כניסה לחדר

יעל ו4

New member
כניסה לחדר

היי,
דלת חדר הרחצה של חדר הורים תפתח *לתוך* החדר, ולא לתוך חדר הרחצה כמו שנפוץ(ילדים קטנים שיש לקלח, חדר רחצה קטן..)
יש שם ריצוף אפור בהיר מאד במידות 30X60 , רובה אפורה (תהיה בולטת על רקע האריח הבהיר..)
אני צריכה להמשיך את ריצוף חדר הרחצה לסף הדלת..האם פשוט להמשיך את הריצוף כפי שסימנתי?? (יוצר המון חיתוכים ובולט בגלל האריח הבהיר..ואני מאמינה שלא יפגש יפה בדיוק עם ריצוף החדר כמו שמופיע בשרטוט..)
האם ישנה דרך אחרת?
תודה:)

יעל ו4

New member
ריצוף בכניסה...

שלום תמי וכולם!

אשמח ממש לתשובה בעניין....
עוד שניה מרצפים לנו..תודה

גלמיש1

New member
בעיני זה לא נכון לפתוח את הדלת החוצה.

בחוץ זה יוצר יותר צפיפות מאשר מבפנים. הייתי פותחת את הדלת אל האמבט, או לחילופין מתכננת שונה את מערך הכלים בחדר ומייצרת פתיחה אחרת פנימה.

מרי פופ

New member
בשום פנים ואופן לא לפתוח לתוך החדר

לא יודעת מה המידה עד הקיר האחורי של האסלה, אבל אני לא רואה סיבה לא לפתוח לתוך חדר הרחצה, אפשר לפתוח לכיון הקיר הארוך (שוב אם ההחדר תקני האסלה מאפשרת).
לגבי המפגש של האריח צריך להבין איפה המפגש של כנף הדלת ולפי זה... בגדול נראה שזה בסדר להתחיל מהנקודה אבל אפשר שהרצף יקח בחשבון את החיתוכים ויתחיל את האריח עם פינוי לכניסה לחדר.

רונצי83

New member
תופסת טרמפ

הי:)
ראיתי בשרטוט שהחדר מרוצף בדמוי פרקט. אנחנו בדיוק מתלבטים.. יש לך המלצה על סוג/חברה/גודל?
תודה!!

יעל ו4

New member
דמוי פרקט

ממליצה על חברה טובה (איטלקי, ספרדי..)
שימי לב שיש סוגים רבים של חספוס. אריחים שהם ממש מחורצים גם מתלכלכלים בצורה שיותר קשה לנקות (רבים מדמויי הפרקט גם ככה אנטיסליפ)
אורך של 90 סמ יותר יפה בעיני. משיקולי תקציב בחרנו באורך 60 ס"מ
בהצלחה :)

למעלה