עיצוב דירת 5 חדרים

עיצוב דירת 5 חדרים

שלום לכולם,
מה דעתכם על הדירה הזאת למגורים. אני יודע שתמיד אפשר יותר גדול ויותר מרווח, אבל זה גם פונקציה של מחיר.
לנו חשובים 5 חדרים ואני מקבל לקוחות בבית לכן גם חשוב שתיהיה גישה נוחה ושירותים בחדר העבודה. השיקול בדירה הזאת הוא בעיקר זה שחדר הורים יוכל לשמש אותי כחדר עבודה ואוכל לשים פרגוד בכניסה כדי שתיהיה הפרדה גם בכניסתם לדירה. מה דעתכם?

אודרי11

New member
לקבל לקוחות בחדר השינה?

נשמע הזוי..

אין לי מושג במה אתה עוסק, ומי הלקוחות...אבל אני כלקוחה נניח אצל רופא, או פדיקוריסטית, או טיפול כלשהו...הייתי מרגישה מאד לא נוח בחדר שינה אינטימי של זוג.

תכנון הפנים של הדירה גרוע ומטעה

האמת שלקרוא למה שקורה כאן תכנון זו כבר מחמאה
שלא מגיעה למגיש התכנית.
הספה ברוחב 60 היא יותר ספסל מספה, אין מעבר ראוי
בינה לבין המטבח. העמדת הריהוט לא נכונה.
אפשר לתכנן חדר עבודה קטן מופרד חלקית מהאיזור הציבורי
או חדר אחר נפרד לחלוטין אם אינך זקוק לו כחדר שינה,
חשוב לעשות הפרדה מכובדת בין הפרטי והציבורי.
אם מדובר בדירה בטרם בניה זה אפשרי, אם לא אז כמו
שהיא לא נראה שמתאימה לצרכים שלך.

מרי פופ

New member
אפשר לסדר לחדר השינה השמאלי מתחת לפינת האוכל כניסה

מאיזור פינת האוכל, ואולי גם אפשר לחלק אחרת את חדר הרחצה והשירותים, כך שניתן יהיה להצמיד שרותים קטנים לחדר הנ"ל.
יש חדר כביסה מאוד גדול, אולי אפשר להכניס אליו אסלה ולסדר אחרת את חלוקת הרחצה/כביסה...
לותר על החדר הכי טוב בבית עם מקלחת ענקית ומעולה ולהצטופף כל המשפחה ב 3 חדירם קטנים מרגיש לי כמו גישה לא נכונה לחיים.
אבל כאמור אני לא מכירה אתכם, לא יודעת כמה אנשים אתם ומה אורח החיים שאתם מנהלים. אם יש שני ילדים ויותר אז הדירה הזו ממש לא מספיקה.

אודרי11

New member
107 מטר ל- 5 חדרים זה מעט מידי

גם 4 חדרים ב- 107 זו דירה קטנה...אין לי מושג איך דוחסים עוד חדר שינה במזראז' כזה.

קח בחשבון ש..107 זה מידות חוץ...בתכלס יהיה בסוף אולי 87 מ"ר

אודרי11

New member
ממש כך

קנינו דירה של 112 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר...אנחנו ידענו מראש שאלה מידות המעטפת, ותכלס אנחנו זוג מבוגרים, לא רצינו דירה גדולה, מ-4 חדרים עשינו 3 וחצי וזה בדיוק מה שרצינו.

אז יוצא בסופו של דבר שטח "ספונג'ה" של 92 מ"ר שלדירת 3.5 חדרים זה סביר , למרות שהייתי שמחה אם חדר השינה היה טיפה יותר מרווח.
אני לא מבינה איך אפשר לדחוס 5 חדרים בשטח של פחות מזה.

כלומר מ 112 מטר ברוטו נשאר לך 92 נטו

אם כך אז מ 107 מטר אכן הגיוני שישאר פחות מ 90 מטר נכון?
(נשים בצד את העובדה שזה קטן מדי) השאלה שלי היא האם זה הגיוני שישארו 80 ומשהו מטר נטו מ 107 מטר ברוטו.

ORL1234

New member
הדמיות ועיצוב לכל מטרה

אם אתם מעוניינים אני עושה הדמיות תלת מימדיות כמעט לכל דבר..
חדרים, ריצוף, ריהוט, וכו..
אשמח לעזור.

מרי פופ

New member
תשלח לי בבקשה פרטים בפרטי, אני תמיד מחפשת מי שיעשה

לי הדמיות לפרוייקטים.

למעלה