מזגנים- רוצה להכניס פה אזהרה. היה לנו מזל שהדירה

מזגנים- רוצה להכניס פה אזהרה. היה לנו מזל שהדירה

בשכירות היא עם מזגנים כמו שמקובל היום. מזגן לכל חדר ואחר לשטח המשותף.

בדירה הזאת כול המזגנים עילייםמולא אינוורטרים ואנחנו פשוט סובלים. אם אתם צריכים מזגן תדעו שזה סיפור.

אידית השקענו בסוף במזגנים לא זולים....יש לי סיוטים כל לילה האם היינו צריכים להשקיע כל כך אבל לקנות בחצי מחיר ואחר כך לסבול כמו שאנחנו סובלים היום זה נורא באותה מידה.

אני בכוונה לא מציינת מותגים כי זאת לא פרסומת ולא נסיון לפגוע במותג כזה או אחר. רק שאנשים יבינו שמזגנים העיליים עם הטכנולוגיה הרגילה זה פשוט לא זה.

רוב הזמן המזגן בהשהייה בלי קשר לטמפרטורה שהגדרנו לו. אז או שקר לנו מאוד 2 דקות או שחם מאוד במשך פרק זמן מאוד ממושך בו המזגן בהשהייה. סיוט

אולילי אתם לא יודעים לכוון?

לנו יש בדיוק אותם מזגנים ולא ניתקלנו בבעיה דומה. תתקשרו אליהם שיבואו לבדוק.

בעל הבית התקין מזגנים עיליים רגילים

לא אינוורטר.

מרי פופ

New member
יש לי אחד כזה בדיוק בחדר של הבן בממ"ד, תדיראן סוויפט

או איך שלא קוראים לזה...
מזגן נוראי, בן חודש וחצי ובקושי מקרר מהיום הראשון, פועל 24 שעות כי אחרת לא מצליח להשתלט על החום.
לעומת זאת המיני מרכזי הקומה התחתונה של תדיראן והמולטי אינוורטר שיש לנו בקומה למעלה פשוט אליפות ואני סופר מרוצה.
יחד עם זאת אני לא חושבת שחובה מזגני אינוורטר במזגנים טיפשים כמו מיני מרכזי ומזגן עילי פשוט. סתם היה רצוי שיעשו מזגן יותר איכותי... כי נתקלתי בחוסר היכולת של המזגן הזה לקרר חדר של 11-12 מ"ר כבר ביותר ממקרה אחד (אצלי, אצל לקוחות...).

אולי הוא חלש

כל הזמן משחקים בהם. טת הבן מצאנו הבוקר עם 21 מעלות. הכלב מתעטש כי כשמכוונים אותו לוקחמלו זמן להגיב אז מורידים עוד ועוד ועוד ואז נרדמים.
&nbsp
שנים שלא נאלצתי להכנס לחדאים לבדוק שלא קל להם חם להם שהם נושמים לכסות אותם. עכשיו שוב צריך. סיוט

דורית1901

New member
לבן יש מחשב?

יש גיטרה חשמלית עם מגבר? יש מסך?

כל הצעצועים האלה פולטים חום בלתי נסבל. בחורף זה הופך ליתרון
.

דורית1901

New member
לי יש כאלה כבר 14 שנה בלי בעייה כלל

הוחלפו בחדשים לפני שנתיים וממשיכים לקרר היטב. יתכן שלא כיוונתם נכון?

אלה מזגנים מאד נפוצים ואין שום סיבה להשקיע באינוורטר בחדרי שינה.

יוסיזיו

New member
לפי התמונה המזגן לא מותקן נכון

ובעיית האי נוחות היא אופיינית לחלק מהאוכלוסיה שהשינוי בטמפרטורה באותם זמני השהיה בין הפעלה להפעלה מפריעה. באינוורטר התופעה הזו לא קיימת כמו שלא קיימת התופעה שמכנים אותה בטעות יבוש בפעולת חימום.

מה יש לכוון? שמים טמפרטורה 25 וזהו. אין פה איזו דרישה מיוחדת

שהקור יוצא הוא קר מאוד. אם שמים 26 הוא יקרר אןתו דבר ומה שהסבאתי לגבי םרקי הזמן שהוא עובד. יותר נכון לא עובד. ככה זה אצלינו.

מרי פופ

New member
במזגן הזה 25 זה לא טוב, צריך 23 לצערי הרב

מכיוון שהוא חייב להוציא קור נון סטופ בלי להכנס למצב אוורור כדי להשתלט על הקור, פשוט מזגן מאכזב.

מרי פופ

New member
מסכימה לגבי אינוורטר בחדר השינה

אבל אין להשוות את המזגנים העיליים הפשוטים הללו של תדיראן למזגנים עיליים של אלקו או אלקטרה שהיו לנו.

או לתדיראן הרגיל מיני מרכזי אבל אין אותם יותר ואני

לא יודעת אם טעיתי טעות חמורה (בכסף) כשהשקעתי בטופ. או לא וכנראה לא אדע גם......
&nbsp
המזגנים הקטנים צורכים מעט מאוד חשמל אבל הם נותנים גמישות רק לילד שבחדר. האם מזגן 6.5 כ"ס לא יקרר את כל החלל של 116 מטר,בערך? אם מורידים חדר שינה הורים אמבטיה הורים ושירותי אורחים?? בטח שכן אז למה ממליצים לקחת עוד שניים קטנים לחדרים?
&nbsp
כספית זה לא יחזיר את ההשקעה מול החסכון בחשבון החשמל.

למעלה