בחירת שיש למטבח

לילךבן43

New member
בחירת שיש למטבח

הי לכולן, אני צריכה לבחור שיש למטבח ומתלבטת בין 3 גוונים. אשמח לכל טיפ או עזרה, שיסייעו לי לקבל החלטה.
מצ"ב תמונה עם שלושת סוגי השיש, חזית מטבח ופיסת אריח מהרצפה.
תודה מראש ומועדים לשמחה,
לילך

מרי פופ

New member
אני אוהבת את האמצעי או את הימני, אבל תלוי האם תרצו קונטרסט

או להשאר על רגוע מאוד שמשתלב עם הרצפה.
מה קורה עם החיפוי? יש לכם כיוון?

לילךבן43

New member
חיפוי מטבח

קודם כל, תודה רבה על תגובתך. מעריכה מאוד את פועלך כאן בפורום. לגבי החיפוי, עדיין אין לי. יהיה יפה לדעתך לעלות עם השיש הימני גם על הקיר? חוששת שהוא כהה מידי. השיש האמצעי, לעומתו, בהיר יותר ובטוח יותר, אבל לא בחירה בנאלית ומשעממת? היית בכלל עולה עם השיש גם כחיפוי? או אולי בכלל חיפוי זכוכית? (זה בית משופץ והקבלן אומר שהקירות עקומים ולא כדאי.. יכולים להיות לו מניעים זרים?) גם המלצה על קרמיקה תתקבל בברכה.
המון תודה מראש, לילך.

מרי פופ

New member
תודה, כייף לקרוא

השיש הימני אינו כהה מנסיון, אבל עליה של יותר מ 10-15 ס"מ באמת עלולה ליצור תחושה של טו מאצ'.
עם האמצעי אפשר לעלות לגובה, אבל אני מסכימה איתך שהוא משעמם.
המטבח כפרי לייט, לפי החזית שצרפת, הייתי הולכת על השיש הימני ומוסיפה חיפוי קיר שונה שבבסיסו הוא בהיר: בריקים, אריחים בהירים עם עיטור צבעוני, אריחים בהירים עם דוגמא גאומטרית או אריחים דמויי אבן.
זכוכית חלקה לא הייתי שמה כי המטבח כפרי וזה פחות מתאים בעיני, אלא אם מדובר בצבע של ממש כמו תכלת/ירקרק/חרדל וכו'... זכוכית עם דוגמא אפשרית (יש דוגמאות שמתאימות לכפרי), אבל אם הקבלן המשפץ מזהיר, אז אני הייתי שומעת לו, לא רואה איזה מניע יכול להיות לו.

למעלה