לוקחים סטנדרט ! שתי מילים הכי שנואות על הספקים

לוקחים סטנדרט ! שתי מילים הכי שנואות על הספקים

בחיי אני ממש בושה ונכלמת שלא משדרגת דלתות ...
מה רוצים מאיתנו ? באמת שלא נשאר תקציב , דואגים למה שממש חשוב באמת .
וחוץ מזה דלת פנדור טובה , למה צריך לשדרג ?
לגבי דלת כניסה לבית , נכון שיש דלתות מהממות אבל זה מאוד יקר ...אז נסתפק בדלת רגילה .
ברגע שאומרים אנחנו לא משדרגים , אז הטון משתנה ... ״ אה , טוב הספק יצור איתכם קשר...
בית זה בור ללא תחתית והכיס שלנו לא כזה גדול אז בחייאת עזבו אותנו !

מרי פופ

New member
חחח, אמרתי היום ללקוחות שצריכים ללכת לפנדור לבחור דלתות

שברגע שיגידו שהם לא רוצים לשדרג הם יקבלו שירות "מצטיין"...

תאמיני לי מי שרוצה לשדרג צריך ללכת לספק אחר

לא זה שעובד עם הקבלן .לקחת זיכוי ולקנות במקום אחר. רוב הסיכויים שזה יעלה פחות. הם מנצלים את המשדרגים וקורעים במחיר .
ברב בריח התנדבו להגיע אלינו לבית עם קטלוג וניסו לשכנע שחבל מאוד שעד שקניתם והשקעתם לא תעשו דלת יפה ?? כמה נחמד מצידם !
אנחנו צריכים תוספת לשיש , גם אורך וגם עובי , אין לנו מושג עדיין איזה ריצוף נקבל , וסורגים והרבה ! כי צריך בית מואר אז עושים המון חלונות ואפילו כפולים במטבח וחדר שינה , וצריך יותר סורגים ....
אז מראש החלטנו על מה מוציאים ועל מה לא , ודלתות זה לא :)

lab229

New member
ממש לא חייבים לשדרג.. אם את אוהבים את הדלתות שקיבלתם בסדנדרט

אז סבבה לגמרי... לקוחה שלי (חמדיה) לא מזמן גם היתה בדילמה כזו.. קיבלו דלתות פנים יפות ממש סבבה... חבל לשדרג סתם...

כשבנינו את ביתנו, שידרגתי (כי לא אהבתי את הצבעים שהקבלן נתן ( שילמנו לא מעט כסף..לאופן גלרי שפשטו את הרגל).. דלתות "כאילו" איכותיות בייבוא מאיטליה..
ממש נפילה גדולה.התנפחו והתקלפו תוך פחות משנה , בינתיים אופן גלרי פשטו רגל.. למזלנו היו באחריות והחליפו לנו (חמדיה) אבל השדרוג הזה עלה לנו (ולעוד משפחות ששדרגו) בעגמת נפש גדולה (וגם לרדוף אחרי הקבלן עד שהחליף..)

לא ראינו מה מקבלים אבל האיכות טובה , דלת חלקה ,מה צריך עוד?

כשיגידו מה הצבעים נבחר וזהו.

lab229

New member
מה שכן , אם אתם אוהבי חושך מוחלט

ודלת מקלחת הורים מסופקת עם צהר אז קחו בחשבון שאור יחדור בבוקר.. אם מתקלחים בלילה האור עלול להפריע למי שישן בחדר..
זה כמובן מעניין, אם רגישים לאור (אני רגישה לזה אז מראש לא עשיתי צהר) .מכירה לא מעט אנשים שזה מפריע להם (וגילו בדיעבד)
לכן זה דבר ששואלת לקוחות ואם אור מפריע אז שווה להזמין בלי...(אם הקבלן מספק בסטנדרט דלת עם צהר.

תודה על התזכורת ! בבית הקודם כיסינו את החלון הזה

בעלי עובד משמרות וצריך חושך כשעובד במשמרת לילה .

מרי פופ

New member
צוהר אור קטן מתחת לידית לא מכניס אור כלל

הכוונה לצוהרים שהם חלונות זכוכית והם מכה! היה לי כזה לפני השיפוץ, זוועה בבוקר.
ועכשיו יש את הצואור (שם נוראי) והוא לא משפיע בכלל על החשיכה המוחלטת בחדר.

lab229

New member
נכון מאד אבל סיכוי גבוה שהצואור לא

בסטנדרט ..לפחות במה שאני נתקלתי..
.נראה לי שהקבלן ( או חברת הדלתות יותר נכון ) בכוונה נותנים את הצוהר הנוראי כדי שיבטלו אותו וזה כבר לא יהיה סטנדרט אלא שדרוג

אודרי11

New member
כן בהחלט

אנחנו ביטלנו את צוהר החלון....והזמנו את העיגול הקטן מתחת לידית
מאד יעיל...אצל הבן שלי יש כאלה.

למעלה