התעניינות בלימודים

amirro80

New member
התעניינות בלימודים

מתעניין בשביל אשתי שמעוניינת לשנות כיוון בחיים ורוצה להתחיל ללמוד עיצוב פנים. אשמח לשמוע מאנשים יודעי דבר, איפה מומלץ ללמוד? כמה שנים הלימודים? האם יש עבודה בתחום והאם מתגמלת? תודה רבה לעונים

מרי פופ

New member
אני עשיתי הסבה מקצועית לעיצוב פנים לפני 10 שנים

מאחר והיו לי תואר שני ועבדתי בתור מבקרת פנים בחברות הי טק, לא ראיתי צורך ללמוד עוד תואר...
הלכתי למקום שבו לומדים תכלס כדי לצאת לעבוד כעצמאים מיד בתום העבודה - סטודיו ברזין של ברברה ברזין בת"א.
הסטודיו מכשיר מעצבי פנים בשיטה יחודית בימינו אבל כזו שהיתה נהוגה בעבר - שיטת האמן והשוליה.
הלימודים נמשכים שנה ו 3 חודשים, מהם חלק לימודי של 7 חודשים וחלק כסטאז' 9 חודשים במשרד של ברברה שמטפל בעשרות פרוייקטים (בחלק הזה מגיעים ועובדים במשרד כל יום ומשלמים היטב על התענוג). העלות אצל ברברה גבוהה יחסית לשאר המוסדות אבל הידע שווה כל גרוש והבוגרות שלה הן משום מה מהמובילות בענף העיצוב. בכל מקרה לוקח 5 שנים לבנות עסק ולהגיע למאגר לקוחות ממליצים,

amirro80

New member
לימודי עיצוב פנים

בעיקרון פחות מעניין אותה תעודה או תואר כי כבר יש לה תואר, היא פשוט רוצה ללמוד את התחום בצורה מקיפה ובצורה שתקבל כלים לצאת לדרך עצמאית אולי.
אשמח לדעת על יותר פרטים של אופציות ללימודים מבחינת סוגי מסלולים וכו'.

מרי פופ

New member
אני לא מכירה את כל המסלולים, יש את קווים וסטודיו B6

ויש את אולטימה של מרכז הבניה ויש מסלולים בשנקר ובטח יש עוד.
אבל אני יודעת לספר על המסלול שאני למדתי בו והביא אותי לקריירה נהדרת, מהנה ורווחית.

אם ככה יש לי רעיון בשבילה

שתבדוק את מכללת תילתן זו מכללה ששמה דגש על הפן המקצועי לתת את מירב הכלים להתמודדות עם התחום בחיים האמיתיים. וזה נשמע כמו מה שהיא מחפשת חוץ מזה שיש שם מרצים מצוינים ואווירה נהדרת. ואני בטוחה שזה יהיה לה מאוד חשוב. שתתקשר לשמוע פרטים.

lab229

New member
קווים פשטו את הרגל לא מזמן (למדתי שם לפני 8 שנים )

יש לי תואר בהנדסת תוכנה כך שחיפשתי מקום שנותן פרקטיקה וכלים ולא תואר אלא תכלס (וחיפשתי גם באזור חיפה)

מה שתמי מתארת אצל ברברה ברזין נראה לי הכשרה מצויינת כי באמת מתמודדים עם לקוחות אמיתיים ועבודה אמיתית ולא על הנייר (כמו שקיים ברב המכללות בסגנון קווים. לא מכירה את כולם אבל שמעתי וראיתי תוכניות לימודים של חלק) וזה מה שחשוב ובונה את הנסיון והמקצועיות.(לא רק בתחום הזה אלא בכל תחום )

חבל שאין יותר מקומות בסגנון הזה שמכשירים מעצבי פנים.
רב מי שיוצא מלימודים לשוק, לא מבין ומכיר תכלס את השטח, לא התנסה איך לעבוד עם לקוחות (אמייתיים!) ,עם בעלי מקצוע, ואיך להתמודד עם בעיות שצצות בשטח שצריכות מענה ופתרון (ותמיד יש בעיות).

אישית אם הייתי שוקלת ללמוד היום שוב עיצוב פנים (והייתי גרה קרוב למרכז) הייתי בהחלט הולכת על ההכשרה שתמי המליצה.

מרי פופ

New member
קטעים, לא ידעתי!

ברזין זה מקום מדהים כדי לרכוש מקצוע. אני באמת ממליצה בחום.

למעלה