סלון וחדר שינה הורים

יעל ו4

New member
סלון וחדר שינה הורים

שלום,
שאלה עיצובית לגבי מיקום המזגנים-
מתוכנן לנו מזגן עילי ביחידת הורים. אני מעוניינת שימוקם מעל דלת חדר רחצה הורים (כ- 1.25 כ"ס)
שאלתי היא: היכן יש למקם את השקע?
1. האם לצד הקיר הבולט? (כאשר עומדים מול הדלת, בצד ימין) ואז כמה מקום יש להשאיר מהצדדים ע"מ שיהיה מקום ל"שעון שבת"?
2. לבדוק גודל מדוייק של מזגן (סיכון , שכן נתקין אותו בעוד שנה ולא יודעים איזו חברה ניקח ) ואז למקם מצד שמאל ? ושוב- באיזה מרחק מהמזגן עצמו?

בסלון תוכנן מזגן עילי 2.5-3כ"ס במקום המסומן מתוך מחשבה שזה פחות יפה ויעיל(מבחינת זריקת האויר) מעל הספות בסלון
מתחת למזגן במקום המסומן ישנה ספריה. האם זה עלול לפגוע בספרים? (נזילות,לחות..)האם עדיף מעל הספות שבסלון? (יאפשר ספריה יותר גדולה אבל לא יזרוק אויר בצורה טובה לפינת האוכל וגם תכננתי 2 מנורות קיריות משני צידי הספה שלא אוכל לבצע)

אשמח לתשובתכם. זה דחוף

תודה רבה
מצ"ב תוכניות

מרי פופ

New member
שקע למזגן ממוקם לימינו

רוחב יחידה לפחות 80 תמקמו לפי הנתונים הללו. (אין לי מושג לגבי שעון שבת, הוא לא אמור להיות בגובה של שקע למזגן (240 בערך) אלא נמוך יותר 140 בערך.
&nbsp
בסלון המיקום מצוין, אל תזיזו. לא יאונה כל רע לספרים מזגנים היום לא נוזלים, הניקוז אמור ללכת ישירות לניקוז של הבית, לא נתקלתי בבעיות.

יעל ו4

New member
מיקום מזגנים

היי תמי!
תודה על התשובה:)
1. חדר שינה הורים: לא הבנתי מדברייך, האם כדאי למקם בצד ימין או שמאל(כאשר עומדים מול דלת חדר רחצה, מול המזגן)
2. מה המרחק המומלץ למיקום המזגן מעל הספריה? 10 ס"מ יספיקו? (זה ע"מ שגובה הספריה יגיע ל210 ס"מ, שהוא גובה הויטרינה)

תודה!

יוסיזיו

New member
לא להתקין מעל סיפריה או ספות

גם מבחינת נזילות מים וגם נראה לי ששכחתם את סיפור ההתלקחויות של המזגנים

יעל ו4

New member
שאלה!

תמי-לא הבנתי את תשובתך לגבי חדר שינה הורים-צד ימין או שמאל?
יוסי- אז איפה אתה ממליץ? הוספתי תוכנית . אין יותר מדי ברירות

למעלה