כיור בלנקו לבן או אפור!

יעל ו4

New member
כיור בלנקו לבן או אפור!

שלום מרי פופ וכולם

עזרתכם בבקשה!!!

בית חדש. ריצוף אפור בהיר.
מטבח בצבע לבן מעושן.
בחרנו שיש אבן קיסר 4130..(גוון אפור)

והנה הבעיה.. אני רוצה כיור אפור של בלנקו (מעדיפה על פני הלבן כדי שלא אצטרך לנקות עם אקונומיקה לעיתים קרובות..)

אבל נראה לי שהשיש 4130 הוא בגוון אפור אחר לגמרי מהכיור האפור של בלנקו!
מה דעתכם? כמה נורא השילוב?

צריכה לרכוש כבר את הכיור ומפחדת משילוב גרוע..

תודה

missh1

New member
זו רק אני אבל נראה לי שכדאי לנקות כל כיור בכל צבע

באקונומיקה לעיתים קרובות לשם הגיינה...

אודרי11

New member
זו לא רק את...

כל פעם אני תמהה פה מחדש, כששואלים איזה צבע שיש או ארונות כדאי לשים שיראו פחות לכלוך...ואני תמיד אומרת: זה שלא רואים את הלכלוך, לא אומר שהוא לא שם.

meedas

New member
סתם תהייה (מצד אחת ממחנה הלא מנקים)

מודה ומתוודה - הבית שלי מטונף רוב הזמן תודות לשני כלבים ושלושה חתולים שלא טורחים לנקות אחרי עצמם בשילוב אי רצון כולל לנקות אחריהם מצדי ומצד בן הזוג, וזה כולל גם את השיש (שנבחר בהחלט עם מחשבה על צבע ש "לא רואים עליו לכלוך"). אז אני לא דוגמה לכלום אבל...
מעולם לא עלה בדעתי לנקות את הכיור באקונומיקה. למה כיור צריך להיות מחוטא? מה נכנס לכיור ואז עובר לפה שלי? אצלי בכיור יש כלים מלוכלכים ומשם הם הולכים למדיח. אין לי אוכל בכיור.
אני מנקה אותו אחת לזמן כדי שיחזור להבריק (כיור נירוסטה) אבל לא במטרה לחטא אותו.
&nbsp
אוסיף לטובת ההערה של אודרי - כששני חתולים מטיילים לך על השיש כל הזמן, את לא רוצה לעצור את חייך כל דקה וחצי ולרוץ עם מגבון לנקות את העקבות שהם משאירים. פשוט יותר לנקות רק כשרוצים להשתמש בשיש (או במקרה של אנשים שאוכלים בעיקר סנדויצים כמונו, פשוט פורסים ריבוע נייר סופג על השיש ועליו מניחים את הפרוסה..).
כנ"ל לגבי הארונות שצוברים סימני כפות רגליים זעירות וכמובן הרצפה, שמתמלאת בשערות בקצב מטורף ונחמד שלפחות חלק מהן מתמזגות לתוך הדוגמה של האריחים.
&nbsp

מרי פופ

New member
אין לי בעיה עם שילוב של כמה אפורים

אצלי במטבח זה כך אגב.
הבעיה היחידה עם הכיור האפור זה שהוא נוטה להראות את האבנית שעליו, לא משנה כמה אני מנקה... אני מנקה כיור עם חומ"ס פעמיים בשבוע לפחות, למרות שהכיור אפור.

יעל ו4

New member
השאלה היא....

אם האפורים הספיציפים האלה מתחברים שיש 4130 ובלנקו אפור.. ?
כי כשבדקתי דווקא החום השתלב יותר עם השיש. אבל אני לא רוצה ללכת לסקלה של החומים (רצפה אפורה ושאר הסגנון..)
ותודה! אתם מקסימים

יעל ו4

New member
יש מצב לראות?

יש מצב אולי שתוכלו להעלות תמונה של אבנית בכיור אפור?

רוצה לראות כמה זה נורא...

אני ממש אשמח!!! תודה

אל....אבנית זו אבנית וזה נורא אלא

אם את מוכנה לקבל את העובדה שתצטרכי לשרת את הבית.... כמה שפחות תחזוקה רווח נקי עבורך שלא לדבר על חומרי ניקוי. זה רעיון מצויין לשים מסנן אבנית אנחנו מתחרבשים עם זה כבר המון זמן מפני שגם במשרד הבריאות לא בטוחים מה האנשים מקבלים במקום האבנית שהוסרה... (המים עוברים דרך כל מיני חומרים...מה יוצא עם המים המסוננים לא ממש ידוע). מה שכן, מאבדים את הסידן,

אבנית זה סידן. סידן זה אבנית.

במפעלי ההטפלה מוסיפים אבנית למים כיוון שהתקן דורש.
הייתי בסיור במפעל בחדרה. יש שם ערימה של "סומסום" שפשוט מעבירים את המים דרכה וחלק מתמוסס ונכנס למים (חלק גדול כי מים "ריקים" סוחבים אתם הרבה).
אם לא יהיו מינרלים במים זה לא בריא לנו וגם יגרום למים "לסחוב" את חומרי הצנרת בהם הם זורמים - גם נזק מיותר לצנרת וגם לנו.
לכן - לא מומלץ לסנן את המים שאנו שותים ומבשלים בהם.

אם יש לך קישור להמלצה כזו - אשמח לקבל.
תודה!!

פשוט התקשרתי למשרד הבריאות בתל אביב

והפנו אותי למישהו שמבין בענין. במהלך השיחה שניהלנו זה מה שהוא אמר. בגדול. סידן זה בריא. לא ברור מה יוצא למים המסוננים כיוון שהמים עוברים דרך כל מיני חומרים שרק בכמות מאוד קטנה אינם מזיקים.

גלמיש1

New member
אז הנה הצעה בשבילך תמי - התקיני סנן אבנית לבית.

מאז שהתקנו סנן של עמיעד - אין יותר (כמעט) אבנית בקומקום, ובכיור האפור, ועל השיש, וכו.

מרי פופ

New member
נכון. כבר דיברתי איתם ומשום מה זה התמוסס לי

אני אקדם את זה לאלתר.

גלמיש1

New member
אין בעיה עם גוון שונה. ממילא הכיור שקוע ולכן הגוון נראה שונה

אכן כיור אפור זה הרבה יותר נוח מלבן בהיבט של נקיון.... מנסיון.

למעלה