מתלבטת בין תמי 4 לאלקטרה או בר מים אחר?

מרי פופ

New member
מתלבטת בין תמי 4 לאלקטרה או בר מים אחר?

אשמח לשמוע מנסיון עם המכשירים הנ"ל.
לאחרונה שמעתי כל מיני תלונות לגבי התמי 4.
האם העניין עם הבאבלס (יעני סודה) עובד לאורך זמן? דורש תחזוקה רבה מידי?

shany1a

New member
אלקטרה בר

אלקטרה בר מבחינתי לוקח בגדול , הפונקציות שלו יותר חכמות והוא הרבה יותר נוח לשימוש ,
למשל- בשביל למזוג מים לוחצים פעם אחת והמים זורמים פעם שנייה כדי לעצור - בתמי 4 צריך להחזיק את האצבע לחוצה כל הזמן !!! - קשה ככה למלא סיר/בקבוק מים
עוד פונקציה- מים בטמפרטורה וכמות מדודה (שתי הפונקציות ביחד בכפתור אחד) - לי למשל יש תינוקת אז זו פונקציה מאוד שימושית שפשוט נותנת לי בקבוק של 180 מ"ל בטמפ' המדוייקת לבקבוק שאני מגדירה מראש.
אפשר לקחת מים חמים גם אם הם לא ממש רתחו עכשיו עכשיו , בתמי ארבע כל פעם שאת צריכה מים חמים הוא קודם מרתיח.....
זה בהשוואה למכשיר הרגיל של תמי 4 שאני מכירה , יש להם עכשיו דגם חדש שהוא טאצ' אני לא יודעת איזה פונקציות יש לו שווה לבדוק כי מבחינה עיצובית הוא נראה גם טוב.

chenyali

New member
גם לתמי 4 יש פונקציה שבה מפעילים בלחיצה אחת והמים מפסיקים

לזרום לאחר מילוי הכוס. ויש גם את הפונקציה של הגדרת מ"ל ספציפי. אני אקנה מכשיר שמשמש גם למיחם בשבת אבל אני לא יודעת אם זה מדבר אלייך..

מיהנינה

New member
היי מרי

אני לא יודעת לגבי תמי 4 סודה
אבל יש לנו תמי 4 כבר ארבע שנים (עכשיו שידרגנו לדגם פרימור)
וחייבת לומר שלא הייתה לי תקלה אף פעם. זה פשוט מעולה!
אני חושבת שאם כבר קונים מטהר מים אז רק תמי 4
והדגמים יפים לדעתי הרבה יותר מאלקטרה.
אגב, חברה שלי רכשה אלקטרה ולא הייתה מרוצה והחזירה להם (אני לא סגורה מאיזו סיבה החזירה)
שבוע טוב :)

תמי 4

אלקטרה בר, יכול להיות מוצלח, אבל אלקטרה מנסה למכור את הפעילות שלו
כי הוא לא ריווחי - כתבה מלפני פחות משנה - http://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3672972,00.html

לנו יש תמי 4 באבלס - מאוד מומלץ, בא עם סודה
במים קרים - לחיצה אחת ואפשר למלא כוס מים או קנקן - כול הפרמטרים של כמות וטמפרטורה ניתנים להגדרה.

רק במים חמים צריך לחיצה רצופה להוצאת מים רותחים / חמים - כנראה בכלל ביטחון במיקרה של ילדים.

jen711

New member
לנו יש אלקטרה בר ויש לו בעיה אחת שמאוד מפריעה לי

אני שותה מים פושרים והמכשיר לא מסוגל להוציא 2 כוסות מים פושרים, אחת אחרי השניה, באותה טמפרטורה.
הכוס השניה תמיד חמימה יותר ולא נעים לי לשתות ככה.
יוצא שאני ממלא בקבוקים כדי לשתות.
הנציגי שירות אמרו לי שככה המכשיר עובד וזו לא תקלה.

למעלה