שאלה בקשר לדלתות פנים

טושטוש32

New member
שאלה בקשר לדלתות פנים

היי,
מבחינת עמידות וניקיון- יש הבדל משמעותי בין דלת חלקה לדלת מחורצת עם פסי אלומיניום?

אשמח לקבל המלצות נוספות על דלתות פנים איכותיות ועמידות (עדיפות לכאלה שעמידות במים).

מרי פופ

New member
הבדל זניח

לא כל כך מאמינה בעניין הזה של דלתות עמידות במים, אבל ממליצה מנסיון על דלתות דרור ועל דלתות רב בריח.

טושטוש32

New member
הבדל זניח לטובת מי מהן?

המחורצת או זאת עם פסי האלומיניום?
לגבי העמידות במים- אנשים שונים שהתייעצתי איתם הסבירו לי שדלתות כאלה עומדות יפה בפני נזקי מים שהם תוצאה של שטיפת החדרים וכו'. לא מסכימה איתם?
ואפרורו רב בריח - מכירה את דלתות הטופ שלהם? אשמח אם תוכלי להתייחס גם אליהן..
&nbsp
תודה רבה רבה.
&nbsp
&nbsp

מרי פופ

New member
ברור שמכירה דלתות טופ, ברוב הפרוייקטים שלי לאחרונה

כי רוב האנשים הולכים על גימיק של מוגנות מים...
אני לא מאמינה בזה כי חייתי המון שנים ופרקתי לא מעט דלתות פשוטות שבפשוטות בדירות קבלן ובואי נגיד שנזק משטיפה זה לא מה שהורס דלתות...
לכן, בעיני גימיק דבילי שהתחיל מאיזו חברת דלתות שהיתה צריכה להסביר למה הדלתות שלהם מתנפחות ולצאת מהתדמית הזו.

טושטוש32

New member
מעולה. רק שאלה קטנה-

אם בעינייך דלתות עמידות במים הן גימיק, למה את ממליצה עליהן ללקוחות שלך? אשמח ללמוד ולשמוע מהניסיון והחוויה שלך... הבנתי גם שהן מגיעות עם אחריות וקיימות כבר שנים טובות...

מרי פופ

New member
לא ממליצה עליהן ספציפית ממליצה יותר על חברה, שירות וכו'...

אם אנשים מעוניינים לעשות נגד מים ליתר בטחון, אז יופי, שיתכבדו.
המון אנשים עושים היום פרקטים בחדרים או בכל הבית, כאמור אני מפרקת בתים של עשרות שנים גם עם הדלתות הכי פשוטות והכי לא נגד מים ולמעט משקופים אכולים פה ושם בחדרי רחצה, לא ראיתי באמת דלתות שנפגעו ממים של שטיפה.

טושטוש32

New member
הרבה תודה :)

מעריך מאוד את הסבלנות והתשובות המפורטות :)
אגב, יצא לי כבר לראות מס' דלתות אמבטיה שנאכלו לגמרי בבסיס, אבל אני לוקח לתשומת ליבי גם את מה שכתבת.
&nbsp
&nbsp

sapirsnapir

New member
דלתות פנים

אני ממליצה לקרוא על הנושא לעומק לפני קבלת החלטה.
לפני חודש גיליתי את האתרד איזי דורז והם עזרו חי למצוא סדר בעניין דלתות פנים לבית

למעלה