כיור מקוריאן

• פותח הנושא sigu
  • פורסם בתאריך

sigu

New member
כיור מקוריאן

האם למישהו יש התנסות עם
1. כיור עשוי קוריאן למטבח (האם עמיד)
2. מקרר Blomberg KQD1251 (האם הוא נראה טוב עם ארונות מבטח)

כן. ישן מאוד אולי יש היום

באיכות טובה יותר. בכל אופן יש לנו בדירה השכורה כרגע ואני לא סובלת אותו...

lab229

New member
לחברה שלי יש את מקרר הבלומברג

בנירוסטה מוברשת.. אם את שואלת מבינה פרקטית אז כמעט לא רואים טביעות אצבעות , היא לא מרוצה ממגירות הפירות והירקות שהן נמוכות יחסית ולא מאפשרות אחסון רב של פירות וירקות.. פלסטיקים שנשברים מהר ויקרים ..את יכולה גם לקרוא בזאפ או באתרים אחרים ביקורות..

מבחינת עיצוב:
אם את מתכוונת לדגם הנירוסטה, הוא נראה בסדר גמור וישתלב טוב בכל מטבח
יש גם דגם לבן - לא ראיתי אותו ולכן אין לי דעה בנושא זה .. באופן כללי תלוי גם בצבע המטבח.
אישית לא אוהבת מקרר לבן גם לא במטבח לבן.. (למרות שיש מקריים יפים לבנים עם ציפוי זכוכית שזה לא ממש פרקטי בבית עם ילדים)
מקרר זו הוצאה גדולה ואמור לשמש ללא מעט שנים- עדיף ללכת על מקרר טוב ואמין שמתאים לצרכים שלכם ולמספר הנפשות בבית (וכמובן לגודל החלל) .. כך או כך זה נראה מקרר אלא אם את עושה מקרר אינטגרלי ...

sigu

New member
לאיזה פלסטיקים את מתכוונים? של המגירות?

lab229

New member
גם... כל חלק פנים שעשוי פלסטיק.. אצלה למשל יש מייצר קרח

שעשוי פלסטיק או חלקו עשוי ונשבר- החלפה לחדש עלתה 1000 ש"ח. לא יודעת אם הדגם שציינת זה עם מייצר קרח אבל אם כן , קחי זאת בחשבון.. .

sigu

New member
וואו נשמע לא משהו בכלל

ראיתי שיש לקופרבוש דגם זהה במראה אבל עולה כמעט כפול

lab229

New member
לא מכירה את הדגם של

קופרבוש או את המקררים שלהם..שווה לקרוא בזאפ ביקורות ( ולקחת בערבון מוגבל) ...עניין מגירת הירקות כנראה סובייקטיבי , תלוי בצריכת הירקות והפירות של המשפחה ...עם זאת , יש גם לעמטד בתקציב שהצבתם לעצמכם.
יכולה להעיד מנסיון אישי של שארפ 4 דלתות ושל הרבה אנשים מכירה שיש להם ( שבעקבותיהם רכשתי) שהוא מצויין ..יש כל מיני דגמים וגם מכל מיני חוות דעת ( אם מחפשים בזאפ) ...בקטגורית המקררים נחשב מאד אמין ואוב מהחינת קירור ושמירת טריות המזון ( ירקות ופירות במיוחד *) ..מבחינת עיצוב יש מספר דגמים אבל לא זהה כל כך דומה לבלומברג חוץ מזה שיש לו 4 דלתות ;)..ודרך אגב, לא עמוק יחסית ( נדמה לי 74 או 76 עם דלתות) ומשתלב טוב מבחינת מראה

מרי פופ

New member
ללקוחות שלי יש בלומברג ובקו, יש דעות חלוקות לגבי שניהם

שניהם משתלבים מצוין בארונות בעומק 65 אבל...
אני חייתי עם הבקו המצולם פה במשך 3 חודשים בדירה שכורה ועניין סימני הידיים/אצבעות הטריף אותי, כל היום ניגבתי.
עכשיו יש לי מקרר מנחרוסטה איכותית ולא רואים עליו כלום כמעט, ניגוב אחת לשבוע וחצי בערך... לא יאמן איזה הבדל.

למעלה