דלתות מטבח בשלושה צבעים- איך להחליט מה איפה?

דלתות מטבח בשלושה צבעים- איך להחליט מה איפה?

תמי, בהשראתך, (תודה!) במטבח שלי יהיו שלושה צבעים- עץ בגוון טבעי, לבן ותכלת
יש לך אולי קווים מנחים כדי לקבוע את המיקומים של הצבעים? מאיפה להתחיל?
אין לי עדין תכנון סופי של המטבח, רוצה להגיע עם רעיון מגובש לאדריכל
(מטבח מקבילים, צד א שיש חמש מטר וארונות עד התקרה, צד ב גבוהים ושולחן מטבח)

מרי פופ

New member
השאלה איזו חלוקה את רוצה של הצבעים - אופקית? רנדומלית?

רנדומלית בכאילו, כמובן...
צבע דומיננטי ופה ושם צבע אחר?
מסיימת עכשיו מטבח שבו בצד הגבוהים עשינו את הכל באותו צבע (תכלת/כחול) ובחלק של המגירות/קלאפות חלוקת אופקית (הלקוחות ראו את המטבח שלי ורצו דומה). יצא מאוד יפה לשבור את החלוקה של הצבעים עם חלק אחד חלק לגמרי באותו צבע.

קונה את הרעיון שלך לקיר גבוהים הצבע אחד. כמה שאלות:

1. זכור לי שהמטבח שלך בחלוקה "רנדומלית". אני מבינה שהחלוקה אופקית? הייתי שמחה לראות תמונות. נראה לי שבאתר שלך הבית שלך לא מופיע?
2. גיליתי עכשיו שהאדריכל שלי לא כלל את תוכניות המטבח המפורטות המחיר הכללי. רק את התוכניות הכלליות בלי חלוקה פנימית וכו'. מבאס. הוא איש ישר כך שאני מניחה שפשוט לא היה לי מושג לגבי תכנון מטבחים. בכל אופן, מה מחיר סביר לתכנון מטבח? (הוא רצה 3000)
3. עזרה בבחירת צבע: הנגר שלי עובד עם פורמקס. הוא מוכן להתגמש, יש לו עוד מניפה שבלית ברירה יעבוד גם איתה ואיני זוכרת כרגע את שמה.
אז ככה :הצבעים הם לבן, עץ טבעי ותכלת. הלבן אני חושבת לקחת מבריק, לא נראה לי כל כך מסובך. עץ טבעי רוצה לקחת עם טקסטורה. נראה לי מתקבל יפה יותר. מה דעתך?.
בתכלת אני מסתבכת. מצאתי רק תכלת שמאוד נוטה לאפור או לסגול. בנוסף אני לא אוהבת גווני פסטל במטבח. יש לך אולי המלצה?
תודה על האוזן הקשבת...

מרי פופ

New member
המחיר לתכנון המטבח סביר בהחלט

המטבח שלי בחלוקה אופקית, יש לי תמונות מהנייד בלבד.
&nbsp
אני ממש לא בעד לבן מבריק, זה נראה זול בפורמייקה. עץ טבעי הכוונה לפורמייקה?
אין לי קטלוג של פורמקס... רק של ארפא או ווילסון ארט.

הכוונה לפורמייקה בצבע עץ טבעי,

האם פורמייקה עם קצת טקסטורה תראה טוב יותר?
ולבן, היית הולכת על מט?
ואכן זכרתי את המטבח שלך כרנדומלי, עכשיו אני רואה שהוא אופקי
כדי שיראו את המסגרת שהיא בצבע עץ אצלך, האם יש צורך בהזמנה מיוחדת? צירים מיוחדים?

מרי פופ

New member
לא הבנתי מה זה פורמייקה עם טקסטורה? לא דמויית עץ?

המסגרת אצלי היא בפורניר וגם חזית העץ, זה דבר שמייקר מאוד את המטבח ומחייב בניה שונה. חברות מטבחים לא יעשו את זה.

למעלה