התייעצות גוונים למטבח לפני בחירה סופית מחר..

רונצי83

New member
התייעצות גוונים למטבח לפני בחירה סופית מחר..

הי לכולן,
מחר בוחרים את הגוונים, החזיתות והידיות. מתלבטים בין שמנת ללבן עתיק (מטבח פולימר) למישהי היה נסיון טוב עם אחד הצבעים? יש חזית מסויימת שכדאי ללכת עליה במטבח כפרי? פסים/מסגרת?
בנוסף, נשלב יחידה עליונה בצבע ירוק ורצינו משהו חי ושמח כמו התמונות המצ"ב. חשבנו על גוון 2543 בקטלוג "גוונים". למישהי יש נסיון איתו או המלצה על צבע דומה לגוון בתמונות?
ושאלה אחרונה
יהיה יפה לשלב שלושה סוגים של ידיות? ידית כפתור, ידית חצי ירח למגירות עליונות וידית רגילה למגירות תחתונות? האם ידית כפתור מספיקה למגירה של 90 סמ' או שהיא קטנה מדי?
תודה לכל העונות!!

designeasy31

New member
לגבי מטבח כפרי-

מטבח כפרי הוא מטבח עם חזיתות ממוסגרות או עם קנט כלשהו.
תבחרי דגם שלא יצבור יותר מידי לכלוך ויהיה קל לניקוי.
ככל שיש יותר חירוצים/ פיתוחים יותר קשה לנקות.
&nbsp
מבחינת גוונים- שימי לב שהשמנת לא צהובה מידי.
תתייחסי בבחירה גם לכמות האור (שמש) שחודרת למטבח- עם הזמן זה משפיע על הגוון של הארון ולא היית רוצה לקבל אחרי תקופה מטבח צהוב...
&nbsp
לגבי הירוק- למיטב ידיעתי הקטלוג של גוונים זה צבעי RAL.
הייתי מבקשת שיבצעו לך דוג' של גוון 6017 ו- 6018- לפי הקטלוג במחשב הם נראים הכי קרובים לתמונות.
אבל תמיד לבחור צבע לפי דוג' אמיתית.

מיהנינה

New member
מטבח פולימר

היי רונצי
לנו יש מטבח פולימר בגוון לבן עשן (לא יודעת אם זה העתיק) אבל הוא מהמם. ולבן.
קל לניקוי.
לקחנו גם כפרי עם מסגרת אחת. אני מנקה עם מגבון.
לגבי ידיות - אני מאוד אוהבת לשלב כמה סוגים. נראה לי יפה בהחלט.
לגבי צבע ירוק - לא יודעת, לא יכולה לעזור. מניחה שאת הולכת על צבע בתנור כי אין כזה צבע בפולימר...?
בהצלחהה

חופית882

New member
לגבי פולימר שמנת - לדעתי ייצא צהוב מדי

תבדקי את הווניל.
אני לא אוהבת מטבח כפרי לבן לגמרי, אז לא סגורה על עניין הלבן עתיק, צריך לראות איך יוצא.
לגבי הידיות - אני מאוד אוהבת שילוב של כמה סוגי ידיות, מאוד מתאים למטבח כפרי, שכל הקטע שלו זה שהוא אמור להיות עשיר בפרטים.
יצא לי לראות לא מעט מטבחים כפריים עם שילוב של בדיוק אותן ידיות שאת מדברת עליהן.
בהצלחה

רונצי83

New member
תודה לכולן על ההתייחסות! בחרנו בסוף לבן עתיק p50 של פורמקס

ממש יפה. הדגם של הדלתות הוא אור מדורג ושילבנו שלושה סוגים של ידיות. מבטיחה להעלות תמונות בהמשך:)

למעלה