איזה מקררים הולכים היום ...

dgamim

New member
איזה מקררים הולכים היום ...

אני רוצה לקנות מקרר במידות סטנדרטיות, איזה פירמות מומלצות ?
תקציב של 5000 ש"ח בערך.

dgamim

New member

מרי פופ

New member
שמעתי דברים טובים מלקוחות שקנו מקרר שארפ

במחיר שציינת מדובר במקרר 2 דלתות רגיל.

dgamim

New member
עשיתי סיבוב ברשתות, אין מבחר גדול ...

מחפש עם דלת אחת ומקפיא למטה

תומי 30

New member
אפרופו מקררים.תמי מה דעתך על מקררי הבקו?

ראיתי בכמה מטבחים שעשית מקררי בקו (אולי בלומברג או טקה...ממה שהבנתי מדובר באותו מקרר).
המחיר שלו מאוד אטרקטיבי בשביל מקרר 4 דלתות, אלא שקראתי שהוא מחליד ושהמדפים נשברים מה שמרתיע אותי וגורם לי לשקול ברצינות לרכוש מקרר שארפ שיקר ממנו משמעותית.האם יש לך תובנות מהלקוחות שרכשו את הדגם הזה?
בעיקר עניין החלודה מדאיג אותי

תודה

מרי פופ

New member
אני גרה בדירה שכורה שעיצבתי ויש שם את הבקו המדובר...

בן קצת יותר משנתיים, לא החליד ולא נשבר כלום עדיין, האמת שגם לא ברור לי מה יכול להחליד, אין שום סימן לכזה דבר.
הוא טיפה קטן לי (הלקוחות עברו לגרמניה ומתגעגעים לגודל שלו כי יחסית למקררים באירופה הוא ענק) לא באחסון היומיומי, אבל אין מקום לסיר מרק של אמא שלי... אז היא לא הכינה לנו מאז שעברנו.
ואני לא רגילה למקרר נירוסטה כך שטביעות האצבעות משגעות אותי! אבל את זה יש בכל המקררים ויהיה לי עוד יותר במקרר החדש שקניתי עבורי.
לקוחות שלי קנו לאחרונה שארפ והשוויתי אצלם את הגודל, השארפ יותר מרווח בפנים, בעיקר מכיוון שנפח האחסון בדלתות עצום ועמוק.
אני פחות אוהבת את הצורה של שארפ, אבל אחרי ההשוואה שיש לי, הייתי הולכת על שארפ.

רזאי

New member
טכנאי מקררים שהיה אצלי אמר

שכמעט בלתי אפשרי לתקן מקררי בקו. הוא אמר שכל זמן שהכל תקין, מרוצים ממנו. אבל כשמשהו מתקלקל, צריך להחליף חלקים גדולים ויקרים (כמו דלת שלמה, כי אין אפשרות לתקן אותה), או לקנות מקרר חדש.

למעלה