למרי פופ

למרי פופ

היי מרי פופ . שולחת לך תמונות של הסלון .אשמח שתגידי דעתך לגבי צבע שטיח לסלון . שטיח בז בשילוב שמנת או אפור בהיר . מתלבטת מבין השניים

missh1

New member
אשמח לדעת

היכן רכשת את השולחן? אגב,לא ששאלו אותי אבל השטיחים לא משהו בכלל.. משעממים להתעלף... מה דעתך על שטיח שהוא לא עגול (אני חושבת שיהיה יותר נכון מלבני בהתחשב במבנה הסלון והשולחן ), לא שאגי, ושיהיה צבעוני?

לmissh1

אני קונה את השטיח במרובע ברור העגול זה רק חהראות את הצבע של השטיח .והשולחן מנטוצי

מרי פופ

New member
חבל לבזבז כסף על שטיח בצבעים כאלו חסרי אופי

שטיח לסלון צריך להיות שטיח שנותן משהו, נגיעת צבע, גם אם שאר הצבעים הם מונוכרומטיים.

גלמיש1

New member
הבית שלך נראה כמו תצלום בשחור לבן

לגמרי מונוכרומטי, בקטע קר.
בשביל מה לשים עוד שטיח אפור, ועוד וילון לבן? גם כד אדמדם של ז'וז'ו לא משנה את המראה הדהוי. חבל. תתחילי להכניס קצת צבע ותקבלי בתמורה בית חי , נעים יותר, ועם אישיות.
נראה לי שתמי היא לא הכתובת לייעץ עם כל הלבן הזה, כשצבע וגיוון הם בבסיס העיצוב שלה, כמו שסלון המרהיב שצרפה פה.

מרי פופ

New member
תשימי לב שבתמונה שצרפתי יש אפור ובז' ומוקה ורק נגיעות צבע

בכריות של הספה, בשטיח ובכורסא (שהגבר בבית ממש לא התלהב ממנה ואני ואישתו ממש התעקשנו).
אז גם בסיס מונוכרומטי אפשר להפוך עם אבזור וקצת רצון למשהו חם יותר עם אופי.

גלמיש1

New member
לכך כיוונתי - להוסיף צבע בשטיח, בטקסטיל, גווני עץ שונים...

לא אמרתי שצריך לפרק את כל הבית

אז מרי פופ

אני מאוד מסכימה עם כל מה שאת כותבת אז תוכלי לשלוח לי תמונה של שטיח צבעוני שלדעתך יתאים לי ותמונה של כריות צבעוניות שלדעתך יתאים לספה השחורה ותמונה שמעל הספה רוצה לציין שיש כד אדום בסלון

למעלה