ארון לחדר,שינה וארון לבת 12

ארון לחדר,שינה וארון לבת 12

המלצות ומחירים? לארון שלנו 250 אורך ןסגירה עד התקרה המחיר הנמוך ביותר סביב 7,000. זה עדיין גבוה ואני תןהה האם יש איכותי בפחות וכמה יעלה ארון לילדה 160 עד התקרה.

מגירות מדפים תלויה ואולי סלסלה/ות לנעליים.

שני הארונות עם דלתות זזות. אשמח להמלצות ליצרנים אחכותיים לא יקרים.

250 זה ארון לא קטן + עד התקרה הופך את זה לנגרות ולא לארון

מוכן ואכן מייקר
אולי תותרו על ההזזה - אם יש מקום בחדר...אני מוצרת שהזזה לא נח בכלל ואם בכל זאת הזזה אז דלתות לא גדולות, אמנם גדול זה יפה אבל לא נח

מתלבטת אם להגדיל ל-260 אבל זה יצר את המעבר

כמה מעבר צריך להשאיר בקו אלכסוני צפינת הארון לפינת הקיר?

איך 6 דלתות. לא קראת את השאלה

מדובר על ארון הזזה 3 דלתות של 250 או 260 לא דיברתי על הוזלה אלא על מחער טוב ולא יקר. אין קשר. אותו ארון בהרדור עולה 15,000 ובאידיאל 7000+ אותו ארון. ביקשתי המלצות

מרי פופ

New member
זה לא אותו ארון, יש הבדלים באיכות. אבל אני מסכימה שלא חובה

שיעלה 15K...
הרדור מצויינים אפשר להוריד להם במחיר 30% לפחות ואידאל גם כן בסדר גמור, אם כי לא באותה רמה.
תנסי גם את דלקוב, יש מצב שהמחיר יהיה באמצע.

מישהו שמע על ארונות אגם? איך יודעים איך הם ביחס

למי שקיבלתי ממנו הצעת מחיר היום? הארון נראה 10. עבודה נראית מצויין. טריקה שקטה נראית יפה. 8500 לארון 250 אורך עד התקרה עם סגירות בצד ובתקרה ו-5100 לארון 160 עד התקרה עם סגירה עד התקרה ובצד.

אז ארונות אגם עושים ערב סוגרים הכל לדירה ונותנים הנחה של 1000 ש"ח על כל קניה מעל 5000 ש"ח. אבל האיכות?

מרי פופ

New member
אין דבר כזה איכותי ולא יקר, סורי. על איכות משלמים

ארון של 250 עד התקרה לא יעלה פחות ממה שציינת וגם זה בטח בסטנדרט לא בשמיים.
המחיר הכי נמוך בחזיתות מלמין, לארונות הזזה של הרדור למשל, עם מנגנון רחף זה כ 6000 ש"ח (אחרי התמקחות והנחות) לארון של 160 מינימום.

תודה. האם להעדיף מבחינת מראה ארון עד התקרה

או ארון 240 גובה וסגירת גבס עד התקרה? לגבי שני הארונות או אחד מהם אם יש הבדל לדעתך.

noacohen10

New member
בדיוק. אתמול הזמנתי ארונות מהרדור ודלקוב

איכות עולה כסף.
ארון הזזה 2 דלתות זכוכית, מנגנון רחף עם סגירה עד התקרה עלה לי אחרי מיקוח והנחה מאוד משמעותית קצת יותר מ-11 אש״ח (בהרדור).
כמו שמתי אמרה - 6000 זה המחיר אצלם לארון סטנדרטי של 1.6-1.8 (לא זכוכית)

אז את אומרת שלא אמצע הרדור או מרחף של 250 עם סגירות בפחות מ-

8500? ול-160 בפחות מ-5100? הרדוף ואיריאל שניהם מרחפים

למעלה