ברזים מעוצבים

ברזים מעוצבים

שלום לכולם
אנחנו בתהליך בניית בית ומחפשים אינטרפוץ עם ברזים שחורים של חברה איכותית. ברזי כיור אנחנו מתכוונים לקנות מעוצבים גם אם מחברה עלומה כי קל להחליפם. חוששים להתקין מערכת בתוך הקיר בלי שנדע לגבי איכות.
נשמח לכל הכוונה וידע שלכם
תודה וחג שמח

מרי פופ

New member
בחברות היקרות שאין בעיה להכניס לקיר לשנים רבות

זה ברזים שעולים אלפים רבים של שקלים.
במודי יש את ג'סי ובנגב את אלמנטס ויש ובעצם בכל רשת קרמיקה מהגדולות את הברזים המעוצבים של הביוקר.
אבל יש לדעת משהו אחד על הטרנד השחור של ברזים ובכלל: אם אתם לא מתכננים בבית מערכת סינון לסילוק אבנית ואין לכם עוזרת בית קבועה וטובה שניתן לשמוך עליה שתנקה ולא תהרוס, אז חבל! כי כל טיפת מים מייצרת אבנית והניקוי של זה ללא חומ"ס זה עניין מיגע למיטיבי נקיון.

M a g n u s

New member
מוסיף- "רצף" מוכרים את נובילי, טופולסקי את newform

כולם ברזים מצוייינים ואיכותיים. יש גם באיכות ירודה יותר בכל מיני חנויות, וחשוב לוודא שהצביעה של הברז היא בתנור ושלא מדובר בציפוי- לרוב מתוצרת סין...
אני רכשתי ברזים שחורים כאלה, רק מומלץ לא לשירותי ילדים שם הבלאי, הלכלוך והשפריצים גדולים יותר.

המון תודה

גרמתם לי לחשוב מחדש בגלל עניין התחזוקה. מאד לא אוהבת את מראה הכרום הסטנדרטי אבל נראה שאין ברירה...
הבנתי שלחמת יש ברזים במגוון גוונים שצבועים ולא ציפוי , אולי נלך רק על מקלחת ההורים ונקווה שנצליח לתחזק
ושוב- תודה

המלצות על חברות ברזים

בחיפוש כללי אין הרבה חווד על ברזים.
אנחנו צריכים לקנות 4 מערכות אינטרפוץ ו4 ברזי כיורים למקלחות ושירותים.
בסיכום שלי עולה כי האנסגרוהה נחשבים הכי טובים אבל יקרים וכשיש בעיה חלקי חילוף מאד יקרים
ממליצים על חמת ומדגל כנותני שירות מצוינים ולנו יש נטייה לקנות תוצרת הארץ אם זה כדאי.
לדברי המוכרת בחנות בה מזמינים חמת לא מה שהיתה פעם, וההמלצות עליה נובעות מאפקט העדר והשם שנותר. לדבריה מדגל משמעותית עדיפים.
אשמח לדעתכם לגבי מדגל חמת ושאר חברות מומלצות.
תודה

למעלה