עזרה בעיצוב חדר תינוק

• פותח הנושא zorra
  • פורסם בתאריך

zorra

New member
עזרה בעיצוב חדר תינוק

שלום לפורום הנהדר,
אנחנו גרים בדירה כבר שנה, לפני כ-8 חודשים הצטרף תינוק חדש למשפחה, אבל אני עדיין לא סגורה סופית על העמדת הרהיטים בחדר.
בחדר יש שידת החתלה, מיטת תינוק (שמתישהו תוחלף במיטת מעבר/מיטת ילדים), כוורת מדורגת, כורסא והרבה בלגן...
מידות החדר הן 2.75*3.40, צירפתי תמונות.
אשמח לשמוע רעיונות להעמדת הרהיטים בצורה אידאלית ואז אוכל להתחיל לתלות תמונות וכו.
רעיונות לשידורי החדר גם יתקבלו בברכה, תודה!

מרי פופ

New member
המיטה צריכה להיות איפה שהכורסא

את הכורסא הייתי ממקמת באלכסון מתחת לחלון ואת השידת החתלה בין הכורסא לכוורת.
את הכוורת הייתי מושכת לכיוון הדלת ואת הארגז החופשי דוחפת לפינה.
ממליצה מאוד על וילון שיעניק לחדר מראה יותר מעוצב ורומנטי, תבדקי בבאני בי איזה וילונות יפים יש להם עם קרניזים מעוצבים. אני הייתי צובעת קיר או אל כל הקירות בתכלת יפה או ירקרק אפשר להוסיף שטיח קטן אולי סרוג על הרצפה.
תמיד יש כמובן את האופציה טפט או בורדר או שניהם.

zorra

New member
אני חושבת שאני מעדיפה

ששירת ההחתלה תהיה צמודה לאיזשהו קיר, אז כדאי להצמיד אותה לקיר ליד הכוורת (במיקום החדש)?
והמון תודה על התשובה המפורטת, את מקסימה!

מרי פופ

New member
בשמחה, אם ככה אז תשאירי את השידה איפה שהיא

אבל תעבירי את הכורסא אחריה, השידה צריכה להיות קרובה למיטה ככל הניתן, לא אוהבת הנפת תינוקות למרחקים באמצע הלילה למשל כשחייבים להחליף... ופינת החדר לצד הכוורת נראה לי רחוק קצת.
אם יש מקום למיקום השידה בפינת החלון אבל עם הפנים למיטה ואת הכורסא בתווך בין המיטה לשידה, מה טוב... אני אוהבת גם שהכורסא קרובה למיטה, כדי לשבת ולהיות נוכחים בחדר גם בלי להרדים על הידיים. אבל לא בטוח שיש מקום לזה.

zorra

New member
תודה רבה, עזרת לי מאוד!

שיהיה לך יום מקסים!

zorra

New member
WKD3034 אלון אפור+פזות

לא כתוב לי של איזו חברה... אבל קנינו את זה בזמנו (ממש בזמנו... לפני 3 שנים...) בנגב קרמיקה.
מקווה שעזרתי.

למעלה