גודל ארון אמבטיה

גודל ארון אמבטיה

ארון אמבטיה משטח זכוכית וכיור מונח קוטר 32. איזה גודל ארון מומלץ. אם אני לוקחת ארון רוחב 65 אז יש 15 סמ מרחק ארון עד האסלה ו5 סמ מרחק ארון עד האמבטיה . ואם אני לוקחת ארון רוחב אז יש 20 סמ מרחק ארון עד האסלה ו 5 סמ מרחק ארון עד האמבטיה . ההבדל בין ארון 60ל 65 זה שארון 60 יש משטח זכוכית 14 סמ משני צידי הכיור המונח.ובארון 65 יש משטח זכוכית 16.5משני צידי הזכוכית . אז השאלה מה עדיף מרחק יותר גדול בין האסלה לארון או עוד קצת משטח זכוכית

מרי פופ

New member
בעיני עדיף ארון כיור מה שיותר גדול/ארוך אבל 60 או 65 כבר לא

כזה משנה.

למרי פופ

האם זה תיקני שהמרחק בין הארון לבין האסלה יהיה 15 ולא 20 ?? אם אקח ארון 60 אז המרחק כן יהיה 20 . השאלה אם 15 מרחק בין ארון לאסלה זה מספיק?? ( הארון והאסלה באותה שורה , באותו קיר)

מרי פופ

New member
צריך להיות לא פחות מ 40 ס"מ בין קצה הארון למרכז האסלה

זו הדרך היחידה למדוד את המרחק ולדעת אם הוא תקין.

למרי פופ

אז אם רוחב האסלה 56 . אני מחלקת 56 לשתיים שזה יוצא 28. ואז עוד 12 עד הארון להשלים ל 40. זאת אומרת שאני יכולה לשים תארון במרחק 12 סמ עד קצה האסלה ?? האם הבנתי נכון . ולגבי מרחק הארון מהאמבטיה . 4 סמ זה מספיק רחוק ?? אני יכולה להכניס תיד לתוך 4 סמ כדי לנקות .

מרי פופ

New member
לא מסוגלת לחשב כאלו חישובים מתמטיים - עונת המלפפונים עכשיו

אבל החוק הוא 40 ס"מ בין אובייקט כלשהו למרכז האסלה.
ככה תמדדי, ואין לך שום צורך להתיעץ על זה יותר כי אני לא מסוגלת להבין את המרחקים בלי תכנית מפורשת עם מידות מדוייקות.

אודרי11

New member
מסירה את הכובע בפניך בהכנעה..מרי פופ

אני מציצה לפורום הזה, כבר יותר משנתיים, מאז שקנינו דירה בבנין הבלתי מסתיים שלנו...
הגולשת הזאת כל אותה תקופה, שיפצה כבר 3 מטבחים, 4 סלונים, ואולי 4 פעמים חדרי רחצה
מצד אחד אני מקנאה בה, כי אני מחכה ומחכה לדירה ...וזה נראה כמו הקתדרלה של גאודי בברצלונה...לא מסתיים.
מצד שני...היא לגמרי נראית או טרול, או משהו לא בדיוק ברור.

מרי פופ

New member
תראי, אני עוקבת אחרי השאלות ויש עקביות בעובדות

הכל בסדר, אני לא מתעייפת, מתרגלת סבלנות שמאוד נחוצה בעבודה שלי...

אודרי11

New member

למעלה