דלתות פנים

דלתות פנים

הייתי היום בחמדיה.
יש שני דגמים של דלתות . דלת פורמייקה חלקה שהוא אמר לי שהיא עמידה בפני מכות ושריטות וכו'.
ויש דלת צבע בתנור עם ארבעה פסים מחורצים. הסביר לי שהדלת צבועה שלוש שכבות צבע בתנורעל גבי פורמייקה לבנה ולא על גבי MDF ולכן היא עמידה יותר מדלת צבע רגילה שצבועה על MDF.ושאין חשש לשריטות ומכות ושהיא גם עמידה.
עכשיו אני ממש מתלבטת . האם זה באמת נכון מה שהוא הסביר לי .
נכון שיש את עניין המראה . אהבתי את הדלת הצבועה והפסים המחורצים. אבל מצד שני חוששת לשריטות ומכות , בית פעיל עם ילדים. והאם זה באמת נכון מה שהסביר לי על הדלת.

מרי פופ

New member
לא חושבת שהשיקול הזה נכון, ילדי החוליגנים לא מתעללים בדלתות

וגם כשהיו קטנים לא קרה כלום לדלתות.
אני חיה עכשיו בבית זמני עם הדלתות הללו של חמדיה והם מעולות, מבודדות וכייפיות.
אצלי בבית לא הלכתי על חמדיה, אבל יש לי נסיון טוב איתם.

למרי פופ

יש לך בבית את הדלתות צבע של חמדיה ? או הדלתות פורמייקה של חמדיה ?
יש לחמדיה שלושה סוגים. דלתות למינטו, דלתות פורמייקה עובי 3 מ"מ ודלתות שלוש שכבות צבע בתנור.
אז למה אומרים שדלתות צבע לא מומלץ בבית עם ילדים ?
יש בחברה אחרת גם דלתות פולימר (PVC) שגם ניתן לקבל מחורץ , שמעת על דלתות כאלו , האם פולימר יותר עמיד מעץ שצבוע מבחינת מכות ושריטות ?

למרי פופ

בעיניי ברור שדלת צבע מחורץ נראה יותר יוקרתי ומיוחד. השאלה אם יש אנשים שמוותרים על המראה של דלת צבע מחורץ לטובת דלת פורמייקה חלקה (יש בחמדיה) שהיא יותר עמידה , בגלל שהם יודעים שדלת צבע עדינה יותר מבחינת שריטות ומכות .
האם זה שיקול לוותר על דלת צבע.

EF14

New member
דלתות פנים

היי אני לא חושבת שיש איזשהו הבדל יש לי ילדה קטנה והעדפתי פורמייקה כי הוסבר לי שהאפוקסי לא משנה מה יותר עדינה לכן אני ממליצה על דלת פורמייקה גם מבחינת ניקיון דרך אגב רוצה להמליץ בחום על דלתות אינדורס איכותיות ברמה אחרת והשירות מצויין אם תרצי אעלה תמונות צרפתי קישור לאתר :) http://www.interiordoor.co.il/

משקוף

איזה משקוף מקבלים בדלת צבע ואיזה משקוף מקבלים מדלת למינציה או פורמייקה

EF14

New member
לגבי חמדיה ופנדור

כמו שציינתי עשיתי את הדלתות בבית באינדורס מכיוון שהתרשמתי וגם מכיון שהתוצרת היא כחול לבן והמחירים בסופו של דבר חשוב להסתכל על השירות והמקצועיות ..

EF14

New member
משקוף

בשתי הדלתות מקבלים משקוף+הלבשה פולימריים(פלסטיק)
כך שאין בעיות של מים או טרמיטים..

EF14

New member
סוג

דרך אגב התכוונתי בשתי הדלתות לאפוקסי ופורמייקה עם למנציה לא היייתי ממליצה להתעסק בכלל.. זה כמו טפט

תודה רבה

וזה בסדר שהמשקוף לא אותו חומר כמו הדלת . ? זה נראה בסדר ? אני לוקחת דלתות לבנות

EF14

New member
משקוף

זה בסדר גמור למעשה אין שום הבדל רק תשימי לב שתקבלי משקוף פולימרי ולא mdf שלא מחזיק הרבה זמן בכלל..

למעלה