מגשי אלומיניום לחיפוי מזגן וספוטים באמבטיה

JewelStone88

New member
מגשי אלומיניום לחיפוי מזגן וספוטים באמבטיה

איש הגבס וגם המתקין של המזגן הציעו לנו לעשות באמבטיה, היכן שיושב המזגן הנמכה של מסגרת גבס ומגשי אלומיניום באמצע על מנת שתהיה גישה קלה למזגן.
האם מישהו עשה פעם? זה לא יוצא מכוער ותעשייתי? עדיף לעשות תקרת גבס מלאה על אף שזה פחות פרקטי לתיקון המזגן? יש לי רצפת old jaffa ומפחדת שזה יתנגש עם כל הפיל של חדר האמבטיה.
בנוסף אם תהיה תקרת אלומיניום לא ניתן יהיה להוריד את נקודת התאורה מהתקרה אלא יצטרכו לעשות ספוטים. איש הגבס אמר שהוא ממליץ על שתיים ושתיים לאורך שני הקירות המקבילים הארוכים (חדר מלבני). יש המלצה אחרת? איך לדעת איזה ספוטים לבחור?

תודה מראש

JewelStone88

New member
חשוב לי לציין שזאת אמבטיה כללית

כלומר אמבטיה שנקלח בה ילדים וכו' וחשוב לי שתהיה תאורה מספקת.

JewelStone88

New member
עניין נוסף עם הגבס

כפי שניתן לראות בתמונה הקיר השמאלי עובר את קו הצנרת של המזגן.
הציעו לנו לעשות את ההנמכה ביישור קו עם הקיר הזה.
א. זה יפה? הנמכה בגובה 30ס"מ שתהיה כל כך עבה כלפי הסלון?
ב. בקיר הימני, שלא רואים בתמונה יש חלון שהקופסה של התריס שלו מאוד בולטת. זה לא יצא מכוער אם הגבס יעלה על זה?

יוסיזיו

New member
דבר ראשון להחליף את המתאם

שרואים בתמונה לכניסה צידית ולא אחורית .לא תקין בכלל. לגבי ההנמכה רק גבס מלא עם פתח שרות אטום לחלוטין ליד קופסת החשמל של המזגן אחרת כל הריח מהשרותים יכנס לבית כשהמזגן יעבוד וישתמשו בשרותים במיוחד אחרי חמין וכדומה. גם תלוי בסוג המזגן כי אם זה מזגן שטוח צריך לדאוג לפתח השרות שיכסה ממש את כל התחתית של המזגן וגם הוא חייב להיות אטום מלא.

JewelStone88

New member
תודה אבל

לא הבנתי שום דבר מהתגובה שלך...
מה זה מתאם כניסה צידית ולא אחורית? איפה לעשות הנמכה גבס מלא? הכוונה בשירותים? מה זה פתח שירות? פתאום יהיה קטע לא קשור בתקרה?
גם המתקין של המזגן וגם איש הגבס אמרו שמגשי האלומיניום הם אטומים לחלוטין ומתקין המזגן הוא אדם קרוב שאנחנו סומכים עליו.
ואני לא יודעת מה זה מזגן שטוח. התקינו לנו ג'מייקה

יוסיזיו

New member
ג'מייקה הוא שטוח ולגמייקה צריך

פתח פריק לכל גודלו + לחשמל . את סומכת עליו תמשיכי הלאה אבל שוב כותב לך שהמתאם לא תקין . זה מונחים מקצועיים.

JewelStone88

New member
אני שאלתי את איש הגבס לגבי פתח שירות

הוא אומר שהפתח שירות יצטרך להיות מאוד גדול.
כמה איומים, אם מדובר במגשים לבנים חלקים?

JewelStone88

New member
והאם יש לך ספק מומלץ

לספוטים דקורטיביים?
לא בא לי לבנים פשוטים אלא משהו קצת יותר מיוחד בייחוד באמבטיה ובסלון.
והאם 4 ספוטים באמבטיה כל 2 על קיר (שני קירות מקבילים) זה מספיק?
&nbsp
תודה

מרי פופ

New member
הי יוסי, האם אוכל להתייעץ איתך לגבי תכנית מיזוג בדירה גדולה?

אני אשמח להעלות את זה פה בשרשור נפרד, כך שניתן יהיה ללמוד מזה.

למעלה