אשמח לחוות דעתכם על סידור מתוכנן לחדר בעייתי

אשמח לחוות דעתכם על סידור מתוכנן לחדר בעייתי

ולמה בעייתי? כי באמצע החדר "תקועה" יציאה למרפסת, ולנו בראש "תקוע" שמתבגר צריך מיטה וחצי...

החדר כולו 3.40 ברוחב 2.80.

תודה

אם יש מקום למיטה וחצי אז...אני בעד

ונראה שיש מקום. אני רחוקה מלהיות מעצבת אבל במבט ראשון מה שנראה לי ששולחן בגודל 150 זה פנטסטי אבל אם את מכניסה שם ארון נמוך הוא יכול להכנס לפחות בחלקו מתחת לשולחן. כדי שיהיה נוח לשבת מספיק גם מטר. כך ייפתח לך המעבר למרפסת.
&nbsp
הוא נכנס לחדר דרך המרפסת?! זה ממ"ד, לא?

תראי...

אני כרגע יושבת ליד שולחן משרדי/שולחן עבודה - שאורכו בסביבות 1.10 וזה מספיק לחלוטין - גם למסך ומקלדת ומשטח לעכבר (לא לפטופ) וגם לעוד אביזרים, ונשאר לי עוד מקום פנוי (במקרה של הבן שלך-להכנת שיעורי בית).
השידת מגירות ממוקמת מתחת לשולחן.
ככה שבעקרון, השולחן והשידה שבשרטוט שגוזלים לכם כמעט 2 מטר מהחדר, יכולים בכייף להצטמצם למטר או מטר ועשרה.
השאלה היא אם בגודל החדש של השולחן - תוכלו למקם אותו ליד הדלת?
אם כן - אז תזיזו את השולחן לשם, ואת המיטה שימו מתחת לחלון-מול הדלת
במצב הזה, החסימה של היציאה למרפסת תהיה מינימלית.

ו... אני מסכימה ש, אם זה מתאפשר, אז רק מיטה וחצי למתבגר. לא פחות.

** אני לא מעצבת, ובטוחה שלמעצבות המקצועיות פה יהיו עוד רעיונות. פשוט ראיתי בשרטוט את השולחן, והוא נראה לי גדול מידי...

אכן לא הבהרתי

הוספתי את הארון הנמוך (שנראה כהארכה של השולחן) לא כמקום איחסון לכלי כתיבה אלא כמגירות לבגדים / נעליים (חשבתי שארון 2 דלתות עשוי להיות מעט צפוף...)

מרי פופ

New member
נתחיל מכך שאם רוצים מיטה וחצי אין הרבה אופציה מלבד זו

למיקום המיטה.
מבחינת שאר הדברים:
1. ארון של 80 זה לא לעניין בכלל והמיקום שלו תקוע.
אני מכירה חדרים שסודרו כך שאחרי המיטה יש ארון בהמשך, זה גם יראה פחות בומבסטי מאשר ארון לצד הדלת למרות שיהיה ארון גדול יותר והדלת תוכל להפתח ביותר מ 90 מעלות.
2. את השולחן הייתי ממקמת ליד החלון והיציאה, זה מקום יותר מרווח מאשר מול המיטה וכשהארון יתהפך בכלל יהיה שם יותר נעים.
שולחן של 150 זה מיותר אפשר שולחן של 120 ושידת מגירות ארוכה יותר בצד ימין. לבן שלי תכננתי שולחן של 130. הוא גיימר ויש לו על אותו שולחן שני מסכים גדולים מקלדת ענקית ושאר גאדג'טים של גיימרים... ועדיין הוא לומד למבחנים על השולחן הזה בדיוק, כלומר יש מקום.

למעלה