מלא זמן לא הייתי כאן... - שאלה למקצועניות

eden7115

New member
מלא זמן לא הייתי כאן... - שאלה למקצועניות

האמת שהתגעגעתי מאוד לפורום ולכולכן

גם לימודים גם עצמאית, גם קצת שכירה (בשעה טובה זה נגמר...), גם בית ובעל ו-4 ילדים ב"ה - איכשהו הפורום נדחק הצידה...

לא יודעת אם אתן זוכרות, אני כרגע לקראת סיום שנתי השנייה בלימודי עיצוב פנים - והנה הגיע לו פרוייקט ראשון וקטן (מעולה בשביל התחלה...) - של עיצוב מטבח.

מדובר במטבח סגור שאחד הקירות שלו משותף לסלון.
מכיוון שהנוף והאוויר העיקריים מגיעים בעיקר מכיוון הסלון (יש שני חלונות נוספים במטבח) - וגם כדי לא ליצור תחושה מידי חסומה - חשבתי לעשות בקיר הזה סוג של משרביות דקורטיביות עדינות.

העניין הוא שהמשפחה רוצה ארונות עליוניים ולא תהיה מוכנה לוותר עליהם, אז הרעיון שלי הוא לעשות בקיר הזה 2 קלאפות אחת מעל השנייה כך שיווצר ריבוע של 70X70 ס"מ - ומסביבה לעשות מסגרת של 30 ס"מ מהמשרביות הדקורטיביות.
(אין על הקיר הזה כלום למעט שיש וארונות תחתונים. כיורים וכיריים נמצאים בקיר אחר).
היתרון פה כפול - גם הקיר הזה במטבח יכניס טוויסט מעניין במטבח + אוויר, אור וקשר עין, וגם - מצד הסלון הריבוע שבתוך המסגרת הדקורטיבית יהיה מקום מושלם לתליית תמונה מרובעת.

ועכשיו השאלה:
האם זה אפשרי מבחינה טכנית?
איך מתבצע הביצוע בפועל? הרי במרכז אמור להיות קיר שעליו נתלית הקלאפה.
אשמח לכל תובנה שהיא...
תודה רבה!

eden7115

New member
מצאתי תמונה שתמחיש קצת את הרעיון...

חשבתי על משרבייה יותר עדינה (בסגנון של דקובריק או אפילו ממתכת צבועה) - אבל אז אני מניחה שיהיה חייב לעשות עמוד באמצע המסגרת...

מרי פופ

New member
רק אם יש קיבוע ארונות לתקרה, כלומר "ח" הפוך של משרביות

ולא ריבוע מושלם.
אחרת ממש בלתי אפשרי לתלות משקל של קלאפות על קיר שאינו חזק.

eden7115

New member
ומה את אומרת על עמוד ברוחב 10 ס"מ במרכז

שיחזיק את הריבוע של ה-70 על 70?
ככה יהיה אפשר לשים באמת איזושהי מתכת צבועה מחוררת או משרביות של דקובריק, לא?!

eden7115

New member
תודה על תגובתך

הצלחתי לשכנע את הלקוחות לוותר על ארונות גבוהים בקיר הספציפי הזה (פשוט הראיתי להם שיש די והותר שטחי אחסון במטבח) - כך המחיצה הדקורטיבית תמוקם מעל חצי הקיר עד התקרה ותחצוץ בצורה אוורירית בין הסלון למטבח.
&nbsp
יש לך אולי המלצות מהשטח על בעלי מקצוע/חברות שמתעסקים עם זה?

למעלה