איפה מוצאים מעצב פנים וקבלן שיפוצים. איך מתחילים?

torino106

New member
איפה מוצאים מעצב פנים וקבלן שיפוצים. איך מתחילים?

אני עומד לקנות דירה הרוסה לגמרי.. וצריך לשפץ אותה מין היסוד.
אני די בור בעינייני שיפוצים. האם אני צריך לקחת מעצב פנים? אדריכל? מהנדס?
(אני רוצה לחלק אותה ל 2 יח' דיור).
ואיפה אני מוצא את בעלי המקצוע הנ"ל? הייתי רוצה איש מקצוע שיסתכל על הדירה לפני שאני קונה ויתן לי הערכת מחיר לשיפוץ. ככה, אני אוכל להגיש הצעת מחיר לדירה בהתאם להערכת השיפוץ.

באמת שאין לי מושג איך מתחילים.. מאוד אשמח למידע בנושא

תודה רבה

מעצבת פנים

שתפיק תכניות עבודה, מתוכן תוציא כתב כמויות שזה מסמך המפרט
את כל פרטי עבודת השיפוץ - ישמש להשוואת מחירי קבלנים ותוכל לצאת לדרך.

iritosm

New member
שיפוץ

היי,
עלמנת לקבל הצעת מחיר לשיפוץ מוציאים תכניות עבודה ולפיהם לוקחים הצעות מחיר מקבלנים.
כשאתה לוקח מעצבת פנים היא מתכננת מראש את כל מה שצריך להרוס,לבנות,חשמל,מיזוג ועוד. הכל מאוד מסודר ומתוכנן מראש. המפרט לשיפוץ הוא אחיד ולא כמו שכמה שיפוצניקים יגיעו אלייך ושכל אחד יתן הצעת מחיר אחרת עפ"י המפרט שלו.
בעיקר למישהו שאין לו מושג בעולם השיפוץ והבניה ממליצה לך לקחת מעצבת פנים שתעשה לך סדר בהכל,תלווה אותך ותכוון אותך גם בעיצוב וגם בתקציב.
אתה מוזמן לפנות אליי ואגיע ללא עלות לראות את הדירה ולתת לך הצעת מחיר עבור שירותי עיצוב פנים.

שיהיה בהצלחה,
עירית אוסמן

torino106

New member
איזה נהדרת !!! תודה על התשובות

שלחתי לך מסר עירית . תודה :)

מירי172

New member
קודם כל ולפני הכל!

תבדוק טוב טוב שמותר לך לחלק את הדירה ל-2 יח', לא בכל מקום מאשרים ולא על כל שטח מותר,
במידה והתשובה של הרשויות תהיה חיובית (איכשהו קשה לי להאמין)
מעצב/ת פנים - מוכשרים ככל שיהיו, לא יכולים לחתום על אישורים מהסוג הזה, תצטרך אדריכל/ הנדסאי / מהנדס לצורך כך.
ותתקדם משם.

גלמיש1

New member
אכן, חלוקה של דירה ל 2 יחידות דיור מחייבת היתר!

ללא היתר עלולים להוציא לך צו הריסה, ובנוסף קנסות ואף רישום פלילי. מספיק ששכן אחד יתלונן....
היום יש יותר נטיה לאשר חלוקת דירות.
לכן - עם כל הכבוד למעצבות/ים שפה - קודל כל אתה זקוק לאדריכל שיברר ברשות המקומית אם הפיצול אפשרי, ובמה זה כרוך. ואם אפשרי יכין לך תכניות כולל בקשה להיתר שתוגש לועדה. ואחרי זה - התהליך הוא זהה.

מירי172

New member

למעלה