חיפוי קיר מקלחון פלטה שלמה ללא רובה

Lipaz1980

New member
חיפוי קיר מקלחון פלטה שלמה ללא רובה

באחד מהבתי מלון נתקלתי בקיר מקלחון
שהחיפוי הוא פלטה שלמה של שיש,
ללא רובה וכל ההתעסקות בעובש.
מה דעתכם?והאם הייתם שמים מקלחון ללא אדניצ?

מרי פופ

New member
אחלה, תוודאי שמי שאמור ליישם יודע להתעסק עם זה

למשל במקרה של חיתוכים עבור אינטרפוץ ונקודות מים.
לגבי אגנית, רוב חדרי הרחצה שאני מעצבת הם בלי, כולל חדרי רחצה החדשים בבית שלי.

מרי פופ

New member
כן, עשיתי רובה אפוקסית של לטיקריט

מבחר הצבעים מדהים כך שהגעתי להתאמה כמעט מושלמת עם הריצוף/חיפוי ב 3 גוונים בהם השתמשתי.
זו אחת ההחלטות שאני הכי מרוצה מהן בשיפוץ. היה יקר (עשיתי גם במטבח. מעבר ובשרותי האורחים וגם במרפסת הגדולה) ולא פשוט ליישום, אבל בסופו של יום כ"כ שמחה שלא ויתרתי.
בחדרי הרחצה השקעתי באריחים של רוחמה שרון לרצפה ואני שמחה שלא חסכתי בסעיף הרובה, מה גם שיש לי רובה אפורה כהה כהה, כמעט שחורה, ובאקרילית היא משנה צבע גם כשהיא נרטבת ומתיבשת וגם לאורך הזמן.

דורית1901

New member
יש סיכוי לתמונות?

הקטע עם הרצפים פה ממש מבאס. הייתי בהרבה (יחסית) מלונות באירופה והעבודה שם כל כך הרבה יותר טובה. גם במלונות פשוטים וגם ביקרים.

מרי פופ

New member
אגב בסופ"ש שעבר היינו בלונדון, מלון מלייה ליד ריג'נט פארק

מלון מצוין ולא זול, אבל כל הרצפה שבורה בחדר רחצה... המרצפות מתנדנדות והאמבטיה מציפה את כל החדר כי האמבטיון גרוע.

צרות של מעצבות פנים? (לראות מה שלא אמורים לראות
)

דורית1901

New member
אז אני לפני חודש הייתי בברלין במריוט

עם חדר רחצה מדהים ומקלחת גשם עם לחץ מטורף. גם הבריכה יפהפיה והכל במצב מושלם שבכיתי מקינאה.

בישרוטל ים המלח המקלחת עם עובש שחור בפינות, והמקלחון עם כתמים. למותר לציין שבמריוט שילמתי חצי מישרוטל.

דורית1901

New member
עבודת הריצוף שם על הפנים

וגם קמצנית מאד. אני רואה שעכשיו במלונות באירופה שכמשפצים חדרי אמבטיה יש מעבר למקלחות במקום האמבט, וראיתי מקלחות מקסימות ומטופחות גם במלונות 3 כוכבים. פה כשמחליפים אמבט למקלחת שמים ריצוף זול ורובה זול, והמקלחון למניעת התזה עשוי בצורה ממש נחותה.

בנוגע לתחזוקה - במריוט לדוגמא היה ברור שכל יום מנקים את הזכוכית של המקלחון כך שהיא תמיד מבהיקה. איפה זה ואיפה סטנדרט הניקוי כאן.

batno1402

New member
מתפלאת מאוד כי ישרוטל ים המלח נחשב אחד הטובים

ואני לקחתי שם את הסוייטה ועשיתי טעות. לא רציתי לצאת ממנה. אבל אין מה להשוות למחירי חו"ל. בלאס ווגאס -לקחנו סוייטה במלון פאלציו (צמוד לונציה) .איזה פאר .איזה הדר.,איזו אמבטיה. וכל כך מתוחזק. חצי מחיר מחדר במלון 5 כוכבים בארץ. טוב. בלי ארוחת בוקר מושקעת. רק קפה ומאפים שהספיקו כמעט עד הערב. ובכלל -רוב המלונות -לא מאוד זולים-בין 150 ל-200 דולר ללילה -מתוחזקים נהדר. ולא בים המלח. בס.פ. או אל.אי. או סאן דייגו. פשוט לא מזלזלים באורח שמשלם. באחד המלונות-היתה הצפה של השרותים בלילה. הוזמן אינסטלטור לתיקון- והחזירו את החיוב של החדר. אמריקה.

דורית1901

New member
לא הייתי בסוויטה

הייתי בחדר רגיל, סתמי. כזה שאם אני משווה אותו לדוגמא להמפטון בוורשה (שלושה כוכבים בערך, 70 יורו לזוג ללילה כולל א. בוקר), אז ההמפטון לוקח בגדול.

והאחרים עוד יותר גרועים.

מרי פופ

New member
הייתי לפני שנה בדיוק בסופ"ש במלון אלמה בזכרון יעקב

המלון חודש ושופץ כמובן והמקלחת עם אריחים לבנים בגדול 30/90 ורובה מכוערת מלאת עובש בפוגות וכל זה במלון חדש יחסית.

למעלה