סקר מעניין - תוצרת הארץ כחול לבן או יבוא מחו"ל

ohad luzia

New member
סקר מעניין - תוצרת הארץ כחול לבן או יבוא מחו"ל

בוקר טוב,
אותי בתור יצרן מעניינות מאוד תוצאות הסקר, אודה לכם אם תענו בכנות, מה יותר חשוב לכם? תוצרת כחול לבן (ברמה טובה) שיכולה להיות קצת יותר יקרה אבל עמידה יותר, או להביא מחו"ל אולי קצת ביותר זול, בלי לדעת מה הרמה באמת אבל לקחת את הסיכון שיחזיק מעמד תקופה קצרה של שנה-שנתיים בלבד.

תודה לעונים,

אוהד.
"לוזיה" - www.luzia.co.il

אז זהו שממש אין צורך להביא סחורה זולה מחו״ל ...

המותגים הכי יקרים , עולים בחול חצי מהמחיר כאן ... אפשר לקנות ברז למשל , של גרואה ( הטאץ ) בחצי ממה שהוא נמכר כאן , הזמנו אותו מאמזון , הגיע תוך שבוע עם שליח עד הבית , ארוז יפה יפה , אז למה שאני אשלם ....
נכון שיש כאן את עניין הנאמנות למוצר ישראלי אבל אין לנו כסף בישראל ! הורסים אותנו עם היוקר מחייה כאן , אז אם אני יכולה לקנות איכות בחצי מחיר , במצב הכלכלי שלי אני אקנה !

מרי פופ

New member
תלוי מה... אתה בעסקי הרפדות אז אומר שאני מעדיפה לעבוד

עם ייצור מקומי מאשר לקנות ספת מותג איטלקי/גרמני וכו'... בעשרות אלפי שקלים גם אם הם איכותיים ויחזיקו לנצח... (מי רוצה משהו שיחזיק לנצח?).
ספה שזלונג באיכות טובה אמורה לעלות בעיני בין 10 ל 15 אלף, תלוי בדים כמובן ועיצוב.

במוצרי מדף ויבואם, אני מאמינה בקניית איכות, ואם זה תוצרת הארץ והמחיר לא מופלץ, מה טוב!
בכל מקרה אני לא מסוג האנשים שאייבא בזול מחו"ל מוצר שאיכותו מוטלת בספק.

ohad luzia

New member
השורה התחתונה שלך היא החשובה ביותר.

יש מספיק אנשים שחושבים שבחול מה שנראה יפה הוא בהחלט גם טוב ועמיד.
אין ספק שבארץ יודעים לתקוע מחירים בהרבה דברים, כמובן לא כולם, ומן הסתם יש פער איכויות, סטנדרט או לא סטנדרט, עיצובים וכו' שמשפיעים מיידית על המחיר.
לעניות דעתי יש משמעות למוצר כחול לבן, בוודאי שלא מדבר על איכות לא טובה, אבל כן מדבר על קידום הייצור בארץ.

אוהד.
"לוזיה" - www.luzia.co.il

ohad luzia

New member
הכיס קובע, אבל לא מסכים לגבי "כחול לבן הוא רק צבע"....

הוא הרבה יותר מזה, הרבה מאוד יותר מזה.

מרי פופ

New member
יוקר המחיה מאוד מתסכל.

פטריוטיות ונאמנות למדינה זה חשוב, אבל קשה לשמר את ה"רוח" הזו, כשאנשים נאבקים לשלם משכנתא ומשלמים ביומיום על צריכה מחירים גבוהים רק בגלל מרכיב מס מאוד גבוה על יבוא.

למעלה