גובה קלפה

גובה קלפה

האם זה גבוה מידאי לעלות את הקלפאה הכפולה של המטבח לגובה 60 ? באיזה גובה נהוג לתלות קלפה כפולה במטבח . הגובה של הקלפה עצמה 76 ס"מ .
כי אם אני תולה את הקלפה בגובה 60 ס"מ והקולט גם 60 אז החיפוי קרמיקה יהיה 60 ס"מ בשני קירות המטבח גם באיזור הקלפה וגם באיזור הכיריים . הכל קו ישר ואחיד.
השאלה אם 60 לא נחשב גבוה מידיאי. מה בדכ עושים? גובה שיתאים לכל האוכלוסיה

lebrev

New member
גובה קלפה

60 ס"מ זה גובה הנהוג, בתנאי שהחיפוי גם 60 ס"מ
קולט אדים יכול להיות מותקן יותר גבוה

היום נהוג 60 לפני 17 שנה היה נהוג 50 ובעוד 10 שנים

ישנו שוב!! אני עושה 50 כי 60 לא נוח לי אפילו שאנחנו לא נמוכים.

אודרי11

New member
אהבתי את התגובה שלך...

לפני 25 שנה, כשעשינו את המטבח הקודם שלנו...היה נהוג 60, אבל אני דרשתי מהנגר שיתלה לי את הארונות העליונים בגובה 50 מהשיש, ויוסיף עוד 10 ס"מ לגובה שלהם...הוא כמעט התפלץ, אבל אני שבדיוק חזרתי מביקור בארה"ב, וראיתי כמה נוח עם הארונות שתלויים נמוך דרשתי את זה...ולא הצטערתי לרגע...אחר כך השתרש הנוהג הזה בהרבה בתים.

גם בדירה החדשה תהיה קלאפה שתתלה בגובה 50 מהשיש..

כן. התגובה שלהם הכי מעצבנת..."היום לא עושים ככה"

נותנים לך להרגיש מוזרה. כמעט נפלה עיסקה לרכישת שיש כי "הם לא עושים סינר לכיור חרסה". לא רציתי בשום אופן התקנה שטוחה. אם הכיור נהרס מכל סחבה שהיא כמעט בלתי אפשרי לפרק. אם לא עשו טוב, וקורים מספיק מקרים כאלה, מצטבר שם לכלוך. התגובה הותה כל כך לא נעימה ומתנשאת שהייתי חייבת להעמיד את הבחור במקום. בסוף בא מישהו עם קצת יתר רצון טוב וסגרנו עסקה.
&nbsp
עשית בחוכמה. אם אני צריכה למתוח את היד עוד 10 ס"מ...זה פשוט לא נוח.

כשעושים מן תוספת לשיר שיורדת כלפי הכיור ומסתירה את הפתח בין

השיש לכיור איפה שכולם דוחפים סיליקון. צורת התקנה כזאת חוסכת גועל נפש. 17 שנה עם כיור כזה ואין טיפה של עובש או לכלוך.

תמונה של סינר לכיור

זה מכוער. זה לא המטבח שלי. השיש מכוער, הדירה שכורה אבל ככה זה נראה

פיפיות1

New member
תודה! הבנתי

כמו שהיה לי תמיד ויש עכשיו, ומעיזה לקוות שיהיה גם בדירה החדשה. לא הצלחתי להתרגל לשום טיפוס אחר של כיור. נראה לי מוזר כל ההתקנה השטוחה שיש בה המון מקום ללכלוך.

זה "יצא מהאופנה, מיושן וצובר לכלוך" כך יגידו לך

מקווה שתמצאי מי שיעשה לך בכל מקרה, איש השיש של מרי עושה כזה גם כיום. פשוט הייתי קשורה עם הקבלן.

אודרי11

New member
שום לכלוך..

יש לי התקנה שטוחה בדירה השכורה..ואין שום לכלוך..וזו דירה בת 12, שעברה כמה משפחות בהשכרה.

גם לבן שלי יש כיור בהתקנה שטוחה, ואין שום לכלוך מצטבר...

shilgit

New member
תלינו 50 ס"מ

לאחר התלבטות תלינו בגובה 50ס"מ.
ממש נוח להגיע למדף העליון.

למעלה