלא נוטה להתקלקל יותר. אני באופן אישי

מעדיפה חצי אינטגרלי מהסיבות שציינת. אינטגרלי מלא פחות נוח לי אבל כנראה עניין סובייקטיבי.

lab229

New member
אני לא חושבת שזו אופציה מכוערת. באותה מידה

אפשר גם לעשות מקרר אינטגרלי. נכון שלמטבח עם קוים נקיים עשוי להיות מראה אחיד יותר של החזיתות אבל לטעמי זה ממש לא קריטי ולדעתי אם נוח לך חצי אינטגרלי אז לכי על זה. יראה טוב גם כך. זו כמובן דעתי ולמי שנוח אינטגרלי מלא אז סבבה. לא חושבת שיש טעם לשכנע פה בעד או נגד. סובייקטיבי לחלוטין .

אני בעד אינטגרלי

שום בעיה עם הכפתורים, אם כבר יש את האירוע המרגש שבו רוצים להוסיף כפית או משהו כזה.. פותחים טיפה, המדיח נרגע, מכניסים וסוגרים. הפאנל מקלקל את קו המטבח ואין באמת סיבה, רק הרגל, בעיני זה שונה ממכשיר שלם כמו תנור או מקרר.

כלנית1212

New member
לי יש מדיח אינטגרלי - מאוד מרוצה

הרבה יותר יפה, לא יודעת למה את צריכה לראות את הצג..
אצלי הרבה פעמים שוכחת כלי בחוץ- פותחת טיפה את הדלת , המדיח מפסיק- מכניסה , סוגרת והכל ממשיך כרגיל.
לא ברור לי גם איך עובד הקשר בין מדיח אינטגרלי שמתקלקל יותר- איך הדלת של המדיח קשורה לקלקולים שלו
&nbsp
אני מאוד מרוצה!!!

אודרי11

New member
גם לי לא ברור..אבל שתקתי

כי מה אני מבינה.....באמת מה הקשר? הרי זה אותו מכשיר

למעלה