עיצוב דירה - לקראת שינויי דיירים

rotemp123

New member
עיצוב דירה - לקראת שינויי דיירים

שלום כולם ,
אנו לפני שינויי דיירים אשמח לחוות דעתכם איזה שינויים כדאי לבצע בדירה,
אודה אם תוכלו לתת דגש על היחידת הורים ומטבח ואיפה ניתן ליצור מקומות אחסון פרט לארונות

תודה
רותם

גלמיש1

New member
לדעתי השינוי העיקרי הנדרש הוא ביחידת ההורים.

ח.הרחצה של ההורים צפוף מדי, וח.הארונות לא יעיל.
הרחבה של ח.הרחצה וזידור הכלים הסניטריים בטור - יספקו ח.רחצה הרבה יותר מרווח, מקלחון רחב ידיים, ודלת לחלל הרחצה שאינה ליד המיטה. במקום חדר ארונות צפוף , תוכלו לעשות ארון קיר ארוך ונוח, על קיר ח.הרחצה או על הקיר התחתון.
&nbsp
שרותי אורחים - לטעמי מיותרים בדירה כזאת, וגם תקועים בלב הבית. אני הייתי מוותרת עליהם, ומנצלת את השטח לטובת שימוש אחר.

גלמיש1

New member
ארוך - זה יופי, ונוח. ויש מקום לארון ושיש רחב ידיים ....

צר - כמה שתחליטו. אפשר להשאיר כמו עכשיו, ואז מרווח מאד. אפשר להצר קצת, נניח ב 30 סמ., ואז יהיה צר יותר אבל עדיין סביר . בטח יותר נוח מהמצב העכשווי.
&nbsp
בכל מקרה - צריך פה תכנון מדוייק שיתחשב גם במיקום ארון הבגדים. ממליצה לקחת ייעוץ נקודתי מאיש/ת מקצוע לצורך הענין.
&nbsp
&nbsp

kaia30

New member
חדר שינה הורים

ראשית מזל טוב על רכישת הדירה... התכנון נראה טוב מסכים עם מי שכתב את ההודעה הקודמת בעניין שרותי האורחים אך הייתי אומר זאת בהסתייגות כיון שאני לא מכיר את מבנה המשפחה ,ומכיון שצריך להעלים את הקולטן ה 4" במרכז הבית.
ממליץ בחום לערוך שינוי בתכנון חדר שינה הורים ולהפוך אותה לסוויטה מפנקת הייתי מאחד את חדר הארונות עם חדר הרחצה הורים ובכך מקבל חדר רחצה רחב ומדליק.
כמתאם שינויי דיירים לשעבר ומכיון שמדובר בדירת גן מנסיון אישי ממליץ לבדוק את תוכניות הדירה שמעל הדירה שרכשתם כמו כן מציע לבדוק את מחירון השינויים ואת המפרט של הדירה היטב היטב כדי לבחון מה מגיע לכם ועל מה תוכלו לקבל זיכויים .אני כמלווה רוכשי דירות היום מול הקבלנים מצייד את הלקוחות שלי ברשימת מכולת של האפשרויות השונות בעיקר בנושא התשתיות שמומלץ להכין במידה ולא מקבלים זאת מהקבלן . מכיון שהרשימה ארוכה מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי
בהצלחה

הייתי מבטל את שירותי אורחים

ושמה שם את פינת האוכל.
כמו כן הייתי מבטל את חדר הארונות ועושה במקום זה ארון גדול בצורת האות ך'.
לא חושב שבשביל 2.5 דק' מקלחת וציחצוח צריך להשקיע יותר מדי בשירותי הורים

למעלה