התיעצות דחופה בענייני צבע ארונות

מחפשת333

New member

שלום לכולם,
הארונות בחדרי השינה כמעט גמורים ועומדים לרדת לצביעה בתנור ופתאום לא בטוחה בהחלטות שקיבלנו לגבי הצבע.
הארונות יושבים בנישות והמחשבה היה לשלב אותם עם הקיר אז חשבנו לצבוע בלבן שלג 0774 של נירלט עם 30% ברק ופתאום לא בטוחה שזה יהיה יפה. אולי עדיף לבן עם תת גוון כלשהו כדוגמת בז' או פנינה? הרהיטים בחדר שינה הורים הם מעץ אגוז ובחדר הילדים המדפים והשולחן יהיו מעץ אלון, עם נגיעות פה ושם של טורקיז, ירוק וחרדל. הרצפה בז' בהיר מבריק.
מצרפת תמונה של הלבן כשעליו דוגמא של לבן-בז' שקיבלנו בנגרייה.
איזה צבע לדעתכם עדיף? לחילופין אשמח לקבל המלצה לצבע לבן אחר שישתלב יפה עם הצבעים שאמרתי (עדיף מהמניפה של נירלט)
המון תודה!! אתם מאד עוזרים לי !!!

מחפשת333

New member
יש למישהו תשובה? מרי פופ?

מאד מעריכה את העצות כאן בפורום ואשמח לתשובה
תודה!!!

מרי פופ

New member
אני תמיד נגד לבן, לבן לבן, זה צבע שמציק לי בעין

תמיד בעד לבן עם נגיעה של משהו, אפור, בז' משהו.
תנסי את 0001 של נירלט מניפת Color IS.
בכל מקרה את הצבע שכתבת 0774 אני לא מכירה זה לא מהמניפה של נירלט האחרונה, את בטוחה בצבע?

מחפשת333

New member
המון תודה לך!!! את מקסימה בנכונות התמידית שלך לעזור!

ה 0001 נראה מאד יפה על המסך. אצטרך לבדוק איך יוצא בתנור כי ראיתי שלעיתים מתקבל גוון שונה מאשר על הקיר.
איך היית מגדירה את נגיעת הצבע שיש ב 0001 (בז'/ אפור/ מוקה/צהבהב)?

ומחר אברר בדיוק עם הנגרייה לאיזה מספר לבן התכוונו. גם אני לא מוצאת את המספר שכתבו לי בהזמנה

מרי פופ

New member
השתגעת??? צהבהב??? איזו מעצבת ממליצה על לבן צהבהב?

לא יודעת להגדיר אם בז' או אפרפר כי הוא מאוד עדין בשבירה שלו. תבקשי דוגמת צבע.

מחפשת333

New member
ביררתי לגבי הלבן שלג שהמליצו לי עליו בנגרייה

ומסתבר שהוא למעשה לבן-שמנת של טמבור Snow White OW201P.
בנגרייה יזמינו לי דוגמא של 0001 שתמי המליצה עליו וגם המליצו על - 0017 של נירלט ו ow221p של טמבור. יש למישהו ניסיון עם אחד מהגוונים האלה?
המון המון תודה על עזרתכם!!!

lab229

New member
צבעים

היי,
ow 2219 של טמבור צבע נהדר ומתקבל טוב על קירות ובצביעה בתנור. הוא לבן שבור (שמנת בהירה מאד) כך שאינו אנמי מדי אך אינו צהבהב. מנסיון רב איתו ממליצה עליו מאד.
Snow White OW201P צהבהב

ממליצה גם לצבוע את הקיר אם אפשר בגוון תואם או שונה (אך לא לבן ) על מנת של יתקבל קונטקסט מדי על לבן וישתלב יפה
בהצלחה :)

lab229

New member
תיקון טעות ow 221P

תיקון טעות... ow 221P הנקרא גם Hush White מומלץ מאד ולא כפי שהוקלד ow2219...סורי

מחפשת333

New member
תודה רבה Lab

ביקשתי דוגמא גם של זה.
ממש שמחה שעצרתי את הצביעה והתיעצתי איתכם!

lab229

New member
ממליצה גם על כ- 20% ברק לקבלת גוון מט משי

מצורפת תמונה של ארון הצבוע ב ow221P ..אפשר להתרשם בגדול מהגוון אם כי זה תלוי כמובן בתאורת החלל.
התמונה צולמה בתאורה טבעית (כמובן לא אור שמש ישיר).
בתאורה מלאכותית (תלוי בתאורה ובמצב תאורת החוץ של החלל) עשוי להראות מעט שונה

.

מחפשת333

New member
תודה. נראה טובה אבל כמובן הכי טוב להתרשם ממראה עיניים

לגבי אחוז הברק - בנגריה נוהגים לעשות 30%. האם נראה לך מבריק מידי?

lab229

New member
30% לא יהיה מבריק מדי וכמעט אין הבדל ניכר לעין ל 20%

אם יש לך ספקות, אבל את יכולה לבקש בנגריה שלך אם ממילא מכינים לך
דוגמאות צבע להבין כיצד נראה הברק.

צבע הקיר הוא גם ow 221P - מאיר והארון והקיר 2 חוצרים שונים מן הסתם הצבע נראה אחרת מה גם ששיטת הצביעה שונה אבל גוון הארון קרוב מאד לקיר ומשתלב איתו היטב

lab229

New member
מתנצלת על שגיאות ההקלדה ... מאחר והארון והקיר עשויים

מ 2 חומרים שונים לעולם לא יראו זהים

מחפשת333

New member
תודה רבה! כרגע כל הדוגמאות הוזמנו ב 30% ברק

ואת הקירות נצבע רק בתום שנת הבדק. כרגע יש עוד הרבה תיקונים ושיפוצים ומעדיפים שהקיר יישאר לבן.

שלום לכולם,
הארונות בחדרי השינה כמעט גמורים ועומדים לרדת לצביעה בתנור ופתאום לא בטוחה בהחלטות שקיבלנו לגבי הצבע.
הארונות יושבים בנישות והמחשבה היה לשלב אותם עם הקיר אז חשבנו לצבוע בלבן שלג 0774 של נירלט עם 30% ברק ופתאום לא בטוחה שזה יהיה יפה. אולי עדיף לבן עם תת גוון כלשהו כדוגמת בז' או פנינה? הרהיטים בחדר שינה הורים הם מעץ אגוז ובחדר הילדים המדפים והשולחן יהיו מעץ אלון, עם נגיעות פה ושם של טורקיז, ירוק וחרדל. הרצפה בז' בהיר מבריק.
מצרפת תמונה של הלבן כשעליו דוגמא של לבן-בז' שקיבלנו בנגרייה.
איזה צבע לדעתכם עדיף? לחילופין אשמח לקבל המלצה לצבע לבן אחר שישתלב יפה עם הצבעים שאמרתי (עדיף מהמניפה של נירלט)
המון תודה!! אתם מאד עוזרים לי !
הי. אני מניחה שצבעת כבר את הארון.. בדיוק מתלבטת על אותם הגוונים.. יש מצב לתמונה?

למעלה